کالیفرنیا بسته کلیساها ورزشگاه برای بسیاری از ساکنان به عنوان ویروس موج

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A sign says "Wash yourselves and be clean!" outside a closed church. | Getty Images

نشانه ای می گوید: “شستن خودتان و تمیز!” خارج از کلیسا بسته. | گتی ایماژ

به روز شده


اوکلند — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه دستور داد هر شهرستان در کالیفرنیا برای متوقف داخل سالن غذاخوری و میله و او تعطیل کلیساها ورزشگاه و سالن مو برای 80 درصد از جمعیت به عنوان دولت در تلاش برای کنترل آن coronavirus گسترش یافته است.

سخت ترین ضربه شهرستانهای کالیفرنیا را ببینید, سخت ترین محدودیت های Newsom گفت. ده ها تن از شهرستانهای استان که فرود آمد بر دولت نظارت list — از جمله بسیاری از جنوب کالیفرنیا به علاوه بسیاری از دره مرکزی و منطقه خلیج سان فرانسیسکو — باید برای شاتر مکان های عبادت, تناسب اندام, مراکز آرایشگر مغازه ها و مراکز خرید.

تبلیغات

Newsom اولیه تصمیم به تحمیل یک ایالت stay-at-home منظور کمک کالیفرنیا جلوگیری از یک بیمارستان-فلج موج از عفونت. اما فرماندار از آنجا که ممکن است به طور پیوسته به اکثر شهرستانهای چراغ سبز به بازگشایی همه چیز را از میله های زندان به موزه ها و موارد و بستری شدن در بیمارستان را به سرعت در حال صعود در ماه گذشته است.

کالیفرنیا هفت روز به طور متوسط از عفونت های جدید در حال نزدیک شدن 9,000 روزانه در حالی که آن تست مثبت رای صعود به بالای 7 درصد پس از معلق در هوا نزدیک به 4 درصد طول اولیه بازگشایی روند.

این فرماندار دموکرات قبلا دستور داد به خصوص زده استان ها به نوار داخلی تجارت مانند داخل ناهارخوری ها و موزه ها, اما او دوشنبه به منظور گسترش یافته است که دستور به پوشش 58 شهرستان در کالیفرنیا — وسرد اذعان کرد که دولت باید بیشتر به کنترل ویروسی سنبله است که تهدید به باز کردن دستاوردهای در طول ساخته شده به تدریج کاهش ایالت مستند.

Newsom ساخته شده یک نقطه دوشنبه مشخص بین محیط داخلی و فضای باز فعالیت ها و سیاست های خود را به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای محدود کردن مردم از درگیر شدن در فعالیت های اجتماعی در داخل خانه.

فرماندار گفت: از همان آغاز که او حفظ قدرت به تشدید محدودیت اگر اعداد روند در جهت اشتباه و او را پایین نگه داشته و در هفته های اخیر. روز دوشنبه به منظور به دنبال Newsom را زودتر دستورات الزامی ماسک استفاده ایالتی و وادار کردن میله در چند استان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>