Buttigieg trudges به سمت پایین پایان در کارولینای جنوبی

Category: پلیتیکو Comments: No comments

GREENVILLE, S. C. — تنها چند ساعت قبل از کارولینای جنوبی اولیه پیت Buttigieg است که هنوز هم در معرفی خود.

در مواجهه با مشکل شکستن در با رای دهندگان که شامل 60 درصد از کارولینای جنوبی دموکراتیک رای دهندگان Buttigieg دارای تکیه بر صمیمی حوادث به برخی از تاخت و تاز. و در روز پنج شنبه بعد از ظهر Buttigieg دست تکان داد و استقبال هر یک از نه آفریقایی مراقبت های بهداشتی رهبران مبارزات انتخاباتی خود را برای دعوت-تنها میزگرد در گرینویل.

اما با اولیه بلندی Buttigieg است که هنوز هم به سختی ثبت نام در نظر سنجی از رای دهندگان در این ایالت و او را در معرض خطر جدی از خارج از اتمام سه شنبه.

Buttigieg نهایی نوسان از طریق کارولینای جنوبی برجسته هر دو کوچک فقط دعوت و گفتگو با رهبران سیاه و سفید و همچنین هزار نفر تظاهرات عمدتا با سفید جمعیت. به عنوان سیدنی Echevarria راه می رفت به Buttigieg رالی در راک هیل, S. C., چند ساعت بعد, او تا به حال یک فکر: “آیا بیشتر از ما در اینجا ؟” فکر Echevarria, که سیاه و سفید است.

“این سخت است برای اجرا در برابر جو بایدن” ادامه داد Echevarria که سوار را از کارولینای شمالی به دیدن شهردار و قصد دارد به رای Buttigieg در سه شنبه.

مایل دور بایدن با لبخند برای عکس های سلفی با یک کلاچ از رای دهندگان کارولینای جنوبی در یک کباب مشترک در همینگوی در حالی که برنی ساندرز بسیج یک هزار نفر در کلمبیا. این یک استارک تقسیم صفحه نمایش کنتراست بین Buttigieg و بالا-رای گیری نامزدهای انتخاباتی در کارولینای جنوبی که در آن Buttigieg تلاش کرده است به گسترش درخواست تجدید نظر خود را پس از اتمام در بالا و دو در آیووا و نیوهمشایر به شدت سفید می گوید که رای اول و دوم در حزب دموکرات نامزدی روند.

در آن زمان Buttigieg گفت: پیروزی در این کشورها خواهد inject حرکت برای او در میان رای دهندگان از رنگ اما این اتفاق افتاده است.

“اگر دو روز قبل از اولیه شما در حال تلاش برای گرفتن بیش از 25 آفریقایی رای دهندگان به یک اتاق برای شما که مشکل ساز گفت:” بردی تغییر ناگهانی-Garvan رئیس سابق چارلستون دموکرات. Antjuan Seawright در کارولینای جنوبی بر اساس دموکراتیک مشاور افزود: “این بدان معنی است که شما باید منتقل نمی سوزن.”

Buttigieg حامیان گرچه می گویند او فقط نیاز به زمان کمی بیشتر.

“آخرین باری که من چک من و او به دست آورده به حمایت از من گفت:” ایالتی کارولینای جنوبی در کنگره J. A. مور که تایید Buttigieg در اوایل این ماه. “اگر او زمان بیشتری برای کسب حمایت بیشتر از افرادی که مانند من و تجربیات زندگی مثل من, ما ممکن است در مکان های مختلف در حال حاضر.”

جسیکا تیز که صحبت می کرد در ميزگردي در گرین ویل گفت: “تا زمانی که من به اینجا آمدند” او برنامه ریزی شده به رای بایدن اما پس از جلسه Buttigieg او “ممکن است نیاز به تجدید نظر در یک زمان.”

تیز است که این نوع از رای دهندگان به Buttigieg مبارزات انتخاباتی به شدت امیدوار برای رسیدن به قبل از شنبه اولیه. اما Seawright گفت که برای بسیاری از اهالی کارولینای جنوبی “هیچ مقدار از زمان را تغییر داده اید قلب و ذهن در مورد جو بایدن.”

Buttigieg نیست تنها نامزد مبارزه در میان رای دهندگان سیاه در اینجا پیش از Feb. 29 اولیه اولین گسترده آزمون آفریقایی نظر در مقدماتی حزب دموکرات. الیزابت وارن نیز در گیر تک رقم با 5 درصد حمایت در منموته دانشگاه نظرسنجی پنجشنبه منتشر شد در حالی که ctq ثبت نام 0 درصد است.

Klobuchar برای او نیست به صرف هر زمان در کارولینای جنوبی در فینال دو روز منتهی به اولیه امید بستن برای مبارزه در سه شنبه متحده به جای آن.

مانند Buttigieg وارن نیز میزبانی دیدار و احوالپرسی با رای دهندگان در اینجا علاوه بر بزرگتر تظاهرات از جمله چندین ویژگی نوازنده John Legend در اوایل این هفته. کوچکتر تنظیمات اجازه برای “واقعا خوب گفت و گو” با رای دهندگان بنابراین “آنها می توانید به او گفت:” Tameika اسحاق-Devine یک شهرستان کلمبیا councilwoman که تایید وارن در این ماه و با حضور چند تن از این جلسات.

اسحاق-Devine همچنین اشاره کرد که بایدن و ساندرز بیشتر آشنا سیاستمداران که باید سال ها وقت صرف ساختن ارتباط خود را در درون جامعه است.

“هنگامی که مردم خود را نگاه کنید اعداد” با رای دهندگان “آنها نمی شروع به کار در این است که این انتخابات و این همان نیست با الیزابت یا شهردار پیت” اسحاق-Devine گفت. “آنها نبوده است در حال اجرا برای رئیس جمهور برای سال.”

Buttigieg را اختصاص زمان قابل توجهی و منابع به دولت است. گذشته از میلیاردر تام Steyer دیگر دموکرات صرف بیشتر در تلویزیون در کارولینای جنوبی انداختن بیش از 2.5 میلیون دلار. آگهی های ویژه آفریقایی حامیان Buttigieg از جنوب خم شعار حمایت خود را از شهردار سابق.

اما Buttigieg نمی تواند پیشی جستن او اشتباه با رای دهندگان آمریکایی هر دو در مبارزات انتخاباتی خود را توسعه و در گذشته خود اظهارات. Buttigieg انتخاباتی bungled تایید اجرای خود داگلاس طرح یک سری از سیاست های متمرکز بر, نشاط بخشی, سیاه امریکا در ماه نوامبر Buttigieg رقبای خواسته شد در مورد مبارزات انتخاباتی خود را با استفاده از یک انبار عکس از کنیا ،

در طول تصدی خود به عنوان شهردار Buttigieg موفق به تنوع بخشیدن به خود در اداره پلیس و در ماه ژوئن Buttigieg مواجه افسر-درگیر قتل یک مرد سیاه و سفید در جنوب خم.

برای Echevarria, Buttigieg را از دست داده و تیراندازی او برنده بیش از به خاطر او نشان داد “این نوع از رهبری” است که می گوید: “همه چیز بدیهی نیست راه آنها باید در اینجا پس چگونه می تواند ما را در رفع آن,” او گفت:.

و خود را در فشار نهایی در دولت Buttigieg پخش یک پیام از فروتنی صحبت اغلب در مورد خود و افتخار به عنوان یک مرد سفید پوست.

“من شده است فروتن با دانش است که آورده شده است به من کسانی که من می دانم که من تنها یک دیدگاه خاص که من نمی خواهد که این دیدگاه که من راه رفتن یک مرکز و یا یک خیابان از دیدن چشم های من نگاه متفاوت و فرض من به خطرناک” Buttigieg گفت: عبادت در اولین کلیسای باپتیست James جزیره در روز یکشنبه. “من نقطه ایستاده قبل از اینکه شما این است که به ادعا می کنند که من درک می کنم بیشتر از من اما به جای وعده به عنوان کتاب مقدس می گوید نه به تکیه به خود من درک بیش از حد, اما برای انجام بسیاری از گوش دادن در طول راه.”

اما “این است کارولینای جنوبی و او قادر نبوده است به آفریقایی جامعه به عنوان او نیاز به گفت:” سابق کارولینای جنوبی حزب دموکرات صندلی کارول Fowler.

Buttigieg عملکرد در کارولینای جنوبی می تواند خفه حرکت برای مبارزات انتخاباتی خود را قبل از هفته آینده سه شنبه هنگامی که مبارزات انتخاباتی در حال حاضر اذعان کرد او را برنده هر متحده آشکار است. آنها امید به سخت بازپرسی کردن از رفتن نمایندگان کنگره منطقه توسط کنگره منطقه.

اما طولانی ترس خود را فقیر نشان دادن در کارولینای جنوبی و با رای دهندگان مشهود بود و حتی در میان دولت دموکرات ها هنوز هم تصمیم به حمایت از او.

“من نگران او گرفتن اقلیت رای دهندگان و کشیدن مردم در ماه نوامبر گفت:” بث مایر-برنشتاین استاد در کالج چارلستون و یک رای دهندگان مردد با توجه به Buttigieg.

“نگاهی به اطراف این اتاق” او افزود: قیافه به 500 نفر جمعیت جمع به گوش شهردار صحبت در چارلستون صبح جمعه. “وجود دارد مقدار زیادی از تنوع در اینجا در حال حاضر و که واقعا نگرانی من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>