آلمانی لیگ فوتبال گزارش 10 تست مثبت برای coronavirus در میان 36 باشگاه در بوندسلیگا و بخش دوم در روز دوشنبه.

این DFL گفت که 1,724 فتح آزمون COVID-19 انجام شد بیش از دو دوره در میان بازیکنان و مربیان و فیزیوتراپیست ها و سایر کارکنان. تست شد بخشی از لیگ بهداشت مفهوم آن را به عنوان پیشنهادات به راه اندازی مجدد بازی های رقابتی برخی از زمان ممکن است. آن گفت: تیم را نیز متعهد “آموزش اجباری اردوگاه تحت قرنطینه شرایط قبل از ممکن است ادامه.”

تنها چهار ممکن است موارد گزارش شده بود در حال حاضر. کلن در روز جمعه در گفت و گو با سه موارد مثبت در حالی که دوم-بخش اشتوتگارت گزارش یک “مجمل نتیجه” از یک فرد در روز یکشنبه. بنا به گزارش یک بازیکن او جدا شد و از همکاران خود قرار داده و در قرنطینه به مدت 14 روز.

همچنین دوشنبه, لیگ اسپانیا گفت که مطمئن است آن را می توانید راه اندازی مجدد در ماه ژوئن و پایان آن فصل تا پایان تابستان اروپا با بازیکنان شروع به آزمایش می شود در این هفته به طوری که آنها می تواند بازگشت به آموزش برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

آموزش های اساسی اجازه داده شد به سر در اسپانیا روز دوشنبه پس از دولت کاسته برخی از مستند اقدامات بود که در جای خود از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تیم ایتالیا نیز در انتظار به سر آموزش این هفته است. باشگاه در انگلستان و آلمان در حال حاضر خود را بازگشایی مراکز آموزشی در حالی که لیگ فرانسه لغو شد هفته گذشته است.

از 18 بوندسلیگا تیم تنها لایپزیگ آوگسبورگ و Borussia Mönchengladbach کاهش یافته است به جزئیات نتایج آزمون. این DFL هشدار داد باشگاه در یک ایمیل از مدیر Ansgar, Schwenken اواخر یکشنبه به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات بیشتر از نتایج با رسانه ها.

انتقاد از روش های تست

ادکلن مواجه انتقاد از درون از هافبک بازی birger Verstraete گفت که بلژیک ایستگاه تلویزیون VTM که آن را “کاملا درست” است که او تا به حال شده است در تماس با افراد مبتلا.

“این متخصص فیزیوتراپی است که درمان من و دیگر بازیکنان برای هفته ها. و من زوج با یکی از این دو بازیکن در ورزشگاه در روز پنج شنبه” Verstraete گفت: VTM.

این هافبک بلژیکی گفت: این تصمیم به قرنطینه کل تیم ملی “است که کمی عجیب و غریب” اما او عقب نشینی یکشنبه هنگامی که کلن با صدور بیانیه ای به دفاع از اقدامات خود را.

این DFL گفت: “اقدامات مربوطه برای مثال جداسازی مردم آسیب دیده و اطراف آن چک انجام شد به طور مستقیم توسط باشگاه مربوطه مطابق با الزامات بهداشت محلی مقامات.”

تست خود ادامه خواهد داد صرف نظر از اینکه رقابتی بازی راه اندازی مجدد و یا نه.

پنجشنبه گذشته آنگلا مرکل و 16 فرمانداران دولت تصمیم به تعویق افتاد تا روز چهارشنبه در مورد اینکه آیا بوندسلیگا می تواند رزومه و بدون طرفداران در حال حاضر. او هشدار داد هنوز هم وجود دارد یک خطر است که COVID-19 عفونت می تواند افزایش یابد اگر تدابیر مهار شد آرام بیش از حد به زودی.

باشگاه در سراسر بالای دو بخش تا به حال متعهد به اتمام فصل تا پایان ماه ژوئن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر