کلگری خیریه می شود هزاران پوند از رستوران و مواد غذایی کمک های مالی به کسب و کار بسته شدن در میان COVID-19 بحران

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

افزایش در مواد غذایی کمک های مالی یک نتیجه ناخواسته از رمان coronavirus همه گیر و چیزی از بنیانگذاران کلگری باقی بنیاد تماس “دلخراش است.”

“آن شده است به طور کامل دلخراش برای دیدن این رستوران به طور موقت و داوطلبانه نزدیک” لوردس ژوئن روز چهارشنبه گفت:. “این واقعا خشن به دیدن مردم در این موقعیت است.”

آخرین کمک مالی از برنامه های آشپزی در SAIT از مهمان نوازی و گردشگری. ژوئن گفت که آنها دریافت 10000 پوند از تخم مرغ و نان و سبزیجات و دیگر شدنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: 119 تایید COVID-19 موارد در آلبرتا; کنی می دهد جزئیات بیشتر در مورد کمک های مالی

غذایی که قرار بود مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش دانش آموزان در کلاس اما با تمام کلاس ها در حال لغو سراسر آلبرتا بخش تصمیم به اهدای مواد غذایی به جای.

به عنوان دولت تحمیل دستورالعمل سختگیرانه تر در اطراف اجتماعی فاصله و گردهمایی های جدید پادمان هستند یکی دیگر از ضربه ای به در حال حاضر در تلاش میباشد.

ده ها تن از رستوران توقیف درهای خود را به طور موقت با بسیاری از انتظار می رود برای انجام این کار اواخر این هفته.

در اوایل این هفته, خوان گفت که آنها رفت و به محلی دیگر از eateries ها و نانوایی ها را انتخاب کنید تا مواد غذایی که در غیر این صورت باید به هدر رفته.

“من فکر می کنم که چه شده است شگفت آور است که در کلگری جامعه با هم و آنها را مایل نیست در مواد غذایی خود را برای رفتن به زباله و عدم تمایل آن برای رفتن به یک علت خوب است. این نوع از پوشش نقره ای در کل این وضعیت است.”

ژوئن گفت که آنها باید انتخاب کنید تا مواد غذایی در 18 بیشتر رستوران های این هفته از جمله در Cibo در خیابان 17. اهدا مواد غذایی را به چند کلگری غیر انتفاعی از جمله کلگری قطره در مرکز تازه شروع به بازیابی و دیگران.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلبرتا کارفرمایان و کارگران خوش آمدید دولت کمک کند اما نگران باقی می ماند

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سرآشپز اجرایی گلن Manzer است که رئیس اجرایی در گروه خلاق — که صاحب Cibo — گفت: بسیاری از کارکنان رستوران شده اند به طور موقت گذاشته است.

Manzer گفت: این تصمیم به Cibo و رستوران دیگر تحت این گروه در مورد امنیت اجتماعی و فاصله چیزی است که هر کس باید تمرین برای کاهش گسترش ویروس.

“ما بسته برای ما کارکنان ایمنی… ما تصمیم به انجام takeout. ما فکر می کنیم هر کس باید فقط hibernate برای بعد از 14 روز” Manzer گفت.

بررسی های اخیر توسط کانادا فدراسیون مستقل کسب و کار در بر داشت یک چهارم از صاحبان کسب و کار بر این باورند که آنها نمی خواهد زنده ماندن ماه آینده.

CFIB آلبرتا مدیر آنی Dormuth گفت: کسب و کارهای کوچک را خواستار شده است بدون توقف نگرانی در مورد چگونه آنها را برای زنده ماندن.

“این یکی دیگر از روده پانچ,” او گفت:.

“این بی سابقه است و زمان نامشخص است. به خصوص احساس است که با صنعت رستوران, دوباره, در حال حاضر برخورد با کم فروشی و خرید و فروش با سقوط نفت و گاز آلبرتا اقتصاد به طور کلی برای آنها این ممکن است آن را برای آنها است.”

او خواستار, دولت ها در تمام سطوح به انجام بیشتر برای حمایت از کسب و کارهای محلی.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>