لاس وگاس — پیت Buttigieg کمپین یک هدف بالا بردن $13 میلیون فوق العاده روز سه شنبه در یک فوری, جدید, جمع آوری اعانه, پیام ثبت نام مالی خرج کردن Buttigieg و دیگر دموکرات ها هستند و احساس آنها به عنوان رقابت با مایکل بلومبرگ میلیاردر و آنلاین دینامو برنی ساندرز.

Buttigieg مجموعه خود را به عنوان یک جایگزین برای آن دسته از داوطلبان در یک ایمیل به بیرون رفتن به هواداران بعد از ظهر پنجشنبه بود که به دست آمده برای اولین بار توسط سیاسی. “ما دیگر فقط در برابر برنی ساندرز واشنگتن سیاستمدار است که در حال اجرا برای رئیس جمهور برای سال” Buttigieg نوشت: در ایمیل. “ما در حال حاضر نیز در برابر یک میلیاردر است که پرتاب مبالغ هنگفتی از پول را در تلویزیون به جای انجام این کار از مبارزات انتخاباتی.”

“این که چگونه ما باید به انتخاب یک رئیس جمهور” Buttigieg ادامه داد. “امروز ما صادق بودن با مردمی که بدست ما اینجا: ما نیاز به جمع آوری مقدار قابل توجهی از پول — در مورد $13 میلیون — قبل از سه شنبه در مارس 3 به منظور رقابتی باقی بماند.”

این یک مهاجم سرعت: Buttigieg را مجبور به جمع آوری بیش از 1 میلیون دلار در روز قبل از سه شنبه به آمار هدف.

Buttigieg انتخاباتی مطرح شده بیش از 6 میلیون دلار در ماه ژانویه اما او صرف بیش از 14 میلیون دلار در همان ماه تخلیه مبارزات انتخاباتی خود حساب برای تنها $6.6 میلیون در بانک با شروع ماه فوریه با توجه به کمپین مالی افشا ظ روز شنبه. او در مبارزات انتخاباتی, ایمیل, Buttigieg نشان داد که او مطرح شده 11 میلیون دلار تا کنون در ماه فوریه و پس از او به پایان رسید در بالا و دو در هر دو آیووا و نیوهمپشایر.

به جمع آوری کمک مالی درخواست است اذعان چگونه به شدت دو ماه گذشته از سال 2020 مبارزات انتخاباتی از هم جدا شده اند یک چند به خوبی تامین مالی مبارزات انتخاباتی از دیگران تراشیدن برای زنده ماندن پس از تخلیه مبارزات انتخاباتی خود را به حساب در اولین چهار متحده است. اما در دو هفته مسابقه وسیعتر از اوایل متحده به یک 14-دولت ساحل به ساحل فوران چاه نفت در روز سه شنبه.

ساندرز که مطرح 25 میلیون دلار در ماه ژانویه و به خصوص میلیاردرهای بلومبرگ و تام Steyer در حال حاضر ریختن میلیون ها دلار به تبلیغات در گران کالیفرنیا و تگزاس بزرگترین شنبه جوایز — اما دیگر نامزد شده اند قادر به پیوستن به آنها را در امواج رادیو و تلویزیون وجود دارد تا کنون.

Ctq کمپین پنج شنبه اعلام کرد که آن را شروع یک هفت شکل آگهی خرید در سراسر هفت کوچکتر شنبه متحده در حالی که الیزابت وارن به پخش تبلیغات در کلرادو و مین. اما Buttigieg هنوز برای شروع در حال اجرا لکه های تلویزیونی در سه شنبه متحده هر چند او قرار داده است تا دیجیتال تبلیغات در برخی از آنها.

این اولین بار نیست Buttigieg — و یا دیگر 2020 رقبا — باید تنظیم یک هدف جمع آوری اعانه به جین تا شور و شوق و کنجکاوی باز حامیان’ کیف پول. اما این بزرگترین بپرسید و در عین حال از Buttigieg که نمی توانید به سوار سنتی موج حرکت زیر آستین تاخیر نتایج از آیووا که آمده اند از خود بالا-دو پایان وجود دارد. (آیووا حزب دموکرات است که در حال حاضر انجام بازشماری از Feb. 3 جلسه نتایج پس از یک recanvass نشان داد Buttigieg با یک دولت نماینده رهبری بیش از ساندرز به مقدار کمتر از یک صدم درصد است.)

وارن همچنین ساخت صریح جمع آوری کمک های مردمی پیش نویس تجدید نظر کردن از او قوی بحث عملکرد در لاس وگاس. او در مبارزات انتخاباتی پنج شنبه اعلام کرد که این افزایش بیش از 5 میلیون دلار در ساعت به چهار بحث است.

در ضمن Buttigieg انتخاباتی منتشر شد یادداشت روز پنجشنبه متهم بلومبرگ از جلو راندن ساندرز نسبت به نامزدی حزب دموکرات.

“اگر مهر باقی مانده در این مسابقه با وجود نشان دادن او می تواند یک جایگزین مناسب برای برنی ساندرز او را سوق ساندرز به ظاهر غیر قابل عبور نماینده رهبری انحراف مسیر آرا دور از پیت رهبر فعلی در نمایندگان” این یادداشت را می خواند.

بلومبرگ انتخاباتی منتشر شد یادداشت خود در روز چهارشنبه در تماس با دیگر نامزدها از جمله Buttigieg به رها کردن مسابقه به منظور انکار ساندرز نامزدی.

سنگین هزینه تبلیغات پرداخت است و تا کنون برای بلومبرگ که صعود به مشاجره در یک محدوده سه شنبه متحده در هفته های اخیر با توجه به یک سری از نظر سنجی عمومی در هفته جاری منتشر شد. Buttigieg در ضمن اغلب زمین در مکان چهارم یا پنجم, پشت, Sanders, بلومبرگ و جو بایدن.

پس از شروع دموکراتیک اولیه Buttigieg افزایش یافته است از مجموع ناشناخته با 24,000 شخص ایمیل لیست به جمع آوری کمک نیروی عظیم منهدم کننده که outraised چندین نشسته فرمانداران و سناتورها و دیگر ردیف بالا نامزدها. اما Buttigieg صرف بیش از 15 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی در چهار اوایل متحده نیاز به او را به سرعت دوباره پر کردن خزانه خود.

Buttigieg است سرعت بالا-دلار جمع آوری اعانه — حداقل 10 بعد از دو هفته — را انتخاب کنید تا بیشتر چک های بیش از حد. اما که نیاز به Buttigieg به گام کردن مبارزات انتخاباتی در حالی که ساندرز و بلومبرگ جوراب زنانه ساقه بلند هستند برنامه خود را با کمپین توقف در سه شنبه متحده در علاوه بر این به جوش در نوادا است.

در ایمیل خود تجدید نظر Buttigieg مجموعه ای از مبارزات انتخاباتی خود را به سهام. “ما بهترین شات در شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Buttigieg می نویسد در ایمیل. “اما واقعیت این است که اگر ما نمی توانیم افزایش 13 میلیون دلار قبل از سه شنبه, ما ممکن است هرگز به آن ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im