Andrew Cuomo | Getty

اندرو کومو. | استفانی رینولدز/گتی ایماژ

آلبانی — خود را به عنوان دولت خروس سیاه بزرگ, بدترین شیوع کروناویروس در این کشور در اوایل ماه آوریل رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ارائه یک نگاه اجمالی از امید به کسانی که به دنبال یک راه اندازی مجدد سریع از نیویورک اقتصاد: یک آزمایش پادتن توسعه یافته در حالت آزمایشگاهی ممکن است قادر به تایید ایمنی برای تعداد زیادی از نیروهای جدید است.

توسط هفته گذشته کومو و دیگر مقامات تا به حال عقب نشینی از این رویکرد اشاره به جای معیارهای دیگر که ممکن است نشان می دهد بهترین راه برای جلوگیری از آینده امواج ویروس. کومو در حال حاضر توصیف ایمنی ایده به عنوان کمی بیش از یک “نظریه.”

تبلیغات

“شاید شما ایمنی” کومو mused در هفته گذشته است. “شاید شما مصون نیست.”

دار زدن امید در یک ایده است که فقط چند هفته بعد به نظر نمی رسد ممکن است نشان می دهد که چگونه متحده در حال مبارزه با نحوه بازگشایی شده است. به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نوسان از امیدوار کننده تحقیقات علمی به تکنولوژی امیدوار کننده به عنوان او پرس به unshutter کشور مقامات دولتی مانند کومو نیز مشتاق به ترویج خوشبینی آنها به عنوان جستجو برای یک مسیر رو به جلو است.

در زمان کومو صحبت کردیم تا تست آنتی بادی با استفاده از این روش برای ایجاد ایمنی به طور گسترده ای به عنوان یک احتمال است. اما این جاه طلبی به سرعت تبدیل به ناامیدی به عنوان سازمان بهداشت جهانی بیرون آمد و در برابر چنین استراتژی و گفت هیچ مدرکی وجود دارد که آنتی بادی به ایمنی. چیزی که به نظر می رسید که یک گلوله نقره ای بود که بیش از حد خوب درست باشد.

کومو پشت پا.

“ما به دنبال علم استانداردهای CDC و چه کارشناسان می گویند:” کومو مشاور ارشد غنی حادثه ای گفت: روز دوشنبه در توضیح این تغییر در رویکرد.

در اوایل ماه آوریل کومو را دولت شروع به صحبت کردن در مورد با استفاده از آزمون — پس از آن تبدیل شد به طور گسترده ای در دسترس است — به عنوان یک مرکزی قطعه از دولت استراتژی برای راه اندازی مجدد سیستم تجارت در این کشور بزرگترین شهر و منطقه اطراف آن. مردم دریافتند که آنتی بادی از جمله برخی که هرگز نشان داد علائم یا آزمایش مثبت برای ویروس خود را ممکن است دریافت اجازه برای رفتن در مورد زندگی خود را به عنوان اگر آن را حذف به ریشه کن شده است. و یا پس از فکر کردن در رفت.

“این بدان معنی است که شما دیگر مسری است و شما نمی توانید گرفتن ویروس از آنجا که شما باید این آنتی بادی در سیستم خود را که بدان معنی است که شما می توانید به کار شما می توانید رفتن به مدرسه شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید” فرماندار گفت: چهار ماه پیش.

نیویورک که ثبت بیش از یک چهارم از همه شناخته شده coronvirus موارد در ایالات متحده شده اند که این کشور برای اولین بار زمین آزمایش و اثبات برای این مفهوم است. پس از بیش از یک ماه از شارژ نسبت به توسعه آن در نیویورک را در آزمون به دست آورده فدرال تصویب شد و مورد استفاده برای تست 15,000 نیویورکی در فروشگاه های مواد غذایی و مراکز اجتماعی ایالت بیش از دو هفته گذشته.

روز بررسی آغاز شد و در آوریل 19, کومو گفت: تست آنتی بادی نشان می دهد هر دو نرخ ابتلا به عفونت و ایمنی — حداقل در کوتاه مدت. پنج روز بعد هر دو کومو و کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker گفت: آنها اعتماد به نفس در دولت تست دقت و صحت.

که این زمانی است که صادر شده خود را هدایت. توسط هفته آینده کومو شد حمایت کردن و گفت او حرکت دولت بر اساس علم و اطلاعات و نه نظر و با اشاره به تماس ردیابی به جای تست آنتی بادی به عنوان بلیط به بازگشایی

“این واقعا گرفتار با ردیابی حرکت همان چیزی است که ما واقعا نیاز دارید. دانستن که در آن وجود داشته است بالا عفونت نرخ ما اجازه می دهد برای تخصیص منابع بسیار بهتر” حادثه ای گفت:. “ما باید یک درجه بالاتر از اعتماد به نفس در تست ما. این بخشی از بازگشایی استراتژی است.

“علم می گوید: هیئت داوران در این که آیا شما می توانید دوباره آلوده نمی کند ولی کاهش ارزش تست,” او اضافه شده است.

آن بود در حالی که برای جذاب فکری برای دولت, بقیه ملت ها و کشورها در سراسر جهان است که باید با آن مواجه ویرانی اقتصادی در بالای هنوز نصب مرگ از عوارض ویروس. حتی ایالات متحده امریکا بالا, عفونت, بیماری, متخصص, Anthony Fauci گفت: در ماه گذشته که این ایده می تواند “در واقع برخی از شایستگی تحت شرایط خاص” و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال ایجاد برخی از نوع ایمنی گواهی. آلمان و بریتانیا در نظر گرفته اند مشابه حرکت می کند.

در حال حاضر مقامات جهان که بیش از یک بار فکر می کردم آنتی بادی ممکن است با ارائه یک میانبر برای واکسیناسیون به طور ناگهانی متوجه آنها ضربه دیگری بست. با شواهد کمی وجود دارد که آنتی بادی های جلوگیری از دور دوم از عفونت و یا حتی انتقال به ویروس کومو و دیگران که امیدوار بودند برای تعمیر سریع در حال حاضر تعویض دنده ها می گویند که این آزمون ها تنها ممکن است مفید در نشان دادن که در آن ویروس بوده است.

اگر آنتی بادی نشان می دهد ایمنی, کارشناسان می گویند, آن را خیلی زود به استفاده از آن به عنوان پایه برای بهداشت عمومی استراتژی است.

“کسانی که مطالعات در حال شروع در حال حاضر. اما آنها در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان به” مایکل مینا استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت روز دوشنبه گفت:. “آنها بسیار دشوار است مطالعات انجام دهید چرا که ما باید صبر کنید برای مواجهه اتفاق می افتد.”

داده ها از نیویورک آزمایش پادتن بدون شک خواهد بود مفید در پیدا کردن چگونه گسترده در نیویورک شیوع شده است. اما آن را کاملا روشن چقدر این نتایج نشان می دهد که 12.3 درصد از ساکنان ایالت و حدود یک پنجم از کسانی که در شهر نیویورک دارای آنتی بادی به coronavirus — را تحت تاثیر قرار دولت بيدار شدن از این بیماری همه گیر.

کومو شده چرخد و به معیارهای برای بازگشایی بیشتر در خط با CDC توصيه و مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی امریکا: یک رویکرد منطقه ای است که طول می کشد را به حساب 14 روز کاهش در بستری نرخ و اینکه آیا کسب و کار فردی باید از این ظرفیت برای اطمینان از کارکنان و مشتریان می توانند مناسب اجتماعی فاصله گرفته است. او همچنین با تمرکز بر به کارگیری یک “ارتش” از تماس با ردیابحمایت با سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به دیگران.

معلوم نیست چقدر پول و منابع دولت صرف توسعه آن, آزمون, اگر وجود داشته اند که به ظاهر چند محدودیت مقامات pounced در دولت راه حل در هنگام بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر شروع به بادکنک. نیویورک بودجه کارگردان رابرت موخیکا گفت: در ماه گذشته دولت در حال صرف حداقل $2.8 میلیارد مبارزه با کروناویروس بیش از دو ماه است.

يافته ها منعکس نتایج 15,000 آنتی بادی آزمایش در حال حاضر انجام شده و می تواند مورد استفاده برای ایجاد آنچه که مقامات خواستار یک “پایه عفونت هستند.”

دولت با هدف مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ برای آزمون و به زودی گسترش آنتی بادی آزمایش برای تعیین چگونه بسیاری از حمل و نقل کارگران بادی کومو گفت.

در مقابل دولت شهر نیویورک مقامات اجتناب از هر گونه ادعا در مورد اینکه آیا آنتی بادی می تواند مشورت ایمنی. در آوریل 23, یک روز قبل از این که هدایت منتشر شد, شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot گفت: در مجازی تاون هال که آنتی بادی, نتایج آزمون نباید تغییر رفتار نیروهای جدید است. برخی از آنتی بادی آزمایش نمی تواند تمایز بین Covid-19 و دیگر coronaviruses است که باعث سرماخوردگی, او گفت:.

“همین دلیل است که وقتی مردم برای آزمایش این آنتی بادی و آنها ممکن است مثبت و یا آنها ممکن است بیرون می آیند منفی در این زمینه راهنمایی تغییر نمی کند,” او گفت:. “شما نیاز به ماندن در خانه شما نیاز به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که شما بیرون بروید و ما نیاز شما را به نگه داشتن است که شش پا تفاوت زمانی که شما بیرون بروید.”

محققان در حال کار در سراسر جهان برای تصحیح تست آنتی بادی است که می تواند دیکته واضح تر اقدامات برای افراد و مقامات گفت: Danielle Scheurer مدیر ارشد کیفیت و ایمنی افسر پزشکی دانشگاه کارولینای جنوبی بهداشت در چارلستون S. C. توسعه داده است آنتی بادی آزمایش در همکاری با نیویورک کوه سینا سیستم بهداشت و درمان به درک چگونه بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید به حال Covid-19.

کارشناسان پزشکی می گویند بهترین مکان برای قاضی seroprotection خواهد بود در میان گروه های مراقبت های بهداشتی کارگران که به احتمال زیاد به همان سطح از قرار گرفتن در معرض ویروس.

“من فکر می کنم این آزمون در حال رفتن به بهبود به عنوان آنها بیش از دو ماه گذشته” Scheurer گفت. “بیشتر ما بیشتر از ما یاد بگیرند. در نهایت ما را به عبور از خط پایان است می گویند “بله ما احساس بسیار با اعتماد به نفس است که این دقیق نوع آنتی بادی در این مقدار دقیق می کند تایید ایمنی’ ما نه تنها کاملا وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.”

مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی و مدیر مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی مدرسه گفت: “تقریبا همه” او می داند که در این زمینه در حال کار کردن چگونه برای پیدا کردن که مدارک و شواهد از ایمنی.

“من فکر نمی کنم آن را یک دولت دائم از جهل آن زمان دولت از جهل به دلیل این است که یک بیماری جدید” Lipsitch گفت.

با هزاران نفر هنوز در حال مرگ در سراسر کشور آن را جذاب برای مسئولان و سیاستگذاران به پیشنهاد روز آخرین اخبار خوب در مورد تجربی برنده به آمریکایی ها امید اما در نهایت وجود دارد رفتن به یک تعمیر سریع Scheurer گفت.

“هر پیروزی یک پیروزی است و من نمی خواهم به دور از آن, اما تا زمانی که ما واقعا خوب واکسن — و حتی پس از آن وجود تمام این هشدارها در مورد چگونه به سرعت است که می تواند اداره — من فکر می کنم ما قطعا گیر هستند با برخی از صورت ظاهر از این اجتماعی اقدامات احتیاطی در حالی که برای.”

آماندا آیزنبرگ و دن گلدبرگ در نیویورک باعث شد گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر