کلگری نانوایی معافیت نان با جامعه در طول COVID-19 همه گیر

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک آلبرتا خانواده اجرا نانوایی است وام جامعه یک دست.

اروپایی نانوایی در کلگری شده است با ارائه قرص نان به سالمندان و دیگران در نیاز در طول COVID-19 گیر با داشتن صدها تحویل داده شده است به مردم تحویل رایگان از اواسط ماه مارس.

“ما 60 قرص در هر تحویل ما انجام داده ایم آن را سه یا چهار بار تا به حال گفت:” صاحب Shaqir Duraj.

اهل کوزوو Duraj و خانواده اش در میان میلیون ها نفر که با فرار از کشور در طول جنگ در سال 1999. فرود در کانادا او حل و فصل کردن در کلگری افتتاح نانوایی در محبوب 17th خیابان در سال 2006.

ادامه مطلب: Labatt سوئیچینگ تولید ضد عفونی کننده دست برای کمک به مبارزه با COVID-19

“چگونه می توانم این کار را انجام دهند ؟” Duraj. “زمانی که من به این کشور متوجه شدم چیزی وجود دارد که من واقعا می تواند انجام دهد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Duraj نانوایی, مانند بسیاری دیگر, Alberta شرکت های کوچک شده است ضربه سخت گیر دست داشتن کسب و کار مهم از جمله هتل ها و رستوران های دیگر آن را برآورده سازد. در حالی که بسیاری از کسب و کار مجبور به اخراج کارکنان و کاهش هزینه های Duraj نگه داشتن به عنوان بسیاری از کارکنان خود را به عنوان او می تواند و هنوز هم بیشتر به دنبال داوطلب برای کمک به پیشبرد ابتکار عمل خود را.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“یک معلم مدرسه او آمد و او گفت:” من اینجا هستم و من می خواهم برای کمک به. آیا من می توانم لطفا برخی از قرص نان برای ارائه به این آدرس?'” گفت: Duraj.

ادامه مطلب: آلبرتا برای مطابقت $2M در کمکهای مالی برای موسسات خیریه’ COVID-19 پاسخ

این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و در برخی از نقطه و اقدامات جلوگیری از گسترش ویروس برداشته خواهد شد. وقتی که زمان می آید و جامعه شروع به باز کردن یک بار دیگر Duraj فقط یک آرزو.

“با تشکر از شما برای متوقف کردن توسط کافی خواهد بود. حمایت از کسب و کارهای محلی. اگر ما پشتیبانی محلی ما واقعا می تواند در شکل بهتر است.”

پرینت این

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>