کلگری Tesho Akindele شبکه اورلاندو را برنده می زند مونترال از MLS مسابقات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

کانادا بین المللی Tesho Akindele به ثمر رساند در دقیقه 60 و اورلاندو شهر پیشرفته به یک چهارم نهایی لیگ برگشت مسابقات را با یک پیروزی 1-0 بیش از مونترال تاثیر شنبه شب.

مونترال حذف شد با از دست دادن برای باز کردن حذفی دور از جام جهانی به سبک مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی.

اورلاندو بازی خواهد کرد و برنده پنج شنبه شب برخورد بین دفاع لیگ قهرمان Seattle Sounders و LAFC در مرحله یک چهارم نهایی در روز جمعه.

اورلاندو شهر تحت اختیار در باز کردن نیمی اما نمی تواند نمره. Jhegson مندز به نظر می رسد به از طریق شکستن با یک هدف در اواخر نیمه بود اما بیرمنگام در تجمع.

مندز نیز تا به حال یک فرصت خوب در دقیقه 38 اما شوت او از مرکز کادر متوقف شد توسط مونترال دروازه بان کلمنت آرسنال.

Akindele در نهایت اورلاندو در بیاد. آشکار miscommunication بین آرسنال و مدافع راد Fanni مجاز Akindele به داش به جلو و به راحتی اسلات هدف.

با مرحله گروهی مسابقات شمارش نسبت به فصل به طور منظم تاثیر می 2-2-1 این فصل تحت مربی جدید Thierry Henry.

مونترال یک سوم-جای دان در آن گروه اما امن یک نقطه در میان 16 تیم در دور حذفی با یک پیروزی 1-0 بیش از سی متحده در روز سه شنبه. Saphir Tadir که سه گل در این مسابقات به ثمر رساند تنها هدف است.

سازمان دیده بان | کلگری Akindele ارسال اورلاندو به یک چهارم نهایی لیگ مسابقات:

کانادا Tesho Akindele گل هدیه ای از یک هدف منجر به اورلاندو سیتی بیش از تاثیر 1-0. 1:09

اورلاندو 2-1-2 بود بدون به جلو Dom دوایر بود که برای دومین مستقیم بازی با سفتی عضلانی. هافبک تاریخ Urso نیز نشسته .

اورلاندو بازی این فصل تحت مربی اسکار Pareja به پایان رسید بالای آن گروه با دو برد و شش مجموع اهداف است.

تاثیر به جلو پیراهن زنانه دامن بلند Urruti بود روی نیمکت بازی را شروع کنم اما زیرنویس در صورت نهایی پنج دقیقه از قوانین و مقررات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>