Buttigieg کمک می کند بایدن منظور بالا بردن $1M در ‘مردمی’ جمع آوری کمک

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جو بایدن و پیت Buttigieg هستند و شرکت میزبانی معاون سابق رئیس جمهور را برای اولین بار “مردمی” جمع آوری کمک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — در آوردن 1 میلیون دلار برای مبارزات انتخاباتی که در ابتدا تلاش برای جذب کوچک-دلار کمک های مالی.

بیش از 35000 نفر از مردم امضا برای بعد از ظهر جمعه مراسم پس از بایدن و Buttigieg فرستاده شده به جمع آوری کمک مالی درخواست خود را به ایمیل مربوطه لیست. این کمک مالی متوسط بود $26 به گفته یک منبع نزدیک به سازمان.

بایدن را یک بار بسته های پول در مبارزات انتخاباتی در حال حاضر raking در پول بزرگ به عنوان presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و حتی به عنوان او را مجبور به تکیه بر مجازی جمع آوری اعانه در طول بیماری همه گیر. بایدن همراه با کمیته ملی حزب دموکرات تقریبا همسان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک های مالی مسافت در ماه گذشته.

بایدن مجازی جمع آوری اعانه اغلب ویژگی های بازیگران معاون سابق رئیس جمهور رقبای اصلی از جمله Buttigieg و سنسور. کامالا هریس و ctq که همه به نظر می رسد در کنار او و شنود گذاشته باشند به آنها اهدا کننده شبکه برای presumptive نامزد. وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون جمع آوری 2 میلیون دلار برای بایدن جدید مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته با DNC این هفته است.

در طول ریاست جمهوری اولیه بایدن در تلاش برای جمع آوری پول از دلار اهدا کنندگان حتی به عنوان او آورده نقدی قابل توجهی از ليزينگ جمع آوری اعانه. Buttigieg, در ضمن, شد, جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده از هر دو بالا و پایین دلار اهدا کنندگان جمع آوری بیش از 100 میلیون دلار قبل از انداختن خارج از مسابقه در اوایل ماه مارس.

سابق South Bend, Ind., شهردار که پشت سر هم از نزدیک ابهام را به پایان برساند در بالا و دو در آیووا و نیوهمشایر رشد مبارزات انتخاباتی خود را لیست ایمیل از 24,000 به بیش از 1 میلیون نفر است.

Buttigieg معاف از معاون ریاست جمهوری گمانه زنی ها پس از بایدن متعهد به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا. اما او را حفظ مشخصات ملی به عنوان یک جانشین برای بایدن میزبانی سه دلار بالا جمع آوری اعانه و دیجیتال سازماندهی رویداد در اوایل این ماه. او همچنین به نظر می رسد در ده ها تن از اخبار محلی مصاحبه در میدان نبرد متحده است.

در هفته های اخیر Buttigieg نیز شروع به خود را تایید شده و وابسته و غیر انتفاعی برنده شدن در این دوران است که با تایید یک تخته سنگ از پایین-رای نامزدها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>