بروکسل راهکار: کنفرانس امنیتی مونیخ نسخه ویژه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

بازی را فشار دهید برای گوش دادن به این مقاله

ارائه شده توسط کرواتی ریاست شورای اتحادیه اروپا

POLITICO Brussels Playbook

توسط DAVID M. HERSZENHORN

ارائه شده توسط

ارسال راهنمایی در اینجا | Tweet @herszenhorn | گوش دادن به راهکار و نظر را در مرورگر خود

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن در صدر لایحه: وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper شد اوایل جاذبه های, در کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه طرح امریکا را با نام تجاری خاص از ابرقدرت های اعتماد به نفس و حتی بیشتر ویژه Trumpian تن که آشنا تبدیل شده اند بیش از سه سال گذشته است.

که به معنای Pompeo به نقل از رهبران متفقین مانند کانادا و فرانسه و آلمان و گفتن آنها را آنها در اشتباه بودند و حتی به عنوان او به دنبال اعلام پیروزی جمعی.

“من خوشحالم که به گزارش این مرگ اطلس داد که به شدت بیش اغراق آمیز” Pompeo در این کنفرانس گفت. “غرب برنده است. ما در مجموع برنده. ما در حال انجام آن با هم.” وجود دارد هیچ تشویق از مخاطبان است.

Pompeo حتی عقب نشینی در برابر این کنفرانس با موضوع “Westlessness” — این ایده که ارزش های غربی در معرض خطر هستند در غرب خود را و جاهای دیگر. “اجازه بدهید به شما یک ایده از آنچه واقعی” Pompeo گفت. “غرب برنده است. آزادی و دموکراسی در حال برنده شدن است.”

در حالی که Pompeo chided روسیه بیش از الحاق اوکراین و تمسخر که مهاجر هستند نه عجله برای ایران یا کوبا Esper در زمان هدف در چین گفت: این کشور عنوان شده است بیشتر “در جهت اشتباه” رئیس جمهوری خلق چین. Esper گفت: آمریکا نگرانی ها در مورد پکن باید اروپایی ها نگرانی های بیش از حد.

زمین رایگان صفحه اصلی بدهی: آمریکا متحدان اغلب بیان هیبت در آن قدرت نظامی و نگران هستند که یک روز آن ممکن است وجود دارد برای محافظت از آنها. این ممکن است یک لحظه خوبی به یاد دارد که یک مترادف برای آمریکا قدرت سخت: آن را به نام نامحدود کسری هزینه های. واقعا ته ملی کارت اعتباری توانایی چاپ پول آن را وام گرفته و شهروندان مایل به رعایت هزینه های بیشتر در هر سال در دفاع از 10 بعدی بزرگترین-هزینه های کشورهای ترکیب — مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد بودجه دفاعی برای سال مالی 2021 دلار است 740.5 میلیارد دلار است.

Racking تا صورتحساب: تازه ترین تحلیل توسط حزبی دفتر بودجه کنگره نشان می دهد که ایالات متحده استقراض ballooned است و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و در نتیجه متوالی بزرگ سالانه کسری (بیش از 1 تریلیون دلار در سال جاری 4.6 درصد از تولید ناخالص داخلی) هستند چیزی است که هرگز قبل از دیده می شود به جز در جنگ ، به طور معمول زمانی که اقتصاد به عنوان قوی به عنوان در حال حاضر کسری متوسط 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی. (بودجه اتحادیه اروپا قوانین محدود ملی کسری بودجه به 3 درصد و برخی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا اجرا مازاد).

Bonjour, Monsieur le Président! بعد شد رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که با استفاده از یک پرسش و یک قالب برای دفاع اخیر خود در کمک رسانی به روسیه است. “من دیوانه” پاکسازی گفت. با تشکر برای اجازه دادن به ما می دانیم.

بعد از ظهر خوب و خوشحال شنبه از مونیخ که در آن روز 2 سالانه کنفرانس امنیتی در elegant Hotel Bayerischer Hof. مانند پیری نبرد فرسوده طور کلی Bayerischer Hof خود را حفظ پنج ستاره رتبه بندی و هنوز gravitas اما بهترین آن روزها به وضوح به گذشته است. ما دوباره به موس که یکی از راهکار های برتر هوش افسران دیدم scurrying شده در اطراف یک طبقه اول سالن در چند لحظه.

من David M. Herszenhorn سیاسی رئیس بروکسل خبرنگار که باعث می شود مقر ناتو بخشی از من مختصر و در این های خاص خود را پاپ آپ کنفرانس امنیتی مونیخ نسخه از راهکار. سیاسی دارای یک واحد نیروهای ویژه بر روی زمین در اینجا به شما تمام جزئیات. اما ما در حال تعجب آنچه به خودمان تماس: سیاسی تیم شش ؟ قرمز berets? Politicommandos? خود را برای ما ارسال پیشنهاد. برنده می شود و حقوق لاف زدن و انتخاب یک باواریا شور یا شکلات بلژیکی.

Boldface نام: به شما احساس آنچه آن را مانند در Bayerischer Hof لابی وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف بود در حال انتظار برای آسانسور صبح امروز خود را به عنوان Playbooker گفتگو به طور خلاصه با اتحادیه اروپا سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrellو هلندی نخست وزیر Mark Rutte breezed گذشته با یک لبخند و دست دادن و سلام برای سیاسی. (Rutte به خوبی می داند که خواهد شد را پوشش بودجه اتحادیه اروپا مذاکرات زمانی که او در بروکسل در هفته آینده).

اقامت EUnified: Borrell گفت: اروپا باید به دقت انتخاب جایگاه خود را در نظم نوین جهانی و گرفتار در تیراندازی به قدرت بزرگ بازی ماهرانه. “ما در یک دنیای جدید که در آن پیر, دسته, شرق, غرب, شمال, جنوب, واقعیت های جنگ سرد نیست تعداد دیگر,” او گفت:. “ما یک bipolarity در اروپا که نیاز به واقع خود را به طوری به عنوان نه به طور فشرده آن است. آنچه مورد نیاز است برای انجام این کار این است که وحدت در میان ما اروپایی است.”

ترجمه جناس ها به عنوان سرگرم کننده: Pompeo ممکن است بسیار بدست تشویق برای trashing Westlessness موضوع که بسیاری از شرکت کنندگان فکر می کنم یک نقطه-در شرح و خوی از لحظه ای. اما وجود دارد یک زن و شوهر از اشکالات با موضوع است که کارشناس سازمان احتمالا انتظار نیست: اول به غیر بومی زبان انگلیسی گوش بازی در “بی قراری” شد بلافاصله آشکار است. وجود دارد بیش از چند “ah-haaaahs من فکر نمی کنید که” پس از توضیح بیشتر. و دوم به عنوان با هر گونه خلاق جناس آن ایجاد یک چالش بزرگ برای مترجمان است. یک پیشنهاد رسمی “Occidation” ممکن است گرفتن روح بازی کردن مروج کلمه فرانسوی برای غرب است. روس ها ساخته شده با Беззападность “byez-zapadnost.” نوعی باعث می شود این نقطه, اما بدون مضطرب و بی قرار بود مفهوم.

ایستاده تا برای ناتو: در یک سخنرانی دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ در زمان منفعل پرخاشگر حفاری در برخی از این اتحاد منتقدان (تذکر: معینی رئیس جمهور فرانسه): “ما نباید رقابت با خودمان در حالی که صحبت کردن تفاوت های ما و صحبت کردن نقاط قوت ما است.” اگر Stoltenberg بود پرتاب یک بیت از سایه در پاکسازی (که معروف گفت: ناتو بود دچار “مرگ مغزی”) یکی می گویند در مورد گسترش تا آنجا که (هنوز محدود) هسته ای فرانسه چتر.

چهار خط به بالا

Gulf news: ما در حال حاضر در قلب خیلی از تیتر جلسات. پس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کابینه و پاکسازی این نام های بزرگ آینده در مرحله اصلی امروز عبارتند از: رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy; هلندی نخست وزیر Rutte و وزیر امور خارجه متگی Toshimitsuخواهد شد که بخشی از یک پنل در امنیت روابط در آسیا; وزیر امور خارجه روسیه لاوروف; و وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف.

هیچ چیز به حزب مورد: همچنین در این لایحه است که, آلمانی, وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer, که در روز دوشنبه اعلام کرد او را استعفا عنوان رهبر و حاکم بر اتحادیه دموکرات مسیحی پرتاب آلمان در آینده سیاسی در هوا. سقوط Kramp-Karrenbauer بود که آنگلا مرکل ترجیح جانشین تنها اضافه شده به ترس و وحشت در میان برتر جهان مقامات امنیتی در مورد بی نظمی و کاهش غرب است.

Et tu آلمان ؟ تکان دهنده به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد ایجاد امنیت سنگین اولویت برای امنیت و استقرار — و نه لزوما در آن منظور. بنابراین هرج و مرج و نامنظم سیاستگذاری از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و انحراف از مبارزه با تروریسم در اروپا ساخته شده است که انگلستان غیر نهاد در کارشناسی ارشد در این سال ها به سختی به عنوان ناراحت کننده به عنوان اختلال در آلمان که در آن مردم هنوز هم منتظر همین حالا ثبت نام پیاده روی به نوبه خود سبز حتی در باران از نیمه شب هنگامی که جاده ها خالی هستند.

** * * * یک پیام از کرواتی ریاست شورای اتحادیه اروپا: کرواسی ادامه خواهد داد استراتژیک بحث اتحادیه اروپا و توسعه در زمینه امنیت و دفاع است. ریاست جمهوری برگزار خواهد شد تاکید بر طرح ثبات و تقویت پاسخ به درگیری های خارجی و بحران های ساختمان همکاران ما ظرفیت و همچنین در حفاظت و امنیت اتحادیه و شهروندان آن است.**

عالی متفقین فرمانده اروپا (و من)

کارشناس راهکار مصاحبه: به طور کلی TOD D. WOLTERS

Ha, ha, nah: راهکار و همکاران سه نشست صبح جمعه با ناتو بالای نظامی فرمانده کل Tod D. Wolters که شناخته شده است به عنوان SACEUR عالی متفقین فرمانده اروپا است. با مغلوب ساختن پیشی جستن هل دادن به گسترش ناتو نقشی در خاورمیانه تلاش رئیس جمهور می تواند مارک “ناتو-من” راهکار خواسته عمومی Wolters اگر عنوان خود را ممکن است تغییر به SACEUR-من. Wolters لبخند زد اما به نظر نمی رسد خوشحال.

بازگشت به کسب و کار در عراق: Wolters گفت که دولت عراق تا به حال با ارسال نامه ای متعهد به کمک به حفاظت از نیروهای ناتو در زمین و در نتیجه ناتو آماده شد برای از سرگیری ماموریت خود را در عراق است که به حالت تعلیق در آمد و پس از آمریکا در کشتار ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی. این ماموریت به حالت تعلیق در آمد که ایالات متحده آماده برای اقدامات تلافی جویانه از ایران و برخی از متحدان ناتو تا به حال نیروهای مستقر پس از تعلیق. Wolters گفت: ماموریت آموزش نیروهای عراقی را سر در عرض چند هفته.

گسترش ماموریت? با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای ناتو را در یک بزرگتر نقش Wolters گفت که او نگران است که این اتحاد به طور کلی ماموریت در ابتدا با تمرکز بر اروپا و اقیانوس اطلس حوزه خزش ممکن است خارج از کنترل است. اما او نیز ارائه نمی دهد بیش از حد بسیاری از جزئیات در مورد آنچه که بیشتر ناتو ممکن است در خاورمیانه و فراتر از آموزش نیروهای بومی و محلی آن است که در حال حاضر در حال انجام است. او گفت ناتو رهبران غیر نظامی بودند و هنوز هم بحث در مورد آن.

Wolters گفت که Esper پیشنهاد کرده بود در نشست وزرای دفاع ناتو در اوایل این هفته که اتحاد بالقوه ممکن است در یک نقش بیشتری در دفاع موشکی. “یکی از چیزهایی که او به اشاره است در ناتو ما دارای یکپارچه دفاع هوایی قابلیت و یکی از بحث اشاره شد که ناتو می تواند نوعی از Patriot-مانند فعالیت در خاورمیانه است که با یکپارچه هوایی و دفاع موشکی است.”

این معلوم نیست که در آن چنین قابلیت هایی خواهد رفت. یک محل منطقی خواهد بود عربستان سعودی که در آن تولید نفت امکانات به تازگی تحت حمله موشکی از ایران پراکسی. اما عربستان سعودی در حال حاضر دارای ایالات متحده متعلق به سیستم های دفاع موشکی پاتریوت.

نگه در نگه داشتن در افغانستان: Wolters نیز گفت: او منصرف افشای اسناد پنتاگون بالا بردن پرسش های جدی در مورد 18-سال جنگ در افغانستان است. “ماموریت در عراق شده است و در ادامه به بیمه که ما می توانیم خنثی خارجی op-برنامه ریزان به طوری که آنها نمی تواند باعث رونق در دور سرزمین — من متاسفم. چه بگویم ؟ من به معنای افغانستان است. من عذرخواهی می کنیم. ما باید برای خنثی کردن این نابکار تهدید که در آن نشات گرفته از و افغانستان اتفاق می افتد به یکی از آن مکان. به همین دلیل ماموریت آغاز شده است. به همین دلیل ماموریت همچنان ادامه دارد. ما باید هوشیار باشند در آن منطقه است.”

او ادامه داد: “این فوق العاده مهم است که ما ماندن در ماموریت برای خنثی کردن آن وحشتناک تهدیدات تروریستی که باعث از دست دادن بزرگ از زندگی در مرزهای امریکا در گذشته — و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که ما همه چیز را ما می تواند به ماندن در ماموریت است.”

ورودی: تعداد زیادی (و بسیاری) از سربازان ایالات متحده: Wolters یک خلبان جنگنده که در گذشته فرماندهی نیروهای هوایی ایالات متحده در اروپا و آفریقا گفت که یکی از اصلی تمرکز در لحظه ای بود که عمده جدید آموزش ورزش به نام مدافع 20. “این بزرگترین بلند کردن و تغییر از ایالات متحده زمین-مانور نیروی در سراسر اقیانوس اطلس به قاره اروپا است که ما را پذیرفته اند از اواسط تا اواخر دهه 80,” او گفت:. “ما بسیار هیجان زده در مورد ورزش. سخت ترین قسمت در جریان است به عنوان ما صحبت می کنند و این که بلند کردن و انتقال از یک بخش به اندازه زور از قاره ایالات متحده با سربازان ایالات متحده به اروپا است.”

ورزش او گفت: آیا نشان دادن “جامد آمریکا آمادگی و ناتو آمادگی.”

the Croatian Presidency of the Council of the EU

پنج شنبه شروع هفته: روز 1 روکش

سفیر صحبت کرد

ولفگانگ Ischinger, بازنشسته دیپلمات آلمانی اجرا می شود که نشان می دهد در اینجا باز 56 کنفرانس امنیتی مونیخ روز شنبه در یک یادآوری توجه داشته باشید هشدار داد که غرب به نظر می رسد در حالت خطرناک از کاهش به همه یادآوری از “Westlessness” تم و ساخت قوی زمین برای تقویت چند جانبه موسسات به خصوص سازمان ملل متحد آن را به عنوان جشن سالگرد 75.

“ما در حال دیدن نیست به اندازه کافی اقدام جمعی در همه به آدرس ترین در جهان خشونت آمیز بحران و خطرناک ترین تهدید برای صلح و امنیت” Ischinger گفت. “دولت در حال حاضر جهانی ناامنی است کاملا غیر قابل قبول است. این خطرناک است و این نژاد ظاهرا بیشتر نفرت و درگیری به جای همکاری و صلح است.”

رئیس جمهور صحبت کرد

رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر به دنبال Ischinger سخنان با یک جارو سخنرانی است که ارزش خواندن را در کامل است. توجه جهان را تغییر داده بود پس از سخنرانی خود در کارشناسی ارشد در سال 2014 اشتاین مایر گفت: “” ما ” از ” غرب ” است که در آن داده شده است چیزی که دیگر نمی تواند برای اعطا گرفته شود.”

اشتاین مایر به یاد می آورد که جهان بزرگداشت 75 سال پس از پایان جنگ جهانی دوم است. “بدون جنگ و بدون آشویتس داخلی و خارجی از امروز آلمان خواهد بود غیر قابل تصور — آلمان را از جهان نمی توان توضیح داد و بدون اشاره به آن دسته از تجارب” اشتاین مایر گفت. “من آرزو می کنم من می توانم می گویند که درس ما آلمانی ها آموخته اند از تاریخ درس است که برای همیشه آخرین. اما من نمی توانم بگویم که زمانی که نفرت و کین در حال گسترش است.”

درس های آموخته شده و فراموش شده: اشتاین مایر با اشاره به ایجاد نهادهای بین المللی از جمله سازمان ملل متحد پس از جنگ جهانی دوم است. “فاجعه بیش از حد ناسیونالیسم حال درس به آموزش نه تنها برای کشور من,” او گفت: اما پس از آن اظهار تاسف کرد که چگونه این موسسات در حال حاضر در معرض خطر اگر نه فاسد.

وزیر امور خارجه صحبت کرد

بیشتر از Maas, کمتر از ایالات متحده: گرد کردن سه نفر از باز کردن روزه سخنرانان وزیر خارجه Heiko Maas به حال برخی از کلمات سخت در مورد ایالات متحده و اروپا در مورد خود دولت انکار.

پلیس اتحاد چپ ضرب و شتم: “واقعی تعویض بازی است این واقعیت است که دوران omni-در حال حاضر جهانی پلیس است” Maas گفت. “هر کس می توانید ببینید که. فکر می کنم از سوریه فکر می کنم افغانستان و آفریقا. نه به این دلیل که ایالات متحده فاقد آن هستند و یا قدرت اقتصادی اما به دلیل تعهد از افراد مسئول در کاخ سفید اتحادش را تغییر زمانی که آن را می آید به نظم جهانی که ایالات متحده در حال کمک مورد. این یک جغرافیای سیاسی شکاف است که به ویژه آشکار در شرق نزدیک و این فاصله پر شده است توسط دیگران, روسیه, ترکیه, ایران, و آنها اغلب برای مقادیر مختلف, مختلف, مسائل, مختلف, مفهوم نظم جهانی. بنابراین آینده خاورمیانه است تصمیم بر در آستانه و یا سوچی به جای ژنو یا نیویورک.”

تنوع در مد حداقل

در حاشیه کنفرانس, کمیسیون اروپا, معاون اجرایی رئیس جمهور, Margrethe بازرگانی گفتگو با سیاسی را editor-in-chief Stephen Brown و سیاستگذاری خبرنگار Lauens Cerulus — و اشاره کرد که این جمعیت در کارشناسی ارشد است که هنوز هم تحت سلطه مردان است. حداقل همه آنها در لباس پوشیدن نیست همان — لباس نظامی به شکستن تمام آبی مناسب او شوخی. “اما که می شود گفت این است که بسیار بسیار بسیار مرد رویداد. من از دیدن آنها واقعا تلاش در پانل. و البته بسیار استقبال مینماید. من فکر می کنم شاید این مواد غذایی برای فکر به برخی از هیئت های” بازرگانی گفت.

** * * * یک پیام از کرواتی ریاست شورای اتحادیه اروپا: کرواسی در انتخابات ریاست جمهوری ادامه خواهد داد به کار بر روی حصول اطمینان از قابل توجه و معتبر اروپایی همکاری های دفاعی در احترام کامل از استقلال مالکیت و فرآیندهای تصمیم گیری فردی از کشورهای عضو. ریاست جمهوری را به تمرکز بر روی اجرای تحکیم و انسجام دفاع از طرح های در حال حاضر در راه — دائمی ساختار همکاری (PESCO) هماهنگ سالانه بررسی در دفاع (کارت) نظامی تحرک و دفاع اروپا صندوق (EDF) — و در راستای دفاع از فرآیندهای برنامه ریزی کشورهای عضو. ریاست جمهوری ادامه خواهد داد به شدت حمایت نزدیک پربار و مکمل اتحادیه اروپا-ناتو همکاری در نظر گرفته است که یک کلید سرمایه گذاری در امنیت اروپا و کمک به اقیانوس اطلس روابط. وجود خواهد داشت یک تاکید ویژه بر دستیابی به نتایج در مناطق نظامی و تحرک و با ترکیبی از تهدید و در حمایت از همکاران در ساختمان ظرفیت و انعطاف پذیری به ویژه در جنوب شرق اروپا است.**

این احمق اقتصاد

هیچ امنیتی بدون امنیت مالی

اقتصاد در یک کلمه … صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva درمان این کنفرانس به برخی از تیره طنز از جنگ سرد برای نشان دادن وضعیت اقتصاد جهان است.

زمانی که لئونید برژنف خواسته شده بود توسط یک خبرنگار به تعریف دولت از اقتصاد شوروی در یک کلمه او پاسخ داد: “خوب است.” و در دو کلمه خواسته خبرنگار? “خوب نیست” گفت: رفیق برژنف.

این که چگونه Georgieva احساس می کند در مورد اقتصاد جهان در حال حاضر: صندوق بین المللی پول خود را کاهش داد پیش بینی رشد 2020-2021 اما انتظار دارد که همه چیز را انتخاب کنید تا تشکر به عقب تنش در تجارت جهانی (پس از آمریکا و چین “فاز یک” معامله تجارت) و همچنین تشکر به عمل 49 توسط بانک مرکزی که کاهش نرخ بهره 71 بار و در مجموع تقویت رشد جهانی با نیم درصد در سال 2019.

“اخلاقی این داستان این است که سیاست عمل هنگامی که آن را هماهنگ شده است و حتی بهتر از زمانی که آن را هماهنگ می کند, تفاوت,” او گفت:.

در سمت پایین Georgieva گفت: “عدم قطعیت در حال تبدیل شدن به جدید عادی” با استناد به جغرافیای سیاسی بی ثباتی آب و هوا, مواقع اضطراری و Coronavirus به عنوان نمونه. از این رئیس صندوق بین المللی پول درو دیگر اخلاقی: “ما نباید ایجاد عدم قطعیت در خود ما زمانی که ما مقدار زیادی که ریخته بر ما توسط مادر طبیعت است.”

**رابطه بین اروپا و آمریکا و آفریقا است که در یک مقطع بحرانی. سیاسی جدید, سرمقاله, سریال “اتحادیه اروپا در آفریقا” را از ویژگی های گزارش و یک سری از Playbooks نوشته شده از آدیس آبابا مقر در اتحادیه آفریقا و جاهای دیگر در آفریقا است. ثبت نام امروز.**

بیش از داخل و خارج

عبا و با تکبر راه رفتن

Pompeo و لاوروف دیدار کرد به طور خلاصه روز جمعه در یک جلسه که از طرف روسیه گفت: یک جلسه کوتاه اما وزارت امور خارجه: هرگز اعلام کرد و گفت: این صرفا یک “را کنار گذاشته است.” در واقع Pompeo بازدید لاوروف های اختصاصی, اتاق جلسه و سپس گفت: “موفق باشید” به مردمی جمع آوری شده در راهرو به عنوان او به سمت چپ. مطبوعات روسیه دانست و در مورد نشست اما دقیقا همان چیزی بود که مورد بحث است که هنوز روشن نیست. بیشتر در قسمت عجیب اینجا.

یک موش در خانه

هرگز ذهن skunks در باغ, حزب, کارشناسی ارشد دارای یک ماوس در محل — شاید بیش از یکی است. فقط به عنوان شرکت کنندگان در کنفرانس آماده شد به سر شام روز جمعه موش قهوه ای ظهور تا تحت یک گلدان در گالری کافه بالای لابی Bayerischer Hof.

این جوندگان به نظر می رسد مجزا unimpressed کالیبر کارشناس بزرگان و به سرعت ناپدید شد پشت رادیاتور جلو پنجره. اما نه قبل از مردمی در اتاق با سریع ماشه انگشتان دست (از آن است که یک نظامی جمعیت پس از تمام) موفق به گرفتن چند عکس. این Politkommandos هستند scribblers نه خلق کرده بنابراین اگر شما اتفاق افتاده است به گرفتن یک عکس از کارشناس طلسم, لطفا به اشتراک بگذارید.

DANKE SCHÖN: Natasha Bernard, Stephen Brown, Laurens, Cerulus, اندرو, خاکستری, Matthew Karnitschnig و Rym ممتاز در مونیخ; جانت Minns و ایوو اولیویرا در HQ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>