کلگری کتابخانه های عمومی دریافت کمک مالی به منظور افزایش تابستان فرصت های یادگیری برای دانش آموزان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

یک هدیه سخاوتمندانه به کلگری کتابخانه های عمومی از محلی خیر کمک به سازمان در حفظ و یادگیری دانش آموزان در طول تابستان است.

آن زمان از سال مقامات می گویند جوانان اغلب می تواند مبارزه با backslide در قابلیت های علمی خود را با توجه به ماه عدم فعالیت اما کتابخانه است که به امید درمان است که با آن برنامه های تابستانی.

“تابستان می تواند یک چالش واقعی برای تمام کودکان در سن مدرسه که در آن آنها به دور از خود را به طور منظم ساختار تجربه یادگیری” مدیر خدمات مشتری کارولین Reicher گفت: در مصاحبه با اخبار جهانی رادیو 770 CHQR.

“ما باید مطالعات نشان می دهد که کودکان و نوجوانان می توانید از دست دادن تا دو ماه به ارزش مهارت های خواندن خود و یا مهارت های سواد آموزی و تا دو و نیم ماه به ارزش مهارت های ریاضی خود را به طوری که آن را کاملا قابل توجه است.

“تا زمانی که آنها می آیند در ماه سپتامبر وجود دارد بسیاری از سدوف زمانی جهت یادگیری است که به اتفاق می افتد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کلگری کتابخانه های عمومی بازگشایی 6 شاخه در میان COVID-19 همه گیر

تابستان برنامه نویسی ساخته شده است توسط یک کمک مالی از لیندا و مایک شیخ که بر این باورند ادامه داد: آموزش و پرورش برای جوانان — به ویژه در میان مداوم COVID-19 همه گیر — بسیار حیاتی است.

“آموزش و پرورش عمیقا مهم به خانواده ما” مایک گفت.

“ما می خواهیم برای اطمینان از کلگری کودکان باید ابزار مورد نیاز برای ادامه زندگی سفر یادگیری که آیا آنها در حال یادگیری از راه دور و یا خارج از مدرسه در طول تابستان است.”

این اولین بار نیست مایک و لیندا را اهدا به کتابخانه. در سال 2015 زن و شوهر ساخته شده $1 میلیون رهبری کمک مالی به کلگری کتابخانه های عمومی بنیاد بود که به رسمیت شناخته شده با نام بردن از شیخ خانواده خوش آمدید گالری در کتابخانه مرکزی محل.

مبلغ اهدا شده توسط این زن و شوهر برای این سال برنامه های تابستانی اعلام نشده است.

کلگری کتابخانه های عمومی برنامه های تدریجی بازگشایی پس از coronavirus همه گیر بسته شدن

کلگری کتابخانه های عمومی برنامه های تدریجی بازگشایی پس از coronavirus همه گیر بسته شدن

برنامه نویسی آنلاین شامل چالش ها و پروژه های خلاق از جمله Beanstack یک برنامه رایگان است که تشویق کودکان به خواندن با سفارشی خواندن لیست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نهایی تابستان چالش برنامه نیز ارائه می شود دوباره در این سال با انواع “سرگرم کننده فعالیت های یادگیری” برای کودکان تا سن 17 از جمله خواندن و ریاضی و حتی نجوم است.

همه شرکت کنندگان نیز وارد شود جایزه بزرگ قرعه کشی برای موضوعات از جمله iPads Chromebooks و سفارشی تصویر کتاب.

“هر چیزی که می تواند کمک به کودکان و نوجوانان در ادامه به یادگیری خواندن و انجام ریاضی در یک راه سرگرم کننده است که آنچه ما در حال انجام با نهایی تابستان چالش” Reicher گفت.

“آنها می تواند بسیاری از چالش های آنلاین و کسب درآمد برخی از مجازی مدالها است که همیشه سرگرم کننده برای بچه ها و برای ما.”

Reicher اضافه شده است که سال گذشته این کتابخانه وارد شده بیش از 300,000 خواندن ساعت توسط کودکان و نوجوانان در طول تابستان خود را در برنامه نویسی.

مشاهده link”

و در حالی که در این سال خواهد بود کمی متفاوت تر از گذشته با شدت مجازی فعالیت های مقامات با اشاره به بودجه اضافی ایجاد شده یک فرصت برای ایجاد پیشرفته دیجیتال سرگرم کننده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این بودجه به ما اجازه می دهد برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین فرصت های تعامل و ارائه دانش آموزان با برنامه درسی متصل منابع برای آماده سازی آنها برای موفقیت در مدرسه و کمک به خانواده های حرکت این زمان به چالش کشیدن” گفت: کیت Schutz, خدمات طراحی منجر به سن مدرسه برنامه نویسی در کلگری کتابخانه های عمومی.

تابستان برنامه نویسی در دسترس است به صورت رایگان از طریق وب سایت کتابخانه.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>