انگلیسی واکسن باعث پاسخ ایمنی در مطالعات انسانی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

تجربی coronavirus واکسن با بیش از 1 میلیارد دلار در دولت ایالات متحده کمک های مالی امن است و باعث ایجاد یک پاسخ ایمنی قوی, با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی دوشنبه.

واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca تولید امیدوار کننده پاسخ ایمنی بدن است که به مدت نزدیک به دو ماه در اوایل محاکمه مربوط به بیش از یک هزار نفر افراد سالم گزارش محققان در مجله لانست.

این پاسخ بود حتی قوی تر از 10 نفر از دریافت یک دوز دوم دانشمندان گفت.

AstraZeneca در مه زده $1.2 میلیارد معامله به ارائه آمریکا با 300 میلیون دوز اولیه ضربه این سقوط. این شرکت همچنین وعده داده که انگلستان 100 میلیون دوز اولیه.

زمينه و هدف: محققان بریتانیایی آغاز شد اولین آزمایش های انسانی این واکسن در ماه آوریل است.

آکسفورد مطالعه ترکیبی از فاز اولیه من ایمنی محاکمه با فاز دوم محاکمه که به بررسی هر دو ایمنی و قدرت هر گونه پاسخ ایمنی است. نتایج نشان می دهد که ناشی از واکسن نه تنها یک پاسخ آنتی بادی قوی اما همچنین تولید سلول های ایمنی به نام سلولهای T. دانشمندان می گویند هر دو می تواند حیاتی برای دوام واکسن.

“هنوز کارهای زیادی باید انجام شود قبل از ما می توانیم تایید اگر ما واکسن کمک خواهد کرد که مدیریت COVID-19 همه گیر اما این نتایج اولیه برگزاری قول” گفت: سارا گیلبرت یکی از آکسفورد منجر شود محققان در این مطالعه, در بیانیه ای. “و همچنین در ادامه به تست ما واکسن در فاز 3 محاکمات ما نیاز به یادگیری بیشتر در مورد ویروس — برای مثال ما هنوز هم نمی دانم که چگونه قوی یک پاسخ ایمنی بدن ما نیاز به تحریک به طور موثر محافظت در برابر SARS-CoV-2 عفونت است.”

آکسفورد و AstraZeneca واکسن بر اساس نسخه ضعیف از سرماخوردگی که شامل اجزای ژنتیکی از coronavirus.

چه بعدی: محققان در حال حاضر نقل مکان کرد و به همراه فاز دوم و سوم دادگاه ها در کشورهای مختلف است. فاز سوم آزمایش به طور معمول در مرحله نهایی برای تعیین اینکه آیا یک واکسن موثر است.

آکسفورد محققان همچنین گفت: آنها به عمد آلوده کردن افراد مبتلا به این ویروس در آینده آزمایش برای دیدن اگر واکسن قطعا کار می کند, یک روش شناخته شده به عنوان انسانی چالش مطالعات.

“اگر ما واکسن موثر آن است که گزینه امیدوار کننده به عنوان این نوع از واکسن را می توان تولید در مقیاس بزرگ” گیلبرت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>