کالیفرنیا می شود برای اولین بار دولت برای تغییر نوامبر انتخابات تمام الکترونیکی انتخابات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

California Gov. Gavin Newsom | Getty Images

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom | جاستین سالیوان/گتی ایماژ

به روز شده


اوکلند — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز جمعه ساخته ایالت کالیفرنیا برای اولین بار خود را به سوئیچ نوامبر انتخابات تمام الکترونیکی انتخابات به دلیل نگرانی بیش فیزیکی مشارکت در coronavirus بیماری همه گیر.

اکثر کالیفرنیا در حال حاضر زندگی می کنند در شهرستانهای استان که تصمیم گرفتند به جهانی جدید رای-توسط-mail قانون است. اما رهبران دولت و مقامات انتخابات به طور فزاینده صدا زنگ در مورد آنچه اتفاق افتاده در ویسکانسین اولیه که در آن حوزه های رأی گیری را دیدم صف های طولانی و جمعیت و بسیاری از رای دهندگان ترس از خطرات بهداشتی از داشتن رای در فرد است.

تبلیغات

با استناد به این که “نگرانی و اضطراب در اطراف این ماه نوامبر انتخابات” Newsom یک فرمان اجرایی را امضا نیاز شهرستان به پست الکترونیکی رای دهندگان رای گیری. او در حال حاضر موظف تمام پست رای گیری برای یک سری از ویژه انتخابات از جمله آینده 25 کنگره منطقه ویژه انتخابات روز سه شنبه در جنوب کالیفرنیا.

بهداشت عمومی نگرانی های سوخت یک ملی فشار برای بیشتر پست الکترونیکی انتخابات در ماه نوامبر با کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا دفاع از این مسئله است. وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون روز جمعه گفت که هر فرماندار باید دنبال کالیفرنیا.

“هیچ رای دهندگان باید مجبور به انتخاب بین خود ایمنی و ورزش وظیفه مدنی خود در این پاییز” کلینتون در توییتر نوشت.

پست الکترونیکی انتخابات تبدیل به یک حزبی flashpoint در واشنگتن است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است را رد کرد و این ایده بر اساس آن خواهد صدمه دیده است جمهوری خواهان’ چشم انداز انتخابات و انتخاب مجدد او به تیم مبارزه دموکراتیک تلاش برای گسترش انتخابات گزینه های. خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی lambasted مجلس نانسی پلوسی را “نفرت انگیز” تلاش برای شامل یک ایمیل به رای گیری در ارائه یک محرک لایحه.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه لعنتی Newsom در روز جمعه. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی تیم Murtaugh متهم فرماندار “نازک-محجبه سیاسی تاکتیک” که “تضعیف امنیت انتخابات” و دعوت از تقلب و RNC سخنگو گفت: این کمپین سازمان بود “وزن ما گزینه های قانونی برای اطمینان از یکپارچگی از انتخابات است.”

“در حالی که ما باید همیشه پشتیبانی رای گیری غایب کالیفرنیا مورد مطالعه در, چرا به طور خودکار ارسال این بسیاری از آراء یک مشکل است” RNC سخنگوی استیو مهمان گفت: در بیانیه ای با اشاره به لس آنجلس قابل توجه توافق نامه در سال 2019 به پاکسازی تا 1.5 میلیون غیر فعال رای دهندگان از رول.

به طور مشابه Newsom درو مخالفت یکشنبه از قانونگذاران جمهوری خواه که در حال حاضر متهم او را از سوء استفاده از خود را در حالی که قدرت اجرایی قوه مقننه شد تا حد زیادی کنار توجه به اجتماعی فاصله گرفتن ملاحظات.

“رژیم صهیونیستی. Newsom دارای کالیفرنیا اولین ایالت’ را برای این تغییر” مجلس کوین Kiley (R-کالیفرنیا) است. “شاید دلیلش این است که کشورهای دیگر هنوز هم عملکرد دموکراسی که در آن قوانین جدید نیاز به تصویب قوه مقننه.”

کالیفرنیا جمهوری خواهان در ضمن باید فشرده Newsom به صدور یک فرمان اجرایی متوقف کردن روند قانونی جمع آوری و پر کردن برگه های رای از رای دهندگان ” در خانه اگر چه کمپین گفت: آنها با استفاده از این تاکتیک در طول یک ایالت مستند. کالیفرنیا حزب جمهوریخواه شده است شکایت به نیروی Newsom دست.

Newsom را نمی شاتر فرد در مرکز رای دهی که طرفداران می گویند به خصوص مهم برای کاهش مشارکت مردم بلوک مانند کم درآمد و خارجی-متولد رای دهندگان. Newsom گفت که اطمینان حاصل شود که بهرهمند شدن از “مردم که در غیر این صورت آشنا نیست با پست الکترونیکی-در آراء ناراحت کننده هستند با آنها ممکن است به معلولیت.”

“ما هنوز هم می خواهید یک عدد مناسب فیزیکی سایت برای مردم به رای دادن و همچنین” Newsom گفت.

پدیللا ستایش Newsom به دنبال برای اطمینان از این بیماری همه گیر نمی خواهد کاهش مشارکت مردم در بحرانی انتخابات.

“این فوق العاده است برای سلامت عمومی آن را برای رای گیری حقوق آن را به خوبی برای مشارکت زیرا این انتخابات هنوز میله میله بود که مهم ترین را از ما عمر” زیدیه گفت: شرکت از طریق تلفن در Newsom کنفرانس مطبوعاتی.

گزینه های رای گیری منتقل کرده اند در کالیفرنیا در سال های اخیر است. بیش از نیمی از دولت ثبت نام از رای دهندگان زنده در شهرستانهای استان که تصمیم گرفتند به یک قانون دولت قانع کننده آنها را به ایمیل هر رای دهنده رای گیری و تغییر از حوزه های رأی گیری به تعداد کمتری از مراکز رای گیری در دسترس به هر کس که در شهرستان است.

لس آنجلس مقامات در حال حاضر نقل مکان کرد و در ماه گذشته به پست الکترونیکی رای گیری به 5.4 میلیون رای دهندگان در ماه نوامبر. شهرستان سرپرستان بودند در واکنش به اجرای یک سیستم رای گیری جدید در مارس اولیه که خارج از صف های طولانی در بسیاری از مراکز رای گیری.

شهرستان مقامات انتخابات نیز نوشت Newsom ماه گذشته معرفی یک ایمیل نوامبر انتخابات در حالی که تصدیق جدی موانع ضروری در شخص رای گیری از جمله عدم کارگران و حوزه های رأی گیری.

“پیدا کردن مناسب مکان های رای گیری است که اجازه خواهد داد که برای مناسب اجتماعی فاصله و فضا برای خط صف صدور رای گیری و دریافت برگه های رای خواهد بود بسیار به چالش کشیدن” آنها نوشت.

پیش بینی احتمال که برخی از حوزه های رأی گیری نیاز به باز باقی می ماند نمایندگان مجلس و سازمان یافته کار شده اند مشوق دولت برای اطمینان از نظرسنجی کارگران هستند محافظت می شود.

در نامه ای به Newsom هفته گذشته دولت آمریکا به مردم ایران ، تام Umberg (D-Santa Ana) و مجلس Marc برمن (D-پالو آلتو) تحت فشار قرار دادند Newsom به افزایش نسبت مورد نیاز از مراکز رای گیری برای رای دهندگان که ضروری 2000 رای گیری ، آنها خواست دولت برای کمک به استان ها و به دست آوردن پرداخت برای مکان و دنده محافظ.

“در حالی که پستی رای دهندگان رای گیری شروع نمی کند آن را از بین بردن نیاز به در فرد رای گیری” آنها نوشت و هشدار داد که “یک کاهش عظیم در مکان های رای گیری را در نتیجه حتی خطوط طولانی تر و بزرگتر به طور بالقوه ناامن تجمعات در روز انتخابات.”

اصلاح: نسخه قبلی این گزارش misstated که رای دهندگان بودند پاکسازی در یک 2019 قرارداد.

توضیح: کالیفرنیا در روز جمعه شد اولین دولت خود را به سوئیچ نوامبر انتخابات تمام الکترونیکی انتخابات. یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر تا به حال تمام الکترونیکی انتخابات قبل از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>