کالیفرنیا افسر پلیس تحت پیگرد Masai Ujiri در پی قهرمانی درگیری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

تورنتو رپتورز جمهور Masai Ujiri است شکایت شده توسط کالیفرنیا افسر پلیس او scuffled با در لحظات پس از تیم خود را برنده مسابقات قهرمانی NBA در ماه ژوئن گذشته.

درگیری میان Ujiri و افسر اتفاق افتاده لحظات پس از نهایی زنگ به عنوان Ujiri با عجله به دادگاه به جشن می گیرند با تیم خود را. مقامات می گویند Ujiri سعی کردم به راه رفتن در گذشته افسر اما افسر پلیس او را متوقف کرد چرا که او نمی بینم Ujiri را در دادگاه اعتبار که منجر به رویارویی است.

تصویری از این حادثه نمی گرفتن کل توالی از رویدادهای اما پس از یک بررسی طولانی مدت این آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه تصمیم گرفت در ماه اکتبر گذشته به فایل هر اتهامات جنایی علیه Ujiri.

که متوقف نشده آلن Strickland معاون درگیر در رویارویی از پر کردن طرح دعوی در دادگاه.

Strickland مدعی در دعوی که Ujiri آمار او در صورت و قفسه سینه با هر دو مشت.

Strickland نیز می گوید: در طرح دعوی در دادگاه واصل هفته گذشته در کالیفرنیا که او از لحاظ جسمی مجروح و پس از دچار “روحی و جسمی شدید پریشانی” به عنوان یک نتیجه از آنچه اتفاق افتاده است. در روز پس از بازی یک وکیل به نمایندگی از Strickland گفت Strickland دچار ضربه مغزی و فک آسیب است که او را مجبور به ترک های پزشکی.

Strickland نیز تحت پیگرد رپتورز سازمان افرا برگ ورزش و سرگرمی (MLSE) و NBA با این استدلال که “آنها می دانستند که یا باید شناخته شده” است که Ujiri “استعداد خشونت و گرایش به خشونت فیزیکی.”

طرح دعوی در دادگاه نمی گویند چقدر Strickland است تحت پیگرد اما یادداشت آن را بیش از $75,000 ما. Strickland نیز به دنبال خسارت تنبیهی و پول برای پوشش هزینه های پزشکی و درآمد را از دست داده.

Strickland همسر, کلی Strickland نیز ذکر شده است به عنوان شاکی در این پرونده است.

CBC News, است تماس تورنتو رپتورز سازمان برای نظر.

یک MLSE سخنگو گفت: این سازمان به تازگی ساخته شده آگاه ادعا می کنند.

“ما هیچ اظهار نظر در این زمان” آنها گفت: از طریق ایمیل.

Ujiri ابراز امداد پس از او پاک شد کیفری تخلف در پاییز گذشته. “در حالی که این ماه گذشته دشوار بوده است انتظار برای یک عزم و اراده در این زمینه من درک ماهیت این روند هستم و سپاسگزار از تلاش همه درگیر” Ujiri گفت: در آن زمان.

“من خوشحال هستم که این در حال حاضر پشت سر من و من مشتاقانه منتظر به کار آوردن قهرمانی دیگری به شهر تورنتو است.”

در روزهای اخیر Ujiri شده است سفر در آفریقا در کنار نخست وزیر کانادا جاستین ترودو.

در دادگاه رپتورز در حال تلاش برای گسترش حق رای دادن-رکورد 14-بازی برنده خط خط در تورنتو در روز دوشنبه شب زمانی که آنها در مینه سوتا تیمبرولوز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>