کلگری-بر اساس TC انرژی سود خالص افزایش به 1.3 میلیارد دلار در Q2 با وجود کاهش فروش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

TC انرژی Corp. گزارش بالاتر سود خالص در سه ماهه دوم در فروش دارایی ها حتی اگر درآمد کاهش یافته است.

کلگری-بر اساس شرکت می گوید آن را به دست آورده 1.3 میلیارد دلار یا $1.36 هر رقیق سهم برای سه ماه منتهی به 30 ژوئن تا از 1.1 میلیارد دلار یا $1.21 هر سهم سال قبل.

نتایج شامل یک پس از کسر مالیات به دست آوردن دلار 408 میلیون مربوط به فروش 65 درصد سهام علاقه ساحلی GasLink خط لوله و افزایشی پس از کسر مالیات دست دادن $80 میلیون با توجه به انتاریو گاز-fired power plant دارایی های فروخته شده در ماه آوریل است.

تنظیم سود کاهش 6.6 درصد به $863 میلیون یا 92 سنت در هر سهم در خط با پیش بینی های تحلیل گر با توجه به بازارهای مالی اطلاعات شرکت Refinitiv. که در مقایسه با $924 میلیون یا 1 $در هر سهم در تعدیل درآمد در سه ماهه دوم سال 2019.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

درآمد کاهش یافته و 8.4 درصد به $3.09 میلیارد دلار از درآمد از $3.37 میلیارد دلار در سال قبل.

TC انرژی می گوید: دارایی های خود شده اند تا حد زیادی unimpacted توسط COVID-19 با جریان و استفاده از سطوح باقی مانده در خط با تاریخی و فصلی هنجارها و تا حد زیادی عایق از کوتاه مدت نوسانات قیمت کالاها است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>