کلگری مرد متهم در ارتباط به $760K بازپرداخت مالیات بر کلاهبرداری: سازمان تنظیم مقررات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کلگری مرد مواجه است اتهامات در ارتباط با اشتغال کلاهبرداری که استفاده می شود به سرقت هویت و فایل جعلی بازپرداخت مالیات در مجموع بیش از $760,000.

در انتشار اخبار جمعه آژانس درآمد کانادا (CRA) گفت: چون زو همچنین به عنوان شناخته شده Ted زو متهم شد در تاریخ 16 ژوئیه با یک تعداد از این ادعا بازپرداخت او حق ندارد به دو فقره کلاهبرداری بیش از 5000 $و دو فقره اخذ و با استفاده از یک هویت به ارتکاب جرم.

ادامه مطلب: کانادایی ها با احتیاط از کلاهبرداری امتناع از صحبت با عوامل سازمان تنظیم مقررات

با توجه به سازمان تنظیم مقررات و هزینه های بنیادی به عنوان دور به عنوان مارس 2018 وقتی زو به اتهام جمع آوری اطلاعات شخصی از افرادی استفاده شود که به “جعلی فهرست فرصت های شغلی” است که او تا به حال راه اندازی است.

در فوریه 2019زو با استفاده از اطلاعات او جمع شده بودند از این برنامه های کاربردی به صورت الکترونیکی آماده چاپ و فایل به عنوان بسیاری از 317 شخصی مالیاتی سازمان تنظیم مقررات گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این بازده ادعا بی دلیل بازپرداخت مالیات در مجموع بیش از $760,000 — که او اقدام به واریز به حساب های بانکی است که او کنترل” آزادی گفت.

ادامه مطلب: در اینجا چگونه برای گفتن بین واقعی سازمان تنظیم مقررات تلفن تماس و یک کلاهبردار

سازمان تنظیم مقررات بررسی موارد مشکوک فرار از پرداخت مالیات تقلب و نقض جدی قوانین مالیاتی و موارد توصیه به دادستان عمومی خدمات کانادا (PPSC) برای تعقیب کیفری.

در 2019-2020این PPSC اعتقاد نرخ مالیات مربوط به جنایات شد 94 درصد است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>