بوریس جانسون بالا aide Cummings: I ‘رفتار منطقی’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لندن بوریس جانسون بالا مشاور Dominic کامینگز اصرار او “رفتار منطقی” هنگامی که او سوار 260 مایل در طول مستند — اما اعتراف او باید واضح تر در مورد اقدامات او و صحبت کردن هر چه زودتر.

پس از اقدامات او موجب عمده داد و بیداد, سینه های صادر شده بی سابقه بیانیه ای در خیابان داونینگ باغ گل رز در روز دوشنبه.

کامینگز شد متهم به نقض قوانین مستند زمانی که او را از لندن به دورهام به صرف دو هفته قرنطینه در نزدیکی خانواده پس از خود نشان داد علائم کروناویروس.

او گفت که او تصمیم به نزدیکی خانواده از ترس آن ممکن است غیر ممکن است برای مراقبت از خود را 4 ساله کودک است. او گفت که او نیز با انگیزه به جایی بیشتر از راه دور پس از دریافت تهدید به خشونت بیش از نقش خود در خیابان داونینگ.

کامینگز استدلال او عمل “منطقی و قانونی” اشاره به یک بند در مستند دستورالعمل های است که اجازه می دهد تا به صورت استثنایی مهد کودک شرایطی — و افزود: “من فکر می کنم افرادی مثل من را که قوانین باید پاسخگوی اعمال خود است.”

او گفت: برخی فکر می کنم او نقض مستند قوانین و اضافه کرد: “من می دانم شدید سختی و فداکاری این کشور تا به حال به از طریق رفتن اما من با احترام مخالفم.”

کامینگز همچنین توضیح داد که او راند 30 مایل از دورهام به شهر Barnard Castle برای بررسی او می تواند با خیال راحت رانندگی قبل از سفر طولانی بازگشت به لندن است. اما او را تکذیب کردند او ساخته شده یک سفر دوم به دورهام به عنوان ادعا شده است در رسانه ها.

کامینگز حاضر به عذرخواهی یا استعفا پس از حزب محافظه کار در مجلس, دولت, دانشمندان و اعضای عمومی استدلال او تضعیف مستند قوانین و پیشنهاد رسانه ها تا به حال misreported حقایق است.

اما او اعتراف کرد او باید توضیح داد که خود را از قبل و بعد این موضوع را فرا گرفته دولت برای چند روز. “آن شده اند که بهتر است که ساخته شده این بیانیه زودتر,” او گفت.

او همچنین گفت که او از نخست وزیر قبل از او سوار به دورهام اما اجازه دهید او را می دانم پس از این واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>