Bye-bye بوفه? چه COVID-19 وسیله ای برای رستوران ها ارائه خود در خدمت مواد غذایی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

برخی از بهداشت عمومی افسران در حال هشدار به مردم برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی در تنظیمات اجتماعی در این زمان از همه گیر اما این بدان معنا یکشنبه صبحانه بوفه چینی خود خدمت می کنند و رستوران سالاد می تواند تبدیل به یک چیزی از گذشته است ؟

جف Farber مدیر کانادا موسسه تحقیقات برای ایمنی مواد غذایی در دانشگاه گوئلف معتقد است رستوران بوفه ارائه می رویم به رو بار دشوار است تا زمانی که یک واکسن برای COVID-19.

ادامه مطلب: از دست دادن بو و طعم اضافه شده به انگلستان رسمی COVID-19 علامت لیست

بسیار لمس سطوح در بوفه جداول یک نگرانی بزرگ به عنوان آنها افزایش شانس, پخش كردن, رمان coronavirus او می گوید.

“در یک مشغول بوفه, شما می توانید از صدها نفر از مردم دست زدن به همان ابزار برای قرار دادن مواد غذایی بر روی صفحات خود را,” او می گوید. “شما باید افرادی که تجمع … در نوشابه اسپری.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک سخنگوی یک سازمان به نمایندگی مواد غذایی-خدمات صنعت را باور نمی کند بوفه خواهد شد در سمت چپ این منو برای خوب است.

اما دیوید Lefebvre, معاون رئیس جمهور در رستوران های کانادا چه فکر می کنم در این صنعت چالش مواجه است و باید به نوآوری به عنوان رستوران به تدریج بازگشایی شده است.

“من یک زمان سخت بدانند که همه چیز را دائم با وضعیت جدید,” او می گوید.

شیوع کروناویروس: ترودو مردم را به خرید ‘کانادا’ در میان همه گیر

شیوع کروناویروس: ترودو مردم را به خرید ‘کانادا’ در میان همه گیر

برای Sachit و Anish Mehra, برادران که مدیریت شرکت هند شرقی رستوران در اتاوا و وینیپگ آماده هستند در صورتی که نیاز به تغییر رویکرد خود را.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

برای آنها یک بوفه به معنی استراحت بین ناهار و شام دسته ای کوچک پخت و پز و شدیدا کنترل درجه حرارت و تمیز کردن.

“این چیزی است که ما انجام می دهیم. این چیزی است که ما شناخته شده است” گفت: Sachit Mehra که اضافه بوفه باعث می شود تا در حدود 90 درصد از ناخالص خود را به طور متوسط فروش.

ادامه مطلب: کانادا رستوران خود را برنامه ریزی reopenings به عنوان COVID-19 محدودیت سهولت

آنها ارائه شده ایم بایگانی اطلاعات و تحویل در همه گیر و می گویند شده اند وجود دارد بسیاری از مذاکرات به عنوان یک خانواده در مورد آنچه که در آینده از ناهار خوردن در خدمات خواهد شد.

“هند نقش مهمی در جمعی غذا. آن بوده است هرگز در مورد یک نفر یک بشقاب است. آن بوده است در مورد صفحات به اشتراک گذاشته شده می گوید:” Anish Mehra.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بوفه طبیعی بود نوع فرمت که زمانی که ما در حال رشد کسب و کار و اگر ما نیاز به رفتن به عقب یک گام … ما آماده هستیم برای آن است.”

شیوع کروناویروس: دولت به صرف $55 میلیون در جلوگیری از به هدر رفتن

شیوع کروناویروس: دولت به صرف $55 میلیون در جلوگیری از به هدر رفتن

ساسکاچوان و مانیتوبا هستند و نه اجازه می دهد بوفه به عنوان استان به تدریج بازگشایی کسب و کار و هیچ جدول زمانی برای بازگشت آنها در آلبرتا که در آن رستوران ها و کافه ها اجازه داده شد به بازگشایی در هفته گذشته در نیمی از ظرفیت و با فاصله فیزیکی.

در مارس Alberta ارشد پزشکی سلامت افسر گزارش داد که COVID-19 در حال گسترش در میان پزشکان که با حضور یک پیچش یا حلقه زنی bonspiel در ادمونتون که در آن خدمت قاشق در یک بوفه تا به حال شده است به طور گسترده ای به کار گرفته شود.

برای ساسکاچوان جامعه Weyburn یک بوفه از مرغ سرخ شده و استفاده نا مشروع نیست فقط یک گزینه برای ناهار; آن چیزی ارزش مبارزه را دارد.

به یکی از آخرین all-you-can-خوردن KFC بوفه در جهان, شهر دیدم ساکنان از جمله نخست وزیر سابق براد دیوار رالی به آن را ذخیره کنید زمانی که آن را تهدید به بستن چند سال پیش.

“ما هر قصد بازگشایی آن را هنگامی که زمان مناسب است و همه تایید سلامت و اقدامات ایمنی اجرا شده اند” می خواند بیانیه ای از Linn رایگان, مدیر ارشد عملیات افسر با KFC, کانادا.

KFC دوستداران تجمع در Weyburn پس از بوفه بسته شدن ترساندن

KFC دوستداران تجمع در Weyburn پس از بوفه بسته شدن ترساندن

فاربر می گوید: ممکن است برخی از eateries می تواند تبدیل به یک کافه تریا به سبک سرویس غذا با کارکنان dishing تا ظروف برای مشتریان. و یا به جای یک smorgasbord, جدول ایستگاه های کوچکتر می تواند راه اندازی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکی دیگر از ایده خواهد بود برای دولت در نگاه به بوفه در یک مورد به مورد و بر اساس. رستوران را به ارائه برنامه ای برای فاصله فیزیکی و بهداشتی بسیار لمس سطوح.

“این فقط خیلی زود به بازگشایی بوفه به راه ما آنها را قبل از,” او گفت:.

ادامه مطلب: ‘پوست گرسنگی’ واقعی است و این می تواند به شدت آسیب سلامت روان خود را

این Mehra برادران خوشبین باقی می ماند وجود دارد زندگی در سمت چپ بوفه.

“من فکر می کنم در مورد بی شماری تولد, جشن, سالگرد, مراسم ازدواج, مراسم, حوادث که همیشه حول یک بوفه” گفت: Sachit Mehra.

“نکته مهم در اینجا این است که صبر و شکیبایی برای رسیدن به آن نقطه و مطمئن شوید که شما را کاملا در هر وضعیت به مطمئن شوید که مردم با اعتماد به نفس.”

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>