فرسودگی شغلی واقعی است — حتی زمانی که کار از خانه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

ساعت های طولانی در اتاق کار همراه با کار ثابت مربوط به ایمیل پس از ساعت ها همه می تواند کمک به محل کار و فرسودگی شغلی.

اما حتی بدون یک دفتر فیزیکی برای رفتن به فرسودگی شغلی می تواند رخ دهد کار از خانه است و ممکن است حتی به احتمال زیاد در حال حاضر با توجه به استرس اضافه شده از coronavirus همه گیر می گوید Rahaf Harfoush کانادایی محل کار کارشناس و نویسنده Hustle & شناوراست که به بررسی بار از مدرن روز فرهنگ کار.

احساس خسته unmotivated اضطراب و قادر به تمرکز بر روی کار با توجه به استرس مزمن ایجاد یک شغل تمام علائم از محل کار و فرسودگی شغلی با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

ادامه مطلب: کار از خانه به دلیل coronavirus? در اینجا چگونه به ماندن مولد

سال گذشته که شناسایی فرسودگی شغلی به عنوان جدی سلامت است که می تواند باعث “افزایش روانی فاصله از یک شغل” و “کاهش حرفه ای کارآمدی” آن گفت: در آزادی مطبوعات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

چگونه کسب و کار می تواند به جلوگیری از فرسودگی شغلی کارکنان

به عنوان بسیاری از کانادایی ها تا به حال به سرعت انتقال به یک کار از محیط خانه و به شدت خود را تغییر دهد روال جدید در محل کار نگرانی های بوجود آمده اند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این تغییرات می تواند همه عوامل کار از خانه فرسودگی گفت: Harfoush.

“این نیست زمان عادی. شما ممکن است کسی که کار از خانه بدون یک دفتر خانه خود را با همسر و بچه های خود را و یا هم اتاقی خود را در اطراف” او گفت:. “این کسب و کار به عنوان معمول است. وجود دارد بسیاری از عوامل استرس زا خارجی و ما نمی توانیم تخفیف روانی و عاطفی تاثیر آن است.”

کار از خانه راهنمایی های دکتر تریسی Wilen

کار از خانه راهنمایی های دکتر تریسی Wilen

کارکنان مجبور به حرکت نقش خود را در درون خانواده خود را در حالی که داشتن به تعادل محیط کار مسئولیت. به عنوان کارگران همچنان در خانه برای آینده قابل پیش بینی تسهیلات باید ساخته شود و کسب و کار باید به عنوان چالاک که ممکن است در طول این زمان توضیح داد Harfoush.

انتظار نداریم که کارکنان به عنوان مولد او گفت:.

“دوباره اهداف و دستاوردهای این سه ماهه و ببینید اگر آنها هنوز هم قابل دسترسی است,” او گفت:. “شده است وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب و ترس شخصی شرایط اقتصادی و آشوب. این ایده که [کارکنان] خواهد بود و تاثیر پذیری است که فقط به خاطر اینکه آنها در خانه فقط دیوانه است.”

اشتباه دیگر دفاتر در حال ساخت است که می تواند ایجاد استرس و فشار بر کارگران است انتقال در دفتر برنامه برای سیستم عامل های مانند زوم بدون ایجاد هر گونه تغییرات, او گفت:.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

روزانه همه دست در دیدار با ده ها تن از مردم فقط نمی تواند منتقل شود به چت تصویری که خشم و احتمال عقیم او اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما نمی توانید فقط رقمی کردن همه چیز شما استفاده می شود به انجام,” او گفت:.

به جای محدود کردن یک تماس را ظهر و ببینید اگر جلسات را می توان به گروه های کوچکتر او گفت:.

“این یک فرصت برای طراحی و آزمایش و در نهایت هدف نهایی باید به ایجاد یک سیستم انعطاف پذیر,” او گفت:.

چگونه به نگه داشتن خود را از سوختن در خانه

فراتر از محل کار خود بیشتر بودن انطباق با نیازهای کارکنان وجود دارد شما می توانید مراحل را در خانه به حداقل رساندن احتمال احساس سوخته.

نشانه ای از محل کار و فرسودگی شغلی می تواند شامل خستگی مداوم در حال خواب بیش از حد کم یا بیش از حد مصرف دیگر برای تکمیل وظایف و یا بیشتر اشتباهات گفت: Harfoush.

ادامه مطلب: کار از خانه ؟ هزینه های خانگی ممکن است معافیت می گویند کارشناسان مالیاتی

برای جلوگیری از این کار شروع شده توسط صادق بودن با شما همکاران و مدیران در مورد توانایی خود را برای تکمیل کار خود را در این زمان, او گفت:.

“آیا شما برای قرار دادن بچه خود را برای چرت زدن در همان زمان به عنوان یک جلسه ؟ صف مقابل در مورد واقعیت از وضعیت,” او گفت:. “تکنولوژی باعث می شود آن را راحت تر از همیشه به کار خود را در خانه. این که چنین محیط پر استرس مجموعه ای بسیار روشن مرزهای خود را با تیم است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پادزهر به محل کار و فرسودگی شغلی است که توانایی جدا از کار و شارژ — که می تواند آسان تر به انجام هنگامی که شما جسمی را ترک گفت Joti Samra یک ونکوور-بر اساس روانشناس و بنیانگذار MyWorkplaceHealth یک شرکت مشاوره که ایدز کسب و کار در حمایت از کارکنان بهداشت روانی.

آمدن به خانه پخت و پز بازی با بچه های ما, تماشای تلویزیون یا ارتباط با دوستان است که چگونه بسیاری از ما استراحت پس از یک روز کاری ما اجازه می دهد تا روحی تازه دفعه بعد ما به او گفت.

آینده ی شغلی: کنترل از راه دور کاری و کار از خانه

آینده ی شغلی: کنترل از راه دور کاری و کار از خانه

که در حال حاضر که بسیاری از ما در حال کار از خانه, او گفت:.

“کسانی که خطوط به طور کامل تار,” او گفت:. “پس کار من است تداخل با زندگی شخصی من چون در حال حاضر ما نمی باید توانایی جدا… و ناگهان همه از یک ساعت کار در حال تبدیل شدن طولانی تر است.”

همراه با تعیین مرزهای خود را با ساعت کار ایجاد یک برنامه برای خودتان به سیگنال های مغز خود را هنگام کار است, او گفت:.

اطمینان حاصل شود شما باید تمایز بین محیط کاری و فضا را برای شما به استراحت در خانه خود را. اگر شما لازم نیست که یک دفتر حفظ یک گوشه و یا استفاده از بخشی از یک میز آشپزخانه فقط برای کار نیست لکه دار کردن فضاهای دیگر با کار در سراسر خانه, او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اگر شما بچه های کوچک آن را کمی بیشتر از یک چالش است.” “ما هنوز هم می توانید آنها را آموزش نشانه های بصری… شما می توانید ترک یک ساعت کوچک و یا یک تایمر است که شما را در درب خود را که اجازه می دهد آنها را می دانم که” من در دسترس نیست در حال حاضر.'”

ادامه مطلب: کارفرما هنوز اجازه دادن به شما کار از خانه ؟ چگونه به حرکت coronavirus دفتر تحول

نگاهی کنترل از آنچه شما می توانید خود را بر اساس وضعیت زندگی و می دانم که بسیاری از جمله همکاران شما هستند که به احتمال زیاد در برخورد با مسائل مشابه او گفت:.

بالاتر از همه به خودتان برخی از کساد در طول این زمان و مجازات نمی خودتان اگر عملکرد خود را تضعیف شده گفت: Harfoush. وجود دارد نیاز به زمان برای شما به مراقبت از بدن خود را و به خواب کافی و زمان را به صحبت با دوستان و خانواده, او گفت:.

“ما مشروط است به درمان بهره وری ما به عنوان نشانه ای از موفقیت های ما و ما شایستگی به عنوان یک فرد” گفت: Harfoush.

“در حال قفل شده است و فقط تقویت این احساسات… علت ریشه ای این مشکل از کار زیاد فرهنگ است. کسانی که انتظارات غیر منطقی و غیر منطقی هستند در حال حاضر.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

مقامات بهداشتی می گویند کم خطر است برای کانادایی ها اما هشدار می دهند این می تواند به سرعت تغییر. آنها احتیاط در برابر همه مسافرت های بین المللی. بازگشت مسافران به خواسته خود جدا برای 14 روز در مورد آنها توسعه علائم و جلوگیری از گسترش این ویروس به دیگران است.

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. و اگر شما مریض در خانه بماند.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>