کلگری Glenbow موزه می شود استانی بودجه افزایش به $40M برای تجدید حیات

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کلگری Glenbow موزه گرفتن چند میلیون دلار تزریق از آلبرتا استانی دولت است.

روز جمعه در استان اعلام کرد Glenbow خواهد دریافت تا 40 میلیون دلار در زیرساخت های بودجه به عنوان بخشی از تجدید حیات پروژه با هدف تبدیل و نوسازی ساختمان.

ادامه مطلب: قرن بلککفوت ارایش مو موجود در فروشگاه صرفه جویی بازگشت به آلبرتا اول کشور

هنر و تاریخچه موزه شده است در اطراف برای بیش از 50 سال و Glenbow مدیر عامل شرکت در انتشار اخبار گفت که آنها “نشئه” در مورد بودجه.

“ما برنامه های بلند پروازانه برای احیای Glenbow برای خدمت بهتر به نیازهای متنوع از همه بهره,” Nicholas R. Bell توضیح داد.

ادامه مطلب: کلگری هنرمند, گلدوزی حماسه کار هنری: ‘آن بوده است که بخش زیادی از زندگی من’

در سخنرانی خود در مرکز در مرکز شهر کلگری در روز جمعه, Alberta برتر جیسون کنی گفت: این موزه یک “جواهر در آلبرتا فرهنگی تاج.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“اما برای برخی از زمان این 45-سال-ساختمان قدیمی بوده و در حال سقوط به کنيا” کنی اضافه شده است. “این تجدید حیات پروژه لازم است برای حفظ Glenbow و آن زندگی جدید را به عنوان یک هنر جهانی گالری.

“این سرمایه گذاری خواهد شد در نهایت اجازه می دهد تا Glenbow را بسیار ارزشمند و استانی متعلق به مجموعه قرار داده می شود در صفحه نمایش اجازه می دهد کلگری برای پیوستن به هر عمده دیگر کانادا شهرستان در داشتن یک رای عمومی گالری هنری است.”

پرینت این

Alberta Premier Jason Kenney, Minister Leela Sharon Aheer and Minister Prasad Panda make a project announcement at the Glenbow Museum.
آلبرتا برتر جیسون کنی وزیر للا شارون Aheer و وزیر پراساد پاندا را یک پروژه اعلام در Glenbow موزه. اخبار جهانی / آدم MacVicar

با توجه به این استان پروژه شامل برنامه جدید جلسه فضاهای موجود برای اجاره یک رستوران “پیشرفته” خرده تجربیات و تئاتر.

ادامه مطلب: در حال selfie stick ممنوعیت در نقاط توریستی لازم است ؟

“چشم انداز جدید از Glenbow را ایجاد یک فضای که افتخارات ما میراث غنی و الهام بخش نسل های آینده از هنرمندان” وزیر فرهنگ و چند فرهنگی و وضعیت زنان للا شارون Aheer گفت: در انتشار اخبار. “این پروژه اطمینان حاصل شود که ما در حال حفاظت از میراث فرهنگی و آثار هنری است که بهره خود تماس بگیرید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وزیر زیرساخت پراساد پاندا گفت: این انتظار می رود این پروژه را ایجاد 650 شغل.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>