کلگری شورای شهر به رای تبدیل درمانی آئین نامه ممنوعیت دوشنبه

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

جمعه می تواند یک نقطه عطفی در روز برای کلگری جامعه تجاوز با شورای شهر رای گیری در یک پیشنهادی آیین نامه اجرایی خواهد بود که ممنوعیت تبدیل شیوه های درمانی.

“من فکر می کنم این امر می تواند یک اعتبار است که این چیزها نوع اتفاق می افتد” Pam برای حرکت سوپاپ ماشین مدیر تایید ارتباطات گفت: اخبار جهانی در روز یکشنبه ،

“برای مدت طولانی بسیاری از بازماندگان تبدیل درمانی باید گفت: داستان خود را و گاهی اوقات آن را در گوش کر افتد.”

ادامه مطلب: کلگری شورای شهر به بحث آئین نامه ممنوعیت تبدیل درمانی

چوب زیر گهواره گفت که با وجود پیشرفت در جامعه حقوق در کانادا وجود تبدیل درمانی است که هنوز هم یک مانع برای آن جامعه است.

“بله, آن را در سال 2020 است. بله ازدواج همجنسگرایان قانونی است و تمام کسانی که همه چیز اما آن را نمی کند در واقع به این معنی است که همه ما هنوز هم تحت درمان همان راه… چون دگرجنسگرایی و cisgender هنوز هنجار و چه بسیاری از مردم فکر می کنم که ما باید آرزوی به” چوب زیر گهواره گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: عضو شورا Jeromy فورکوش می گوید او پشتیبانی خواهد کرد پیشنهاد کلگری آئین نامه ممنوعیت تبدیل درمانی

در مه 14, کمیته توصیه می شود که شورای شهر تصویب این آئین نامه ممنوع است که تبدیل درمانی به عنوان یک کسب و کار ، تبلیغات با امکان 10 ، 000 دلار جریمه و یک سال در زندان است.

تعریف تبدیل درمانی در کلگری پیشنهاد آیین نامه اجرایی است که در نزدیکی یکسان به آنهایی که گذشت در ادمونتون و سنت آلبرت:

“تبدیل درمانی به معنی عمل درمان و یا خدمات طراحی شده برای تغییر سرکوب یا تضعیف یک فرد گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا جنسیتی بیان و یا سرکوب و یا کاهش غیر علاقمند به جنس مخالف جاذبه و یا رفتار های جنسی. برای اطمینان بیشتر این تعریف را شامل نمی شود یک عمل درمان یا خدمات که مربوط (a) به یک فرد اجتماعی پزشکی یا حقوقی جنسیتی انتقال; یا (ب) به یک فرد غیر قضاوت اکتشاف و پذیرش هویت خود را و یا توسعه است.”

در رسانه های اجتماعی هفت کلگری نمایندگان اعلام کرد قصد خود را به رای دادن به نفع این آئین نامه در روز دوشنبه.

برایان اسطوخودوس یک کشیش در GracePoint یاران گفت که او موافق با ممنوعیت تبدیل درمانی است اما یک مسئله چگونه این آئین نامه می تواند تاثیر مشاوره او و دیگر کشیشان فراهم می کند.

“تقریبا تمام روحانیون, همه مسیحیان من می دانم که هر فرد در کلیسای من همه برای ممنوعیت تبدیل درمانی” اسطوخودوس گفت: اخبار جهانی است.

“مشکل این بود که من شنیده ام در مورد واقعی عبارت از آیین نامه اجرایی است که می رود به مراتب فراتر از به سادگی ممنوعیت تبدیل درمانی است. آن را تلاش برای محدود کردن ما در واقع از آموزش چه کتاب مقدس می آموزد محدودیت ما از مشاوره افرادی که در واقع می خواهید کمک در مناطق خاص.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: چگونه یک پیشنهاد تبدیل درمانی بان کی مون و LGBTQ2 مسائل بسیج کانادا مسیحی حق

اسطوخودوس احساس می کند او نمی تواند به کسی کمک کند و مبارزه با آشتی تمایلات جنسی خود را و ایمان خود را.

“با توجه به آئین نامه, من نمی تواند وکیل آنها در ادامه راه حتی اگر این چیزی است که آنها می خواهند خودشان” اسطوخودوس گفت.

“این چیزی است که واقعا ما را نگران نکرد. ما در حال تلاش نیست که برای تغییر هر کسی. ما در حال تلاش برای تغییر کسی جهت گیری.”

سابقه ای طولانی تبدیل درمانی

دکتر Kristopher چاه های کانادا صندلی پژوهش از درک عمومی از جنسی و جنسیتی جوانان اقلیت در ادمونتون را MacEwan University گفت: کانادا تاریخ, تبدیل, درمان ریشه در ضد تجاوز ایدئولوژی.

“در گذشته این بازه زمانی از شیوه های از جمله چیزهایی مانند الکتروشوک درمانی برای برش قسمتی از مغز. شیمیایی اخته اغلب انجام شده توسط متخصصان پزشکی به عنوان یک راه برای نقل قول را تمام کردن درمان همجنسگرایی” ولز گفت.

“امروز بیشتر از اشکال مدرن تبدیل درمانی شامل چیزهایی مانند بحث درمان و یا بیزاری درمانی رگرسيون نقش بازی کردن جنس مربیگری و حتی چیزهایی که به عنوان شدید به عنوان exorcisms که هنوز هم اتفاق می افتد.

“چه زمینه تبدیل درمان تمام انواع مختلف شیوه ها و تکنیک های این ضد تجاوز ایدئولوژی که ذاتا وجود دارد چیزی است که گناه غیر اخلاقی و یا پاتولوژیک با حال, گی دو فرد همجنسگرا. بنابراین شما مجبور به تغییر به منظور نقل قول را تمام کردن عادی و یا برای به دست آوردن پذیرش در خانواده خود و جامعه خود و یا در ایمان خود را.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کانادا به قانون معرفی به ممنوعیت تبدیل درمانی

روانپزشکی و روانشناسی انجمن ها در کانادا و ایالات متحده و همچنین سایر انجمنهای پزشکی در سراسر جهان در مخالفت با استفاده از تبدیل درمان های معتبر پشتوانه پژوهش اثربخشی آن است.

“آن را به نام شبه علمی در عمل به دلیل آن را حمایت نمی توسط هر گونه شواهد” ولز گفت. “این در واقع جعلی است. فریبنده است و این خطرناک است.

“این می تواند اثرات مادام العمر در افراد از جمله افسردگی خود نفرت اختلال استرس پس از سانحه مسائل حتی به خود آسیب زدن به خودکشی. ما می دانیم که گوش دادن به بسیاری از بازماندگان این اثر می تواند با آنها را برای یک عمر.

“در نظر بسیاری تبدیل درمانی به مثابه به یک شکل از شکنجه روانی.”

ادامه مطلب: کلگری حرکت به ممنوعیت تبدیل درمانی

سوپاپ وجود دارد گفت: هنوز تبدیل شیوه های درمانی در کلگری.

“من یک لیست از تبدیل درمانی ارائه دهندگان که فعال هستند در کلگری در حال حاضر. یک لیست از کلیساها که با آنها کار می کنند در حال حاضر. و بالاتر که من مردم تماس با من تقریبا هر هفته که یا به تازگی از یک برنامه و یا آنها در حال تلاش به وادار به یک یا محدودیت های مختلف قرار داده و آنها را مگر اینکه آنها را انکار آنها چه کسانی هستند و آیا رفتاری اصلاح.

“آن را از هر کس از 14 ساله تا 45 ساله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ولز گفت: وجود یک رویکرد بهتر برای کمک به کسی که به نظر می آیند با یک هویت نیست که یک هنجار اجتماعی.

“به جای تلاش برای تغییر افراد, آنچه شما می خواهید انجام دهید این است که سعی کنید برای کمک به آنها را به آمدن به شرایط با هویت خود را توسعه مثبت راهبردهای مقابله با استرس و مکانیسم هایی را برای کمک به آنها غلبه بر درونی همجنسگرا ستیزی درونی تراجنسی ولز گفت:.

چاه می خواهم برای دیدن کانادا کار به سمت هدف از تمایلات جنسی و جنسیتی مؤثر در جامعه است.

“هیچ کس نیاز به بیرون آمدن و اعلام خود به عنوان غیر جنس مخالف و یا به عنوان فراجنسیتی به دلیل آن را به سادگی مهم نیست. ما را در درک و احترام به تنوع بشریت است.”

چوب زیر گهواره گفت: آئین نامه رای خواهد بود تا حمایت جامعه تجاوز مبارزات.

“به این دلیل است که ما خودمان را در معرض این است برای محافظت از حتی یک فرد از یک قربانی از [تبدیل درمانی],” چوب زیر گهواره گفت.

“من واقعا این را به عنوان یک فرصت برای کلگری می گویند این است که ما می خواهیم.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>