براد پیت به عنوان دکتر Anthony Fauci کاملا از بین می برد و مغلوب ساختن پیشی جستن در SNL

Category: دیلی بیست Comments: No comments

شنبه شب زنده شکست زمین جدید دو هفته پیش زمانی که یاد شد آن اولین ضبط قسمت تولید شده از خانه های بازیگران میزبان و موسیقی خوش آمدید. آن چشمگیر بود اگر تا حدودی غلط انداز feat. در حال حاضر این وضعیت جدید موجود است.

بر خلاف اولین SNL در خانه, این هفته شاهد مشروع سرد باز طرح با هیچ یک دیگر از براد پیت به عنوان دکتر Anthony Fauci.

“من می خواهم برای تشکر از همه مسن تر زنان در امریکا که به من فرستاده حمایتی بخش, الهام بخش, و گاهی اوقات گرافیک, ایمیل” پیت Fauci آغاز شد. “در حال حاضر شده است وجود دارد بسیاری از اطلاعات غلط در خارج وجود دارد در مورد ویروس. و بله رئیس جمهور گرفته برخی از آزادی با دستورالعمل های ما. پس امشب من می خواهم به توضیح آنچه رئیس جمهور در تلاش بود تا به گفتن. و به یاد داشته باشید اجازه دهید همه نگه داشتن ذهن باز.”

بیش از چند دقیقه بعد دکتر ارائه شده کلیپ از تهمت و دروغ در مورد کوروناویروس و دولت او را پاسخ. و بر خلاف واقعی Fauci پیت رد آنها به صراحت ،

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وجود خواهد داشت یک واکسن “نسبتا به زودی” Fauci گفت: “نسبت به کل تاریخ زمین حتما این واکسن را برای رفتن به آمده واقعی سریع. اما اگر شما به یک دوست بگویید که ” من خواهید بود بیش نسبتا زود و پس از آن نشان داد تا یک سال و نیم بعد, خوب, خود, دوست, دوست ممکن است نسبتا کمی از اطرافیانش دلخور کردن.”

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ویروس را “ناپدید” مانند یک “معجزه” Fauci گفت: “چه کسی دوست ندارد به معجزه ؟ اما معجزه نباید طرح A. حتی سالی تلاش برای فرود در فرودگاه برای اولین بار.”

و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین پیشنهاد که اشعه نور در داخل بدن و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند یک درمان موثر. همه Fauci می تواند انجام دهد پس از آن بود facepalm و می گویند: “من می دانم که من نباید دست زدن به صورت من اما…”

تا زمانی که رئیس جمهور در نهایت آتش سوزی او Fauci وعده داده شده “من قصد دارم در آنجا قرار دادن آمار برای هر کس گوش دادن. و وقتی که من شنیدن چیزهایی مانند “ویروس درمان می شود اگر هر کس طول می کشد جزر و مد غلاف چالش” من آنجا خواهم بود به بگو لطفا.'”

خود عینک و کلاه گیس پیت کاهش یافته و شخصیت و گفت: “به دکتر Fauci, با تشکر از شما برای آرامش خود و خود را به وضوح در این دلسردکننده زمان. و با تشکر از شما به پزشکی کارگران اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را برای بودن در خط مقدم.”

“و در حال حاضر زندگی می کنند, نیمه, از همه در سراسر امریکا” او به این نتیجه رسیدند: “این شنبه شب است.”

برای اطلاعات بیشتر گوش دادن و به اشتراک آخر خنده پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>