سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن گام خواهد شد به طور موقت به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا در حالی که تحت بررسی توسط FBI برای انجام معاملات سهام یک زلزله سیاسی که شوکه سناتور جمهوریخواه روز پنجشنبه و طرح میتوانست سنا کسب و کار روزانه.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: با مته سوراخ کردن آگاهانه او را کنار, در پایان روز, روز جمعه, اخبار که به دنبال FBI خدمت او یک حکم جستجو و تصرف تلفن همراه خود را شنبه شب به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به معاملات مالی.

کارولینای شمالی جمهوری خواه به خبرنگاران گفت که او پا به کنار چرا که این تحقیقات را یک “انحراف به سخت کار کمیته و اعضا و من فکر می کنم که امنیت کشور خیلی مهم است که یک حواس پرتی.” او باقی خواهد ماند در این کمیته یک منبع آشنا با این وضعیت گفت و تصمیم خود را به مرحله پایین در حال حاضر مورد نیاز است توسط جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس.

کمیته اطلاعات مجلس سنا عضو مارک وارنر (D-Va.) گفت: “او یک سر از بورر و گفت که جمهوری خواه کارولینای شمالی “کار درست را انجام داد.”

“آن را در بهترین منافع کنفرانس تا این نقش. اما او سزاوار روز خود را در دادگاه و سزاوار او روند” گفت: اکثریت سنا شلاق جان Thune (R-S. D.).

آخرین سناتور به یک موقعیت رهبری بود و از سوی دیگر ، رابرت منندز (D-N. J.) که در پایین پا به عنوان نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی زمانی که او متهم در فساد مربوط به اتهامات عنوان شده علیه. جمهوریخواهان استدلال با مته سوراخ کردن بود که به مراتب فعال تر از منندز.

این معلوم نیست که سکان قدرتمند کمیته اما Thune پیش بینی آن می تواند بهداشت ، مارکو روبیو (R-Fla.), که در حال حاضر صندلی های کوچک کسب و کار این کمیته است. سنسور. جیم Risch از آیداهو و سوزان کالینز از مین نیز اعضای ارشد این پنل هر چند Risch صندلی کمیته روابط خارجی سنا و نه ممکن است بخواهید به در اینتل ریاست.

رهبر می توانید انتخاب کنید که او می خواهد … من هر کاری از من بپرسید به انجام” روبیو گفت: پنج شنبه. “درک من این است از سوی دیگر ، با مته سوراخ کردن باقی خواهد ماند در کمیته بنابراین هر کس می شود آن است که برای رفتن به یک پشتیبان و کارفرمایی از آمدن به بازی به صورت چند نمایشنامه در حالی که آن مرد می رود از طریق یک تصادم پروتکل.”

یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی در روز پنج شنبه تایید کرد که یک حکم خدمت کرده بود در بورر وکیل برای سناتور تلفن همراه. این حکم مورد تایید قرار گرفت در بالاترین سطح وزارت دادگستری آمریکا گفت که مقامات نه انجام یک حمله. این برای اولین بار گزارش لس آنجلس تایمز.

اف بی آی کاوشگر علائم چشمگیر تشدید در اجرای قانون بررسی با مته سوراخ کردن در معاملات سهام در اجرا به سقوط بازار سهام در میان coronavirus بیماری همه گیر. با این وجود اوباما کاهش یافته است به حدس و گمان پنج شنبه در کارولینای شمالی جمهوری خواه سرنوشت و تا حد زیادی ایستاده بود ،

سناتور. John Cornyn (R-Texas) یک عضو از کمیته اطلاعات گفت: با مته سوراخ کردن است “حق همان برائت به عنوان جو بایدن” با اشاره به جنسی-حمله به اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. سناتور. ریچارد شلبی (R-Ala.) گفت که او ترجیح به “فقط اجازه دهید روند بازی است.”

و از سوی دیگر ، لیندزی گراهام (R-S. C.) مانند دیگر اوباما گفت که او هنوز اعتماد به نفس در بورر به باقی می ماند به عنوان رئیس قدرتمند هوش کمیته.

“اف بی آی در حال انجام کار خود را. من شناخته شده ریچارد با مته سوراخ کردن برای یک مدت زمان بسیار طولانی و من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در او” گراهام گفت: در یک مصاحبه کوتاه قبل از مک کانل اعلام. بعد وقتی دوباره پرسید گراهام گفت: Burr خواهد “هرگز چیزی را جنایتکار است.”

با مته سوراخ کردن تصمیم به گام را به عنوان رئیس , گرفتار, اعضای جمهوری خواه کمیته اطلاعات توسط تعجب.

کالینز وقتی پرسیده شد که در مورد این حرکت گفت: “Oh wow.”

“من نمی دانم چه می گویند,” او گفت:. “من واقعا نمی دانم در مورد آن. او شده است بسیار عالی رئیس کمیته.”

با مته سوراخ کردن است نه تنها سناتور به صورت نظارت بر معاملات سهام در میان همه گیر. Sens. دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا.) و جیمز Inhofe (R-Okla.) همچنین بنا به گزارش های ساخته شده قابل توجه معاملات سهام در اوایل این بیماری همه گیر.

سناتور. کلی Loeffler (R-Ga.) recused خودش از مجلس سنا کشاورزی فرعی و منحل همه از او فردی سهام, برگزاری, پس از دیلی گزارش داد در ماه مارس که او به فروش می رسد میلیون ها دلار در سهام پس از او بیش از حد دریافت یک جلسه خصوصی. Loeffler است در دفاع از خودش گفت: معاملات ساخته شده توسط یک شخص ثالث مشاور.

Loeffler کاهش یافته است به نظر پنج شنبه وقتی پرسید که آیا او صحبت به اف بی آی است.

یک سخنگوی فاینستاین گفت: حزب دموکرات کالیفرنیا و رئیس کمیته اطلاعات مرجعیت است و پاسخ پرسش و تحویل اسناد و مدارک به FBI مورد بحث معاملات سهام.

با مته سوراخ کردن آمده است در زیر آتش برای ساخت بیش از دو دوجین معاملات در ماه فوریه پس از دریافت بسته درب جلسات در coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به بورر سنای مالی آشکار او به فروش می رسد بین $628,000 و $1.7 میلیون ارزش سهام فقط قبل از بازار سهام سقوط کرد. 2012 سهام به قانون منع اعضای کنگره و کارکنان از معاملات سهام بر اساس اطلاعات به دست آمده از طریق وظایف رسمی خود را.

با مته سوراخ کردن برادر در قانون نیز بنا به گزارش ها ریخته هزاران نفر در سهام در همان روز با توجه به ProPublica.

سهام معاملات را وادار تماس با مته سوراخ کردن برای استعفای از کنگره است. با مته سوراخ کردن خواسته است سنا کمیته اخلاق به نقد و بررسی خود را معاملات اما گفت کمی از طریق دفاع از خود در برابر اتهامات از فعالیت های غیر قانونی.

با مته سوراخ کردن کرد و گفت: او بوده است “شده است به طور کامل همکاری با همه بررسی من” و گفت که او می خواهم “کاملا” در خدمت کردن باقی مانده از مدت خود را.

او خواه همکار دیابت تهم Tillis (R-N. C.) تصریح کرد: خود را برای تماس با مته سوراخ کردن برای توضیح خود را در مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت را نشان می دهد در روز پنج شنبه. Tillis چهره سخت دوباره نژاد در انتخابات پاییز امسال و با مته سوراخ کردن ابر از رسوایی می تواند پیچیده و نژاد او.

سناتور. جان کندی (R-لا.) گفت که فقط به خاطر اینکه با مته سوراخ کردن در دست بررسی است “به این معنا نیست شما از آن گناه” و گفت که او “آماده به صبر بر حقایق است.”

حزب دموکرات اما تاکید بیشتر در مورد شدت بررسی است. Sen Tim Kaine (D-Va.) گفت: “این بسیار نگران کننده است و بدیهی است که یک چیز بسیار جدی است.”

اگر با مته سوراخ کردن بودند به استعفا که غیر محتمل به نظر می رسد در حال حاضر این امر باعث یک انتخابات ویژه در پاییز امسال و همچنین به عنوان یک موقت انتصاب. اگر او آویزان بر روی صندلی خود را تا ماه سپتامبر دولت تحت قوانین یک عضو از ایران خواهد بود منصوب به پر کردن صندلی از طریق پایان دوره خود را.

آن را فوق العاده نادر برای نشستن سناتور به یک هدف فدرال بررسی می شود و در خدمت با یک جستجو در حکم. منندز پا را از نقش خود به عنوان عضو در کمیته روابط خارجی سنا همان روز او تحت تعقیب به اتهام فساد مالی در سال 2015.

وین Goodwin رئیس دانشگاه کارولینای شمالی حزب دموکرات به نام با مته سوراخ کردن برای استعفا پنج شنبه.

“اگر شواهد همچنان به کوه و سپس این بود که یک مجرم سوء استفاده از قدرت, ساده و, ساده و FBI, اعمال شب گذشته صحبت می کنند به وخامت وضعیت” گودوین در بیانیه ای گفت.

کمیته اطلاعات مجلس سنا رئیس است که دقیقا به عنوان نزدیک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را. او آمد و تحت آتش در سال گذشته پس از صدور احضاریه برای مغلوب ساختن پیشی جستن پسر ارشد همین. جونیور به شهادت به عنوان بخشی از پانل کاوشگر در دخالت در انتخابات 2016. این پنل به تازگی تایید در آمریکا گزارش می دهند که روسیه هم دخالت پشتیبان گیری از اطلاعاتی ایالات متحده جامعه نتیجه گیری.

در روزهای اخیر چندین بالا مشخصات تهمت متحدان از جمله Rep. مت Gaetz (R-Fla.), شده است به شدت بحرانی با مته سوراخ کردن. هویت گفت که با مته سوراخ کردن نیاز به گام را به عنوان رئیس کمیته ، خود رئيس جمهور هنوز به عموم وزن در بحث.

جیمز آرکین جاش گرشتین و مارتین Matishak کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر