کلگری گلف آماده برای گیج کننده باز آخر هفته در میان COVID-19 محدودیت

این اخبار آلبرتا گلف بازان باید منتظر هفته: به عنوان بخشی از خود را مجددا راه اندازی طرح های استان است که اجازه می دهد گلف باز شروع روز شنبه, مه 2.

ادامه مطلب: Coronavirus: آلبرتا مرحله به مرحله راهاندازی استراتژی را ببینید برخی از محدودیت ها کاسته جمعه

اما این حرکت همراه با مقدار زیادی از مقررات جدید برای مشتریان و کارکنان — و مقدار زیادی از توجه.

“هنگامی که [برتر Jason] کنی اعلام کرد که ما می تواند باز کردن این آخر هفته در سخنان خود تلفن زنگ زد به معنای واقعی کلمه 10 ثانیه پس از آن آمد از” Fox Hollow Golf Course سر حرفه ای گرگ گریفیث گفت. “هر کس فقط می بیند که نور در انتهای تونل در حال حاضر.”

در حال حاضر مانند بسیاری از دوره های آنها با عجله آماده شدن برای تعطیلات آخر هفته مشغول.

ملی متفقین انجمن گلف در استان آلبرتا در حال حاضر گذاشته دقیق مجموعه ای از دستورالعمل های اجتماعی فاصله اقدامات قبل به این استان را اعلام به عنوان بخشی از پیشنهاد خود را برای گلف باز در اوایل این ماه.

ادامه مطلب: Coronavirus: Saskatchewan گلف باید قوانین جدید زمانی که آنها باز

با توجه به قوانین جدید که همچنین پست شده در استان وب سایت گلف بازان را نمی خواهد اجازه داخل clubhouses طول اولیه relaunch.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تمام قدرت و کشش چرخ دستی خواهد بود مقادیر قبل و بعد از هر بار استفاده و آن را یک فرد به سبد خرید مگر اینکه گلف بازان زندگی در همان خانه.

در فاکس توخالی کارکنان را خوش آمد می گوید گلف بازان در پارکینگ به مطمئن شوید که آنها آگاه باشید از تمام قوانین جدید.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“به آنها داده می شود دقیق زمان تخصیص به دریافت چک در” گریفیث اضافه شده است. “سپس آنها به شما گفته شود زمانی که آنها می تواند به بیش از سه راه اول ، قرار دادن رنگ سبز بسته خواهد شد. جاوا واقعا متفاوت است.”

پرینت این

“این دشوار است چرا که در بهار آن را مانند اجازه دادن به سگ ، اما من فکر می کنم همه فقط فوق العاده خوشحال است. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به دنبال [قوانین]. آنها فکر می کنم آنها فقط با غرق شادی است که ما در حال رفتن به قادر به راه رفتن fairways.”

ادامه مطلب: Coronavirus: آلبرتا گلف بازان بخواهید دکتر Hinshaw به تغییر ذهن خود را و باز کردن دوره های

هفت شهر متعلق به دوره را نمی توان باز کردن دروازه های خود را.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد چگونه بسیاری از مردم ما گذاشته و عدم فصلی استخدام کسانی که هستند افرادی که تعمیر دوره پس به هیچ وجه هیچ چگونه می شود آنها را قادر به حرکت به جلو” شهردار ناهید jasper de valk به خبرنگاران گفت: جمعه.

“بسیاری از افرادی که استفاده از دوره های عمومی هستند و سالمندان است. بنابراین ما باید به خودمان بپرسید حتی با همه محدودیت ها و حتی با این همه در جای خود انجام مزایای بیشتر از خطرات؟”

این معلوم نیست که شهر دوره ممکن است بازگشایی شده است.

در حالی که همه چیز ممکن است کمی متفاوت از دوره های امید گلف بازان می تواند نشان می دهد صبر و حوصله و احترام به قوانین جدید به عنوان لینک در سراسر استان آماده شدن برای یک آخر هفته باز شبیه هیچ دیگر است.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر