Buttigieg: ‘من قصد ندارم به سخنرانی’ توسط Limbaugh

پیت Buttigieg گفت: او نمی گرفتن “سخنرانی در ارزش های خانواده” از راش Limbaugh سرزنش چهره های محافظه کار که حمله حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری بیش از همجنس گرایی است.

Buttigieg دفاع ازدواج او در مصاحبه با میزبان کریس والاس “فاکس نیوز یکشنبه,” گفت که آمریکا “نقل مکان کرد” از این ایده است که یک شخصی که برای شناسایی به عنوان تجاوز نمی توانید تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

“من افتخار من ازدواج است. و من افتخار من, شوهر” Buttigieg گفت. “و من غمگین برای چه حزب جمهوری خواه تبدیل شده است اگر آنها را در آغوش این نوع از ضد همجنس فصاحت و بلاغت است.”

Limbaugh که به تازگی موفق به دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که Buttigieg جوانان و ازدواج می تواند یک موضوع برای رای دهندگان در ماه نوامبر اگر او به امن نامزدی حزب دموکرات.

“یک گی مرد 37 ساله عاشق بوسیدن شوهر خود در بحث مراحل” Limbaugh گفت: در رادیو نشان می دهد. “شما می توانید ببینید مغلوب ساختن پیشی جستن از آن لذت ببرید با آن است؟”

یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن حامی سباستین گرکا انتقاد Buttigieg هفته گذشته برای صحبت کردن در مورد سقط جنین.

“به همین دلیل است که همجنسگرا مرد سخنرانی ما در مورد حرمت زندگی در رحم? فقط کمی کنجکاو وجود دارد عجیب و غریب” گرکا گفت.

دو دوره شهردار سابق نیز اقدام به برطرف کردن نگرانی های اجتماعی که محافظه کاران مشکل دارند از رای دادن به او را بیش از خود گرایش جنسی با استناد به خود در انتخابات پیروزی خود را در “اجتماعی محافظه کار جامعه” از South Bend, Ind.

“من در طول یک انتخابات عمومی در ساوث بند بود و در زمانی که مایک پنس فرماندار ایندیانا و ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد” Buttigieg گفت. “من به شما بگویم آنچه اتفاق افتاده است: من مجددا انتخاب با 80 درصد آرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر