پیت Buttigieg شخم زده جلوتر شنبه با ادعای پیروزی در آیوا قفقاز با وجود هیچ گزارش از نتایج از دولت حزب دموکرات به عنوان او blitzed صبح را نشان می دهد به تلاش برای تحکیم روایت است که او برنده روشن.

در یک یادداشت منتشر شده در اوایل صبح روز سه شنبه Buttigieg انتخاباتی مشترک آن تایید نشده داده های داخلی از بیش از 1 ، 200 و حقيقت است.

“این فوق العاده بود و ما کاملا پیروز آمدن به نیوهمشایر” Buttigieg گفت: در یک مصاحبه با “فردا صبح.”

“ما باید نتایج از سازمان ما و اگر شما نگاه در آنچه که ما قادر به انجام آنچه شب گذشته اتفاق افتاد, این واقعیت است که این کمپین بود قادر به جمع آوری حمایت های شهری و برون شهری و مناطق روستایی به طور یکسان در شهرستان است که هیلاری کلینتون برنده, استان ها که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده ما در حال هیجان زده و کاملا در نظر بگیرید که یک پیروزی,” او اضافه شده است.

Buttigieg یقین با این حال می آید و در یک لحظه از عدم قطعیت برای کل دموکراتیک ریاست جمهوری زمینه که در سمت چپ آیووا با هیچ مقام رسمی نشانه ای از دولت که موفق به کسب قفقاز.

برنی ساندرز’ کمپین منتشر شد داده های داخلی از حدود 40 درصد از حوزه بعد از ساعت 1 صبح روز شنبه نشان سناتور ورمونت پیشرو قفقاز.

“ما می دانیم که این نه جای اطلاعات کامل از آیووا حزب دموکرات اما ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که حامیان ما مشغول به کار بیش از حد سخت را برای بیش از حد طولانی به نتایج حاصل از این کار به تعویق افتاد گفت:” جف ویور ساندرز’ مشاور ارشد.

مسائل گزارش نتایج در سراسر کشور محروم frontrunners از بیدار شدن از خواب به سرفصل های اعلام رسمی برنده و رد نامزدهای روشن حرکت به عنوان نیوهمپشایر که دارای اول آن-در-این-ملت اولیه روز سه شنبه.

این تاخیر نیز به معنی این نتایج می تواند حتی کوتاه تر عمر در اخبار, چرخه, داده است که پوشش محور در هرج و مرج رخ داده است که در آیووا به طور بالقوه خطر انداختن خود برای اولین بار-در-این-ملت ، نه به ذکر است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تحویل دولت از آدرس اتحادیه به ملت سه شنبه شب و به احتمال زیاد خواهد تبرئه توسط جمهوری خواه به رهبری سنا در روز چهارشنبه.

دموکرات ها بیشتر از آنها در حال حاضر سفر به نیوهمشایر بحث خواهد شد وجود دارد در روز جمعه.

Buttigieg گفت که در تماس اضطراری با مبارزات دوشنبه شب آیووا حزب دموکرات به هیچ نشانه ای از زمانی که آن را انتشار نتایج رسمی.

“آن را ایمن می گویند هیچ کس را بیشتر بی تاب از من داده شده که چگونه فوق العاده همه چیز را دیده ایم بود که بیرون آمدن از شب گذشته” Buttigieg گفت. “اما آنچه ما میدانیم این است که یک دنباله مقاله که آنها خواهید بود با تایید این بر روی کاغذ و با توجه به هر آنچه که اتفاق افتاده از لحاظ فنی که خبر خوبی است.”

در یک مصاحبه در سی ان ان “روز جدید” کیت Bedingfield سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن معاون مدیر کمپین و مدیر ارتباطات گفت: کمپین “نگرانی واقعی در مورد یکپارچگی روند.” با استناد به داخلی خود تعداد Bedingfield اصرار داشت که “ما overperformed در بخش هایی از ایالات متحده, که در آن ما انتظار ندارد به” است اما می گویند که او فکر می کند بایدن به پایان رسید در آیووا هيئت دولت معادل متریک است که بسیاری از سازمان های خبری استفاده خواهد شد برای تعیین برنده.

“ما صفر داده های رسمی از آیووا حزب دموکرات در این نقطه,” او گفت:. “جدی وجود دارد سوال در مورد روند و در طول این زمان که در آن ما هیچ رسمی تایید اطلاعات از آیووا, حزب دموکرات, ما, شما می دانید, کمپین قرار دادن اطلاعات ناقص نیست که رنگ یک تصویر کامل است.”

در مختصر دسته با خبرنگاران پس از فرود در نیوهمپشایر در اوایل صبح روز سه شنبه ایالت ماساچوست الیزابت وارن گفت: “هنوز” برای “اما من احساس می کنم خوب است.”

ایالت مینه سوتا ctq به خبرنگاران گفت: اوایل روز شنبه که او “البته” نگران عدم نتیجه در گزارش.

“من می خواهم برای دیدن تعداد کسانی که, اما من فکر می کنم ما وجود دارد,” او گفت:. “به یاد داشته باشید وجود دارد یک روز هنگامی که ما نداشتیم نرم افزار و رایانه و آنها قادر بودند به آن دسته از اعداد است. به طوری که آنها نوشته ام همه آنها را پایین آنها در حال اضافه کردن آنها را و ما آنها را دریافت کنید. و ما واقعا می خواهید برای دیدن آنچه که آنها در حال از آنجا که ما فکر می کنم ما به خوبی انجام می دهند.”

اندرو یانگ با سی ان ان گفت در نیوهمپشایر که او را آیووا دموکرات “در کلمه خود را.”

“من مطمئن هستم که آنها را نمی خواست این نوع از تاخیر در کسی,” او گفت:. “بنابراین اطلاعات من مطمئن را اثبات خواهد کرد.”

Myah بخش کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im