در واپسین روز از آیووا, کمپین پیت Buttigieg گفت: جمعیت حامیان و منتقدان در سالن های شهر در سراسر کشور است که آن را انتقادی به حزب شانس در ماه نوامبر که رای دهندگان نامزد کسی که با تجربه خارج از واشنگتن حباب و یا به عنوان او گفت: مخاطبان در ایندیانوولا, آیووا, کسی که به زندگی “در دویدن فاصله نزدیکترین بیمارستان.”

اما Buttigieg را آشکار تاریخ ساخت پیروزی در آیوا قفقاز هنوز در هوا هنگامی که او را ترک نیوهمپشایر مبارزات انتخاباتی برای یک دلار جمع آوری کمک در شهر نیویورک در روز چهارشنبه رویداد دیگری بود که به میزبانی دقیقا همان نوع از واشنگتن قدیمی-گارد ستون که Buttigieg انتقاد کرده بودند.

جمع آوری کمک در واشنگتن روز چهارشنبه در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “سیاست خارجی گفتگو در سی” در دعوت است که میزبان بیش از 50 از Buttigieg حامیان و مشاوران و شامل فعلی و سابق, سران لابی شرکت های پیمانکاران نظامی و سوخت های فسیلی منافع—همان نوع از ارقام که در گذشته کمپین کمک به شهردار سابق انتخاباتی را مورد حمله قرار می آیند در گذشته توسط رقبا برای نامزدی.

در میان مردم در ابتدا اعلام کرد که این رویداد میزبان: رئیس جمهور سابق یک شرکت اطلاعات ساخته شده است که ده ها میلیون نفر در قرارداد از ایالات متحده مهاجرت و گمرک; سفیر سابق ساخته شده است که ثروت از نفت در مقابله با کردها که ممکن بود در آن کار خود را تهیه و عراق قانون اساسی و سابق لابی که شامل دفاع از لغو Glass-Steagall.

با تازه ضرب وضعیت به عنوان متوسط frontrunner برای دموکراتیک ریاست جمهوری, نامزدی, Buttigieg است raking در پول در کمک های جدید از اهدا کنندگان با توجه به مبارزات انتخاباتی بسیاری از آنها مشتاق به افزایش شانس خود را در برابر دیابت برنی ساندرز در هفته آینده, New Hampshire اولیه.

“پیت Buttigieg وب سایت در حال حاضر در حال گرفتن ترافیک بیشتر ما ثبت شده در هر روز از این کمپین” توییتی Buttigieg کمپین ارتباطات مدیر کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت در روز سه شنبه اضافه کرد که این کمپین نیز به حال خود تنها بهترین ساعت از جمع آوری کمک های مردمی پس از Buttigieg خود را راه اندازی طولانی-شات مبارزات انتخاباتی سال گذشته است.

اما با توجه به دعوت های به دست آمده توسط The Daily Beast, کسانی که سهم در حال پیوستن به همان گلدان به عنوان وجوه اهدا شده توسط این نوع از باتلاق موجودات که Buttigieg—و تقریبا همه از رقبای خود—را مورد انتقاد در گذشته است.

یک نفر اعلام کرد که به عنوان یک شرکت میزبان, Jacob Shapiro است که رئیس جمهور سابق و دانشمند ارشد در شرکت اطلاعات غول پیکر, بلوط, گیرنده نزدیک به 45 میلیون دلار در قرارداد با یخ بیش از شش سال گذشته. غول, بلوط, تاسیس سابق ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی رئیس ستاد دکتر گری Shiffman, خراش داده ها از حساب های رسانه های اجتماعی و آنلاین به نمایندگی از مشتریان از جمله یخ—به منظور دامپزشک و شناسایی مهاجران. مهاجر گروه حقوق Mijente ذکر شده است بزرگ بلوط در کنار بهتر-شرکت های شناخته شده مانند Palantir و آمازون به عنوان یکی از “فن آوری و اطلاعات شرکت های سوخت رسانی تبعید.”

در سال 2017 شاپیرو در حال حاضر یک استاد سیاست در دانشگاه پرینستون ملاقات با یخ مقامات به بحث مغلوب ساختن پیشی جستن “افراطی بررسی” سیاست برای مهاجرت به ایالات متحده و علنا به دفاع با استفاده از الگوریتم های به دامپزشک مهاجران با وجود نگرانی ها از دیگر دانشمندان داده است که چنین برنامه ای می تواند نادرست و مغرضانه.

“راه های بسیاری وجود دارد می تواند در دیدار با بیانیه ای که از اهداف که برخی از آنها را به سیستم عادلانه تر عادلانه تر و سریع تر برای کسانی که به دنبال مهاجرت,” شاپیرو گفت: آسوشیتد پرس در این زمان. “اما برخی از آنها می تواند مغرضانه و ناعادلانه به هر الگوریتم می شود.”

پس از تماس روزانه وحش شاپیرو در مورد نقش به عنوان یک شرکت میزبان از جمع آوری کمک Buttigieg کمپین حذف او از فهرست شرکت میزبان برای این رویداد—که او تا به حال نشده است برنامه ریزی برای حضور و بازگشت پول را به او اهدا کرده بودند به کمپین این چرخه.

“ما یاد گرفته در مورد این قرارداد و ارتباط خود را امروز و بلافاصله حذف او از میزبان کمیته و استرداد سهم خود را” یک سخنگوی کمپین گفت: روزانه وحش. “او برنامه ریزی شده برای حضور در رویداد امشب را. ما قدر شما با آوردن این به توجه ما است.”

شاپیرو بود که bundler برای مبارزات انتخاباتی که از گذشته کمک های مالی به طور کلی کوچک-مقدار دلار است که نه تنها فرد صورتحساب به عنوان یک شرکت میزبان که کار گذشته پاک کردن دوباره Buttigieg پلت فرم یا این که از خود ricals برای نامزدی حزب دموکرات.

یکی دیگر از شرکت میزبان دیپلمات سابق پیتر گالبریت طولانی یک مدافع برای کردی استقلال به عنوان یک دیپلمات های ایالات متحده کار می کرد به نمایندگی از کردهای عراق برای حفظ کنترل بر نفت در شمال عراق در طول تهیه این کشور پس از تهاجم اساسی است. در آن زمان Galbraith موضع علنی که از یک داوطلب پرداخت نشده با سابقه ای طولانی در حمایت از مردم کرد اما Galbraith نمی علنا فاش در آن زمان او در مورد قانون اساسی جدید که او ایستاده بود به طور بالقوه بهره مندی از منافع کسب و کار در این منطقه—که او بعد از انجام به لحن ده ها میلیون دلار است.

زمانی که کسانی که منافع بودند فاش Galbraith دفاع از خود را سرمایه گذاری در کردستان به عنوان “سازگار با دیدگاه های سیاسی من” اما مقامات عراقی گفت که این معامله به نام مشروعیت قانون اساسی که Galbraith کمک هنر و صنعت به سوال.

“ایده این است که شرکت نفت بود و شرکت در تهیه پیش نویس قانون اساسی عراق ٬ برگ من لال,” Feisal Amin al-Istrabadi دیگر drafter گفت: نیویورک تایمز در توصیف این مقابله به مثل داشتن Galbraith را به شرکای کسب و کار را “یک نماینده در اتاق تهیه پیش نویس.”

Buttigieg متعهد شده است را به هر گونه کمک از نفت و گاز و زغال سنگ, صنعت مدیران لابی یا PACs.

یکی دیگر از شرکت میزبان از واشنگتن رویداد لیونل جانسون سابق لابی اجرایی برای سیتی و یک مشاور سیاست خارجی برای Buttigieg مبارزات انتخاباتی. با توجه به لابی آشکار ظ توسط بانک در اواخر 1990s جانسون “به دنبال عبور” از Gramm-Leach-Bliley عمل و H. R. 10 در سال 1999 در یک جفت از دوقلو اسکناس است که تا حد زیادی لغو Glass-Steagall افسردگی-عصر قانون که از هم جدا بانکداری سرمایه گذاری از بانک های تجاری. لغو Glass-Steagall کمک به هموار کردن راه برای Citicorp به ادغام با بیمه مسافران به شکل سیتی گروپ و سال بعد تا حدی کمک به بحران مالی 2007 با ایجاد موسسات مالی است که “بیش از حد بزرگ به شکست است.”

Buttigieg مواجه شده است و انتقاد در گذشته در مورد مبارزات انتخاباتی خود تمایل به شرکت میزبان وضعیت به اهدا کنندگان با گذشته انجمن های حرفه ای که خلاف خود را مترقی کمپین پلت فرم. در ماه اکتبر Buttigieg انتخاباتی کاهش یافته و به جمع آوری کمک مالی شرکت میزبان بود که پس از مبارزه با انتشار تصویری نشان دادن اثر تیراندازی یک نوجوان سیاه پوست توسط شیکاگو سیاست; در دسامبر دیابت الیزابت وارن (D-MA) رفت و پس از Buttigieg در دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری برای حضور در جمع آوری کمک های برگزار شده در شراب غار از یک دره نپا زن و شوهر متهم به اعمال نفوذ گذشته کمک های مالی سیاسی برای قدرت پردازش و امتیازات از جمله ambassadorship.

“من نمی صرف زمان با میلیونرها و میلیاردرهای—I don’t دیدار پشت درهای بسته با دلار اهدا کنندگان” وارن گفت Buttigieg در آن زمان است. “این باید یک مرحله آسان. و در اینجا مشکل این است: اگر شما نمی تواند ایستاده و مراحل است که نسبتا آسان نمی تواند ایستادن به ثروتمند و به خوبی متصل شده هنگامی که آن را نسبتا آسان است زمانی که شما یک نامزد پس چگونه می تواند مردم آمریکا بر این باورند شما خواهد ایستاد تا ثروتمند و به خوبی متصل زمانی که شما در حال رئيس جمهور و آن است که واقعا سخت است؟”

Buttigieg انتخاباتی در پاسخ به تماس برای افزایش شفافیت در آن جمع آوری کمک های مردمی باز جمع آوری اعانه به خبرنگاران و انتشار لیست “bundlers” که جمع آوری سهم از دیگر اهدا کنندگان بخشی از تعهد “به شفاف ترین کمپین چرخه.”

اما مبارزات انتخاباتی نیز کاهش یافته است که درخواست آن را ترسیم ردیف خاص برای کمپین bundlers نام که از آن bundlers هستند که در آن ردیف یا توصیف مربوطه پردازش همراه با هر bundler سطح.

“ما مفتخریم به در حال اجرا یک کمپین است که طراحی شده است پشتیبانی از بیش از 700 ، 000 اهدا کنندگان از سراسر کشور و تنها هر وعده دهنده از پیت است که او را به استفاده از پول خود را برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Savett گفت: روزانه وحش زمانی است که اطلاعات درخواست شده بود در ماه گذشته. “آیا شما می توانید به 3 دلار یا 300 دلار که آیا شما یک دموکرات مستقل و یا جمهوری خواه اگر شما آماده برای شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما شما را به کمپین.”

با گزارش های اضافی توسط هانا Trudo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im