نامزدهای دموکرات بیرون آمد و در شب جمعه در نیوهمشایر پس از رفتن هر یک از دیگر در مورد مسائل نژاد, تجربه, مراقبت های بهداشتی و کمپین جمع آوری کمک های مردمی در میان چیزهای دیگر. هدف برای بسیاری از شب پیت بود Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., که نوشته شده تعجب پایان در آیووا و گرفته و با حرارت بسیار از هفته است.

Ctq یکی از اصلی متجاوزان در طول شب در حالی که میلیاردر تام Steyer نیز به دنبال امتیاز در مسائل مانند نژاد و تغییر آب و هوا به عنوان او سنجی خوبی در کارولینای جنوبی است. جو بایدن هنوز از وضعیتی وخیم از یک پایان ناامید کننده در آیووا تلاش خود را برای پیدا کردن جای پا در زمان و حتی تا آنجا پیش رفت که به اذعان او انتظار ندارد یک پایان قوی در نیوهمپشایر.

در اینجا برخی از لحظات کلیدی از بحث:

بایدن در اصل تصدیق ضعیف نشان دادن در نیوهمپشایر

بایدن را حامیان امیدوار بودیم که یک تکه نامزد جدید را به مرحله و آن را به Buttigieg و برنی ساندرز.

به جای بایدن که به پایان رسید یک چهارم ناامید کننده در آیووا اما همه اذعان ضعیف به نمایش در آمدن اولیه.

“این یک مسابقه است. من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا یکی را در اینجا می شود.” “برنی برنده با 20 امتیاز زمان گذشته است. معمولا آن را به همسایه سناتورها که به خوبی انجام دهد.”

بایدن eliding این واقعیت است که او یک بار گفت که پیروزی در نیوهمپشایر و آیوا خود را تغییر لحن و گفت که “من همیشه اول چهار برخورد دو قفقاز و دو مقدماتی به عنوان یک نقطه شروع است.”

وارن نمرات در Buttigieg بیش رکورد در مسابقه

یکی از Buttigieg بزرگترین نقاط ضعف است که در میان سیاه و رای دهندگان به طور خاص وقتی که می آید به رکورد خود به عنوان شهردار South Bend, Ind. و این یک رکورد است که او نمی خواهم به بحث در مورد زمانی که آن را به افزایش ماری جوانا بازداشت در میان آفریقایی-آمریکایی ها زمانی که او رهبری این شهرستان است.

“واقعیت این است که در پخش مواد مخدر و دستگیری ها در جنوب خم شد و پایین تر از میانگین ملی و به طور خاص پایین تر از در ایندیانا” Buttigieg گفت: اجتناب از سوال در مورد افزایش دستگیری بیش از ماری جوانا در طول مدت خود را. او سپس به صحبت در مورد مواد مخدر بازداشت و کرک بیماری همه گیر از 1990s شروع شد.

ABC بحث مدیر Linsey دیویس پس از آن سازی این مسئله به این سوال اشاره کرد که دستگیری از مردم برای در اختیار داشتن ماری جوانا بالا رفت. Buttigieg گفت: این دستگیری ها تنها در افزایش موارد دارو متصل به جرائم جدی مانند “خشونت اسلحه و باند خشونت بود که کشتار بسیاری در جامعه ما — دفن نوجوانان نامتناسب سیاه و نوجوانان است.”

دیویس پس از آن خواسته وارن اگر Buttigieg این سوال پاسخ داده شده.

“نه” وارن گفت. تشویق موج از طریق جمعیت.

“شما باید به خود به این حقایق و این مهم به خود به حقایق در مورد چگونه مسابقه کاملا نفوذ ما سیستم عدالت” وارن گفت و اشاره کرد که “مطالعه پس از مطالعه حاضر نشان می دهد آفریقایی-آمریکایی بیشتر از سفید پوستان به بازداشت, بازداشت بود به دادگاه گرفته شده بود گرفته شده برای محاکمه به دادگاه و دریافت شدیدتر جملات.”

Buttigieg spars با بایدن Klobuchar بیش تجربه

Buttigieg نگاه به پری انتقاد که او را فاقد تجربه لازم برای رئیس جمهور اذعان کرد که “اگر شما به دنبال برای فرد ترین سال از واشنگتن ایجاد تجربه زیر کمربند خود را, شما رو نامزد خود و البته از آن من نیست.”

“ما نیاز به یک چشم انداز در حال حاضر,” او اضافه کرد: با استناد به اعتبار خود را به عنوان یک همجنسگرا مرد سابق South Bend, Ind., شهردار و جانباز “که در نهایت به ما اجازه می دهد به ترک سیاست های گذشته, در گذشته, به نوبه خود صفحه را تغییر دهید به واشنگتن قبل از آن خیلی دیر است.”

“سیاست های گذشته بودند همه بد نیست” بایدن به ضرب گلوله به عقب رفتن به چرخه را از طریق دستاوردهای خود را مانند خشونت علیه زنان عمل $900 میلیارد بازیابی عمل می کنند و خود را در اوایل برای حمایت از ازدواج همجنسگرایان به عنوان یک انتخاب رسمی.

“بنابراین من نمی دانم چه چیزی در مورد گذشته باراک اوباما و جو بایدن بود خیلی بد” بایدن اضافه شده است.

Buttigieg اذعان کرد که “کسانی که دستاوردهای شد علاوه بر این مهم است چرا که آنها ملاقات کرد اما در حال حاضر ما باید برای پاسخگویی به این لحظه و این لحظه متفاوت است.”

تصرف در آن خط دفاع Klobuchar به یاد می آورد که “ما تا به حال یک لحظه چند هفته گذشته شهردار و آن لحظه بود که این استیضاح جلسات.”

او گفت: او را دیدم بسیاری از شجاعت از او در مجلس سنا همکاران که در زمان سختی آرا.

“اما آنچه شما گفت:, Pete به عنوان شما مبارزه از طریق آیووا به عنوان سه نفر از ما بودند منصفه که در جلسه استیضاح شما گفت که آن را خسته کننده برای تماشا و که شما می خواستم به نوبه خود کانال و تماشای انیمیشن” Klobuchar گفت. “ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما. من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.”

لذا شمع میلیاردرهای یک در خاص

وارن تقبیح چشم انداز از افراد ثروتمند مانند سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ خرید نامزدی حزب دموکرات و یا انتخابات عمومی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

“من فکر نمی کنم هر میلیاردر باید قادر به آن را انجام دهد و من فکر نمی کنم افرادی که خورد به میلیاردرهای منظور صندوق مبارزات انتخاباتی خود را باید به انجام آن” وارن گفت. “من شنیده ام هر کس در اینجا صحبت کردن در مورد به عنوان دموکرات ما همه می خواهم به سرنگونی شهروندان ایالات آنجا که ما می خواهم در پایان این فضای مجاز: نامحدود هزینه. آره به جز هر کس در این مرحله به جز امی و یا یک میلیاردر و یا دریافت کمک از PACs که می توانید فضای مجاز: نامحدود هزینه.”

ساندرز آن را به نام “مزخرف” است که کسی به ارزش 60 میلیارد دلار می توانید با صرف چند صد میلیون دلار در” تبلیغات برای به دست آوردن مزیت بیش از دیگر نامزدها. سپس او جلب تمایز با Buttigieg که تیم او تا به حال telegraphed زودتر جمعه.

“بر خلاف برخی از مردمی تا اینجا من لازم نیست 40 میلیاردرهای پیت کمک به کمپین” ساندرز گفت. “آنچه که ما فراموش کرده است که 6 میلیون سهم از یک و نیم میلیون نفر به طور متوسط $18.50 یک سهم. که بی سابقه است در تاریخ سیاست آمریکا است.”

Buttigieg reprised استدلال خود را که او را تنها نامزد در مرحله ای نیست که یک میلیونر و یا میلیاردر خود, اما اضافه کردن یک پیچ و تاب.

“من می دانم که یک یا دو چیز در مورد ساختمان یک جنبش زیرا شهردار South Bend, ایندیانا است که دقیقا یک نهاد مالی نیروگاه,” او گفت:.

خواهد برنی سوسیالیستی برچسب صدمه حزب در ماه نوامبر ؟

بایدن استدلال کرد که انتخاب ساندرز به عنوان نامزد دموکرات خواهد بود یک خطر نه تنها برای برنده شدن در کاخ سفید بلکه به پیروزی کنترل سنا.

“با توجه به سن. ساندرز رئیس جمهور می خواهد خیلی به چوب یک برچسب بر روی هر نامزد. ما میخوایم نه تنها باید به پیروزی در این زمان می شود.” “ما به همراه این کشور ایالات متحده آمریکا و برنی برچسب خود را — نه من — دموکراتیک سوسیالیستی است. من فکر می کنم که این برچسب که رئیس جمهور جاوا دراز همه در حال اجرا با برنی اگر او نامزد.”

خواسته به پاسخ ساندرز گفت: دموکرات ها نباید نگران در مورد نامزدی او “به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهفته است تمام وقت.” او استدلال کرد که تهمت می گویند “خیلی چیزها” در مورد بایدن و “زشت و نفرت انگیز همه چیز” درباره Warren Klobuchar و هر نامزد دیگر, روی صحنه.

ABC مدیر جورج Stephanopoulos همچنین خواسته دیگر نامزدها در مرحله اگر آنها نگران ساندرز در بالای بلیط. ساندرز گفت: به سادگی: “من هستم.”

آتشین مبادلات در مراقبت های بهداشتی اما هیچ زمین جدید

آتشین جو بایدن که خود را حامیان می خواستم برای دیدن نشان داد تا در اوایل بحث زمانی که او مورد حمله ساندرز برای کاهش بگویم چقدر خود را مدیکر برای همه لایحه هزینه.

“او می گوید او نوشت: damn thing. اما او تمایلی به گفتن چه چیز لعنتی میخوام هزینه می شود.” “نگاهی به اعداد. چقدر در آن است رفتن به هزینه ؟ که رفتن به پرداخت هزینه برای آن هزینه خواهد شد بیش از کل کل بودجه فدرال است که ما صرف در حال حاضر. بیش از کل بودجه است. ایده این است که طبقه متوسط مالیات نمی خواهید برای رفتن و دیوانه است.”

بایدن با اشاره به اینکه ورمونت به حال مشکل با دولت در اجرای بهداشت و درمان و اوراق ایده و پس از آن مورد سوال چگونه ساندرز می تواند اندازه گیری منتقل می شود.

“تصور کنید که شما در حال رفتن به متحد کردن کشور راه رفتن به کنگره و گفت:” من این لایحه است. آن را برای رفتن ارائه مدیکر برای همه. من می توانم به شما بگویم که چقدر این رفتن هزینه. ما پیدا کردن بعد,'” بایدن گفت: “آیا شما فکر می کنم که به تصویب رسید ؟ من گران گردن من گرفتن Obamacare, گذشت, گرفتن هر دموکراتیک رای دادن. من می دانم که چقدر سخت است.”

بایدن که به ندرت می شود, تشویق در بحث به دست آورده آن را در این زمان.

ساندرز گفت: بایدن حمایت از وضعیت موجود از یک سیستم ناکارآمد.

بایدن Limbaugh و Vindman

استیضاح رئیس جمهور تهمت تلاش برای فشار اوکراین به باز کردن یک تحقیق بایدن پسر همچنان به قطع بیش از این مسابقه است. حالا که برنده شده است تبرئه در ایران-رهبری سنا جمهوری خواهان می خواهند به بررسی بایدن.

Buttigieg وقتی پرسیده شد که اگر آن را یک خطر برای معرفی یک نامزد که هنوز تحت بررسی او حمایت بایدن.

“نه” Buttigieg گفت. “و ما در حال رفتن به آنها اجازه تغییر موضوع. این است که در مورد هانتر بایدن و یا معاون رئیس جمهور بایدن و یا هر بایدن. این است که در مورد سوء استفاده از قدرت توسط رئیس جمهور. نگاه معاون رئیس جمهور و من و همه ما در حال رقابت. اما ما باید در قرعه کشی یک خط در اینجا.”

بایدن تشکر Buttigieg برای حمایت و گفت: رئيس جمهور را به دروغ در مورد هر حریف. او سپس به خود جلب کرد موازی بین راه ستوان سرهنگ الکساندر Vindman یک استیضاح شاهد در برابر رئیس جمهور بود و راه می رفت از کاخ سفید تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به بحث محافظه کار رادیو میزبان Rush Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری

مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن گفت: “باید سنجاق مدال در Vindman و نه در راش Limbaugh. من فکر می کنم همه ما باید ایستاده به سرهنگ Vindman نشان می دهد که چقدر ما از او. ایستادن و کف زدن برای Vindman.”

چند نفر از تماشاگران شروع به تحسین.

“دریافت وجود دارد!” بایدن گفت: همانطور که مردم به پای خود افزایش یافت و کف زدند. “این که ما که هستیم! ما چه تهمت است!”

‘خانه به تنهایی’ توطئه باعث می شود ظاهر

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه کسی در این مناظره خطاب به عجیب و غریب توطئه در مورد رئیس جمهور تهمت قطع از کانادا نسخه از ‘Home Alone 2.’ واقعا…. این اتفاق افتاده است.

“ما یک رئیس جمهور که مقصر هر کس در جهان” ctq گفت. “ما در این مورد به اندازه کافی. او را مقصر می داند باراک اوباما برای همه چیز که می رود اشتباه است. او خود را سرزنش فدرال رزرو صندلی که او منصوب خود را. او مقصر پادشاه دانمارک. چه کسی است که? او را مقصر می داند نخست وزیر کانادا برای, او ادعا می کند برش او را از کانادا نسخه از ‘Home alone 2.’ چه کسی است که? که چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im