انگلیسی تجارت ایران با آمریکا شروع سهشنبه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

لندن — انگلستان و ایالات متحده راه اندازی خواهد شد در مذاکرات تجارت آزاد توافق در روز سه شنبه.

تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا را نگه اولیه تماس تصویری با آمریکا تجارت نماینده رابرت Lighthizer با حدود 100 مقامات گوش دادن از هر دو طرف.

خرپا متعهد به درایو یک “معامله سخت” با واشنگتن و اصرار داشت یک معامله تجاری بود “ضروری به سهولت بار اقتصادی از coronavirus.

اولین دور از مذاکرات قرار است به مدت دو هفته با بیشتر دور تقریبا هر شش هفته. بریتانیا امیدوار به پیروزی پایین تر کالا تعرفه بر روی صادرات آن به آمریکا در چیزهایی مانند اتومبیل و سرامیک و همچنین به عنوان یک بسته خدمات, در میان چیزهای دیگر.

وزرای امیدواریم مذاکرات با واشنگتن را شمع فشار بر اتحادیه اروپا در مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت ایران که در آن دو طرف در بن بست هستند بیش کلیدی چسبیده نقاط مانند شیلات و سطح میدان بازی قوانین برای محدود کردن رقابت است.

خرپا گفت: “همانطور که ما لگد کردن تجارت مذاکرات این هفته ما یک درایو سخت مقرون به صرفه است که مزایای هر بخشی از انگلستان و با این نسخهها کار برای کسب و کارهای کوچک که درد و رنج بسیاری در این دوره دشوار است.”

جف امرسون سخنگوی نماینده تجاری ایالات متحده افزود: “من می توانم تایید می کنند که مذاکرات شروع سهشنبه توسط ویدئو کنفرانس.”

در انگلستان کنار مذاکرات خواهد بود به رهبری مذاکره الیور Griffiths و نظارت رئیس تجارت مذاکره مشاور کرافورد Falconer. این مذاکرات از راه دور تا زمانی که سفر امکان پذیر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>