دوست پسر به نام فرد مورد علاقه پس از از دست رفته, کالج, دانشجو, مرده یافت در گرجستان: مقامات

Category: دیلی بیست Comments: No comments

نه روز قبل از Fort Valley State University student Anitra Gunn از بین رفت بدون هیچ نشانی در روز ولنتاین دوست پسر او گفته شکست آپارتمان خود ویندوز و کاهش ماشین لاستیک, مقامات گفت.

روز یکشنبه قلعه دره پلیس Police Department یافت کان بدن “تا حدی تحت پوشش” با چوب در یک منطقه پوشیده شده از درخت در نزدیکی two-lane Crawford County road. چند ساعت بعد آنها اعلام DeMarcus کوچک, 23 فرد مورد علاقه او در “مرگ بررسی است.”

“با تشکر از شما به همه کسانی که کمک جستجو و ارسال و تماس و دعا برای Anitra بازگشت. ما در حال پردازش ویرانگر اخبار و مهربانی برای احترام و حفظ حریم خصوصی در طول این زمان ما به عنوان قرار دادن قلب و ذهن ما در اطراف همه این” پدر کریستوفر کان در بیانیه ای گفت: به The Daily Beast در روز چهارشنبه. “لطفا ادامه به دعا برای ما به عنوان وجود دارد هیچ کلمه ای برای توصیف این صدمه دیده است. اطلاعات مربوط به خدمات و که در آن کمک های مالی ممکن است فرستاده خواهد شد در آینده.”

کوچک شده است متهم در ارتباط با 23 ساله دانشجو مرگ اما یک سخنگوی پلیس گفت: روزانه وحش “اتهامات ممکن است آینده.”

او متهم شده بود روز سه شنبه با جنایی خسارت به اموال به اتهام فوق العاده تفنگت را پنجره آپارتمان و امان او لاستیک در فوریه. 5. او در حال حاضر برگزار شد و بدون پیوند.

“من فکر می کنم آن را بسیار حس مشترک که ما فرد مورد علاقه است” هلو County Sheriff تری Deese گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی. “این پسر. ما صحبت کردیم به او سه بار.”

Gunn, ارشد, رشته, کشاورزی, گذشته دیده می شد در فوریه. 14 در حدود 11:30 صبح در خانه کوچک عمه فقط در خارج از قلعه دره. خانواده او به نام پلیس صبح روز بعد بیان کرد که آنها تا به حال شده است در تماس با او را برای یک “مقدار غیر معمول از زمان” مقامات گفت.

یک چک رفاه انجام شد در کان آپارتمان پس از دوستان هم گفت که 23 ساله بود پاسخ به هر گونه تماس تلفنی و یا پیام های اما محققان چیزی مشکوک در محل خود.

“او هرگز پیامک آنها را نمی آنها را به عقب. زمانی که ما می دانستیم چیزی است که قطعا خارج از ضربت سخت زدن” کریستوفر Gunn گفت WMAZ-تلویزیون.

روز بعد گرجستان دفتر تحقیقات گفت: دانش آموز سفید 2013 Chevrolet Cruze داشت در همسایه حیاط با سپر جلو پاره شده و او کیف پول هنوز هم در داخل. توسط دوشنبه, سازمان های متعدد و دو ده داوطلبان شروع به دیوانه وار به دنبال Gunn حتی تماس در گرجستان دولت گشت حمل و نقل هوایی واحد برای انجام یک هوایی جستجو.

در مورد 3:20 بعد از ظهر روز سه شنبه یک هلو شهرستان معاون گشت یافت کان بدن جاده تا حدی تحت پوشش “بسیار نزدیک” به یک قطعه گم شده سپر ساعت پس از اعلام 5000 دلار پاداش برای اطلاعاتی در محل خود. قلعه دره وزارت امنیت عمومی گفت: گرجستان دفتر تحقیقات جرم و جنایت آزمایشگاه تایید کرد که بدن بازیافت در کنار جاده بود کان.

کالبد شکافی برنامه ریزی شده است برای روز پنج شنبه برای تعیین علت و نحوه مرگ, مقامات گفت.

“ما نمی گوییم این یک قتل است اما خودرو را نشان می دهد تا در قلعه دره” Deese گفت. “آن را نشان نمی دهد ، او نمی توانست رانده و آن وجود خودش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>