منچستر N. H. — تصفیه و تزکیه Buttigieg برداشت خود را شانه.

داده ها از آیووا حوزه شده بود به trickling به Buttigieg ستاد در امواج — برخی از آنهایی که کوچک اوایل شب دوشنبه از میدان سازمان اشاره کرد که در موفقیت و سپس آنهایی که از دولت در روزهای بعد که آب گرفتگی مبارزه با سرخوشی.

“در حالی که آن را احساس می کنیم برنده آیووا قفقاز روزانه” Buttigieg گفت: بعد از ظهر روز شنبه, یادآوری یک مصاحبه با سری از لحظاتی که پیروزی او بود اشاره کرد اما تایید نشده.

اما لحظه ای که نامزد و شوهر خود می دانستند که پیت به حال ساخته شده بود در روز سه شنبه. آنها با هم در پشت صحنه در اوایل شب واقعه در Laconia, N. H. Buttigieg منتظر بود تا به روی صحنه برود که آیووا حزب دموکرات منتشر شد بخش عمده ای از این جلسه نتایج که در حال حاضر نشان می دهد Buttigieg با یک نماینده رهبری بیش از برنی ساندرز.

“من به یاد داشته باشید او گفت:” Buttigieg به من گفت: “فقط برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد آنچه به این معنی برای بسیاری از کودکان و نوجوانان که در حال peeking از درب گنجه.”

این یک داستان است که Buttigieg ارائه شده اما من تا به حال برای هم محور کردن از او. او را دوست دارد به می گویند که او “در حال اجرا نیست به گی جمهور ایالات متحده” اما نه “به یک رئیس جمهور برای همه است.” چند روز بسته بندی شده در کمپین بلیزرز در نیوهمپشایر برجسته اند و تنها چند لحظه که تاریخ ساخت طبیعت خود آیووا پیروزی درخشید از طریق, به ویژه هنگامی که او را فشرد تا در طول یک تاون هال در سی ان ان بحث در مورد چگونه نامزدی خود را ممکن است تحت تاثیر قرار “یک بچه در جایی در یک جامعه تعجب اگر او به آن تعلق دارد و یا او تعلق دارد.”

اما در بیشتر قسمت های تاریخی تاثیر یک مرد همجنسگرا برنده آیووا بوده است چیزی است که محوری بر Buttigieg — توسط رسانه ها با افتخار گی فعالان با تصفیه و تزکیه در آن لحظه پشت صحنه — به جای چیزی که او افتخار.

در سال های اخیر وجود داشته است بسیار متفاوت رویکرد به هویت سیاسی در حزب دموکرات است. برخی از نامزدها مانند باراک اوباما در سال 2008 بازی کرده اند خود را نژاد یا جنسیت یا گرایش جنسی دانستن رسانه ها و رای دهندگان که مراقبت در مورد این بازی آن است. دیگران باید اجرا definitionally به عنوان ریشه در یک خاص اقلیت جامعه است. الگوی بوده است که برای اولین بار به یک واقعی در شکستن یک مانع است محتاط تر. اوباما مراقب باشید انتخاباتی که برای اولین بار بود که برای تست این کشور تحمل برای یک غیر سفید رئیس جمهور اغلب می ترسید به کلیشه های نژادپرستانه به خصوص در مورد عصبانی مردان سیاه و سفید.

آفریقایی-آمریکایی دموکرات که زد این سال در حالی که به هیچ وجه در حال اجرا باریک مبارزات است که تنها اقدام به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان کمتر مهار شد. هیلاری کلینتون در اولین انتخابات ریاست جمهوری بود که کمتر تمایل به تاکید بر جنسیت خود از او دوم. چهار سال پس از او حزب خود را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد زن ریاست جمهوری نامزد شد unselfconsciously و با افتخار فمینیستی.

Buttigieg است که در فضا پیچیده بودن یک سد شکن: او مایل به جشن و ruminate در تاریخ هنگامی که فشرده اما در حال تعریف شده به عنوان یک گی نامزد شده است که بخشی از استراتژی خود را به نفع خود.

زمانی که من برای اولین بار از او خواست اگر او می خواهم فکر می کردم خیلی در مورد آن او چرخد و به آشنا نقاط صحبت کردن در مورد مسابقه. “نه” او گفت:. “شما می دانید ما بسیار متمرکز در جاده پیش رو در حال حاضر و ما در نیوهمشایر این دولت است که برای خود فکر می کند و نمی شود گفت چه توسط آیووا و یا هر کس دیگری. پس در واقع ما فقط به نگه داشتن سر ما پایین است.”

تقریبا هیچ کس پیش بینی کرد که Buttigieg برنده خواهد بود آیووا. او در دور سوم در انتخابات به طور متوسط و متعارف برگزار شد که مبارزات دیگر مانند الیزابت وارن حال برتر سازمان. در حقیقت شاید آن را در بینی که مک کینزی مرد خواهد بود به کارشناسی کارشناسی ارشد انجمن ریاضی. مبارزات انتخاباتی خود بارها نسبت به اوباما و او با تکیه بر برخی از مشاوران همان سازی که اوباما حزبی برنده با یک بی امان تمرکز بر وحدت و ارزش های مشترک یک gauzy مفهوم است که اغلب تمسخر توسط Buttigieg آنلاین مخالفان.

“صادقانه” او گفت:, “من فکر می کنم آن را به طور عمده چشم انداز است که ما در حال قرار دادن به جلو: این ایده که ما باید به نوبه خود صفحه, که پاسخ می خوای از خارج از واشنگتن است که ما نیاز به رسیدن به هر کس که خواهد شد که به بخشی از آن اکثریت است که خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مناطق روستایی در مناطق حومه شهرها و مناطق شهری و دعوت همه به آن چشم انداز. البته این کمک زیادی است که ما قادر به ساخت نیرومند زمین سازمان است که من فکر نمی کنم همه را دیدم در حال آمدن است.”

در نیوهمپشایر مردم از آن آینده. اما حتی اگر او در اینجا برنده Buttigieg بعید است که با پاداش سریع تحکیم حزب خود را در اطراف او در راه همان است که ال گور در سال 2000 و جان کری در سال 2004 — دو کمپین که زدم مخالفان خود را با پیروزی در آیوا و نیوهمپشایر — انجام داد. آن دسته از داوطلبانی تا به حال کمی به اثبات میان غیر سفید, حوزه, اما Buttigieg هنوز هم چهره های عمیق شک و تردید.

حتی او تردید وقتی که من پرسید که آیا او باید اعلام presumptive نامزد اگر او برنده, New Hampshire. “من فکر می کنم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن” او گفت: “ما قصد داریم به نگه داشتن سر ما پایین و حفظ underdog ذهنیت بدون توجه به آنچه. اما البته آن خواهید بود یک باد بزرگ در پشت ما.”

اگر او باعث می شود که به نوبه خود به کارولینای جنوبی با یک جفت از پیروزی و یا قوی showings, او را در مواجهه با یک وضعیت بی سابقه ای است که در آن اوایل به شدت سفید — متحده برداشت نامزد حزب دموکرات است که حداقل در میان رای دهندگان سیاه, مهم ترین جمعیتی در مقدماتی.

جو بایدن که با تکیه بر لنگش به کارولینای جنوبی با حمایت از رای دهندگان و دست نخورده بوده است pillorying Buttigieg بیش از رکورد خود در مسابقه. Buttigieg گفت که او تا به حال یک پیام ساده برای غلبه بر شک و تردید یکی که رو به با این نتایج در آیووا و (شاید) نیوهمپشایر سپس توسط: امان تمرکز بر electability.

“زمانی که من فکر کردن در مورد سیاه و سفید رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی،,” او گفت: “من فکر می کنم بسیاری از این بیش از حد است در مورد تمایل به می دانم که ما در حال قرار دادن با هم یک کمپین است که می توانید برنده شوید. هیچ کس احساس درد زندگی تحت این رئیس جمهور بیشتر از آمریکایی ها از رنگ. بسیاری از رای دهندگان من بحث را روشن است که خود را اولویت است شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من فکر می کنم ما باید برای نشان دادن آن است. به خوبی انجام می دهند در اینجا است که البته بخشی از اثبات است و می شود که ما دیگر با بسیاری از رای دهندگان. زمانی که آنها را که دیگر نگاه من می خواهم آنها را به می دانم که آنها دیده می شود در انتخاباتی که ما در حال رسیدن است و این برای من بسیار مهم برای ساخت فقط یک کمپین اما آمریکا در آینده است که توانمند سازی هر کس که دارای یک محل برای همه است.”

Buttigieg افزایش است که به شدت غیر محتمل است. او ثابت کرده است که بسیاری از منتقدان اشتباه و نظریه خود را به طور کامل تغییر روانشناسی از رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی با پیروزی در آیووا و نیوهمشایر را نمی توان رد کرد. “ما در حال حاضر در روند نشان می دهد در مقابل بگویید,” او گفت:.

در یک رویداد در اواخر روز شنبه در منچستر من به اندی فرانک یکی از Buttigieg شاگردی در دانشگاه هاروارد بود که در یک سال و پشت سر او (کلاس 2005). فرانک شده بود در آیووا به عنوان یک سازمان برای دوست قدیمی خود را دیدم Buttigieg ماشین بهار را به عمل در جلسه بعد و استاد فرایند پیچیده و دشوار.

“او همیشه می کند مشق شب خود را, فرانک گفت. “او می شکند و یک مشکل و حل آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر