کالیفرنیا خواهان آماده برای مطابقت با دموکرات ها در انتخابات برداشت.’ پس از آن آمد coronavirus

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A voter drops off a ballot.

یک رای دهنده قطره رای گیری. | AP Photo | Nati بیلبائو/AP Photo

این عمل اجازه می دهد تا حزب داوطلبان برای جمع آوری ایمیل-در برگه های رای و ارسال آنها را در گروه به حوزه های رأی گیری یا انتخابات دفاتر.

اوکلند کالیفرنیا. — رهبران بحرانزده کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه در حال معکوس البته در طول Covid-19 pandemic به تقاضای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ممنوعیت یک رای گیری عمل آنها تا زمانی که به تازگی تایید شده است.

خواه رهبران دو کشور برای افزایش خود را “رای گیری برداشت” تلاش — به مردم اجازه می دهد به بلند کردن و تحویل غیابی که دیگران بازیگران — پس از یک دموکرات thumping در سال 2018 midterms. اما آنها در حال حاضر با این استدلال که آن را “غیر قابل تحمل خطر برای بهداشت عمومی و ایمنی است.”

تبلیغات

ناگهانی چرخش در می آید هفته قبل از انتخابات ویژه برای مهم خانه صندلی در لس آنجلس برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط دموکرات کتی هیل استعفای. کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه صندلی جسیکا Millan پترسون و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی در میان کسانی که درخواست Newsom برای پایان دادن به “رای گیری برداشت” در استوار-آبی دولت است.

این عمل اجازه می دهد تا حزب داوطلبان برای جمع آوری ایمیل-در برگه های رای و ارسال آنها را در گروه به حوزه های رأی گیری یا انتخابات دفاتر. دو دموکراتها رای جمع آوری به عنوان یکی از عوامل خود را برای سال 2018 midterm گلایه دیدم که آنها از دست دادن هفت کرسی است.

پترسون اذعان کرد در مصاحبه ای که رای گیری برداشت “چیزی است که ما در سراسر کشور ما به ما تایید نامزد در سراسر خط پایان” در برخی از نژادها برای 3 مارس اولیه. هنوز پترسون اشاره کرد که “ژانویه بود بسیار متفاوت از ما زندگی می کنند در حال حاضر … در یک وضعیت ما هرگز قبل از.”

او به نام انتخابات برداشت “یک تهدید برای سلامت و رفاه کالیفرنیا” در نامه ای به Newsom هفته گذشته است. او استدلال کرد که “آن را به طور مستقیم نقض اجتماعی فاصله اقدامات و باعث تبادل یک آیتم فیزیکی است که در یک فرد خانواده و به احتمال زیاد شامل بزاق است که شناخته شده است به گسترش COVID-19.”

سامانتا Zager یک سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه همچنین خواستار Newsom اقدام اشاره کرد که فرماندار “در حال حاضر با صدور یک فرمان اجرایی که ویژه انتخابات خواهد بود انجام شده به عنوان یک پست الکترونیکی انتخابات برای جلوگیری از خطرات ناشی از فرد رای گیری در نور COVID-19.” او استدلال کرد که “انتخابات برداشت — که شامل فعالان رفتن به غریبه ها’ درب به جمع آوری آراء — ارائه کالیفرنیا رای دهندگان با همان خطرات بهداشتی (یا بدتر) به عنوان فرد در رای گیری” در حالی که نقض فرماندار اقامت در خانه سفارش دهید.

و مک کارتی توییتی یک پیام آخر هفته به کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا: “در حال حاضر زمان برای بازی ماهرانه. شما آن را مدیون رای دهندگان از لس آنجلس ونتورا و رودخانه به اعلام هیچ رای گیری برداشت برای آینده ویژه انتخابات در آن مناطق. #PeopleOverPolitics #InItTogether.”

Newsom دفتر ارجاع سوال به پدیللا. دولت انتخابات رئیس سابق دولت دموکراتیک سناتور گفت که این عمل ارائه هیچ خطری برای رای دهندگان — و در واقع ممکن است یک مزیت برای بسیاری از رای دهندگان در طول زمان همه گیر و حتی در یک انتخابات خواهد شد که همه رای توسط ایمیل.

“در حالی که سنتی رای گیری در مکان های سخت تر به آمده در طول Covid-19 گیر رای دهندگان به طور فزاینده ای باید تکیه بر رای-توسط-mail برگه های رای. قانون کالیفرنیا می دهد شهروندان از گزینه های مختلف برای ریخته گری رای خود را توسط پست الکترونیکی رای گیری — از جمله آزادی برای تعیین کسی که اعتماد آنها به بازگشت به انتخابات” زیدیه سخنگوی سام Mahood گفت سیاسی. “یک بیماری همه گیر است هیچ وقت به آن را سخت تر برای شهروندان به رای خود را توسط پست الکترونیکی رای گیری.”

آراء جمع آوری شده توسط حزب داوطلبان اولین امضا و مهر و موم شده توسط رای دهندگان خود را برای جلوگیری از تقلب و به محافظت از حریم خصوصی خود گفت دموکراتیک استراتژیست راجر Salazar. در حالی که رای دهندگان اغلب دست برگه های رای به صورت چهره به چهره در گذشته سالازار گفت: داوطلبان در حال حاضر انتخاب کنید تا برگه های رای در مقابل درب یا در یک صندوق پستی برای حفاظت از سلامت رای دهندگان — بسیار شبیه به یک تحویل مواد غذایی.

“آن را متفاوت از رانندگی کسی به غرفه رای گیری — آن را تنها اجازه می دهد تا افرادی که نمی توانند و رای دادن به پای صندوق های رأی رفتند,” او گفت:.

کالیفرنیا دموکرات ها خواستار پترسون جدید نگرانی به خصوص ریاکارانه آینده در هفته قبل از رای دهندگان در CA-25 منطقه خواهد رای برای پر کردن هیل صندلی. این مسابقه در منطقه نوسان که بدبختانه دموکراتیک در سال 2018 در نظر گرفته شده است tossup بین دموکرات Asssemblywoman کریستی اسمیت و جمهوری خواه مایک گارسیا.

“رای برداشت” عمل مورد استفاده قرار گرفت کالیفرنیا دموکرات ها در انتخابات 2018 و مقامات حزب گفت: این نه تنها کمک مسن و معلول رای دهندگان اما ثابت موثر زمین بازی در افزایش مشارکت مردم است.

کالیفرنیا خواهان گریه ناپاک. اما پترسون اذعان دموکرات به حال خارج از سازمان حزب در “انتخابات برداشت” و اعلام کرد که ایران با سطح شیب دار خواهد تا تلاش های خود را در سال 2020 است. او گفت: لس آنجلس تایمز در ماه فوریه است که دولت حزب عدالت و انتظارنشسته بودند 17,000 داوطلبان برای کاهش برداشت درایو.

“ما قطعا نیاز به انجام بهتر” پترسون گفت: یک ایستگاه رادیویی محلی به عنوان RealClearPolitics گزارش شده است. “ما در حال گرفتن ضرب و شتم در [رای گیری برداشت] بنابراین این استدلال که ما آن را به خوبی منظورم این است که ما فقط می تواند که استدلال.”

در یک رویداد کمپین در ماه ژانویه در یک Simi Valley, کافه, گارسیا, CA-25 نامزد صحبت به طور خاص در مورد “انتخابات برداشت.” او گفت: حامیان مبارزات انتخاباتی خود بود و کاوش در این روش با توجه به تصویری از این رویداد به دست آمده توسط سیاسی.

او گفت: “این برای تلفن های موبایل, کثیف, احساس, کثیف, برای تلفن های موبایل غیر قانونی است, اما آن را کاملا قانونی البته در کالیفرنیا است.” اما او همچنین گفت: تپه به دست آورد چرا که او تا به حال 200 تا 300 داوطلب ضربه زدن بر روی درب در ماه های منتهی به انتخابات 2018 ساخته شده است که روابط قبل از جمع آوری برگه های رای.

“پس چگونه شما در مبارزه با که ؟ شما خودتان آن را انجام, راست? آن را قانونی,” او گفت:. او توضیح داد که چگونه او تا به حال 200 داوطلب در خیابان های برقراری ارتباط با رای دهندگان اما که “جمهوری خواهان احتمالا نمی خواهید به دست خود رای. بنابراین ما در حال رفتن به گرفتن مردم را به رای دادن.”

گارسیا کمپین با اشاره سوالات در مورد اینکه آیا او هنوز هم با استفاده از رای گیری, برداشت, به, National Republican Congressional Committee. NRCC سخنگوی Torunn سینکلر نیست آدرس گارسیا موقعیت فعلی در انتخابات برداشت و گفت: Newsom باید پرسید برای روشن شدن این که آیا اقامت خود را در خانه به منظور امر به تمرین.

پترسون گفت: دولت حزب موقعیت است که هیچ انتخاباتی باید جمع آوری برگه های رای بدون در نظر گرفتن حزب.

جانباز دموکراتیک استراتژیست گری جنوبی گفت: “ایران با caterwauling در مورد ‘انتخابات برداشت” کاملا ریاکارانه است.”

“آنها عمدا با استفاده از شرایط به نظر می رسد مانند یک عمل است که غیر قانونی است و یا سایه دار, زمانی که آن را در واقع کاملا قانونی و روش معمول برای جمع آوری رای غیابی” جنوب گفت. او اشاره می کند که “این جالب است که بالاترین-مشخصات اخیر صورت غیر قانونی جمع آوری رای غایب بود و در واقع یک جمهوریخواه در کارولینای شمالی” که در آن تلاش “باطل کنگره انتخابات است.”

در این مورد دادستان در 2019 ظ اتهام جنایت علیه یک فعال که کار را برای اوباما نامزد Mark Harris ادعا که L. مک کرا Dowless جونیور مرتکب تقلب انتخابات در ارتباط با در اختیار داشتن غیر قانونی از رای گیری غایب است. هریس’ انتخابات در کارولینای شمالی 9th کنگره منطقه شد و در نهایت لغو شد.

استراتژیست جمهوری خواه مایک مادرید می گوید کالیفرنیا عربستان ممکن است در تلاش برای تنظیم صحنه برای استدلال در پیش است که “این انتخابات نامشروع.’ اما که او نشان می دهد که می تواند یکی دیگر از سر خاراندن استراتژی است که در حال حاضر پژمرده به شخص ثالث وضعیت در کالیفرنیا — در حال حاضر نمایندگی به سختی 24 درصد از رای دهندگان در مقایسه با 45 درصد دموکرات ها و 25 درصد برای هیچ حزب اولویت رای دهندگان.

مادرید می گوید که در Covid-19 همه گیر “بهترین راه سالم و امن ترین و securest راه برای حفظ یکپارچگی و انتخابات است به همه رأي.”

“شما نمی توانید درخواست مردم برای رفتن ایستادن و در صف انتظار برای رای دادن” یک حرکت است که صدها نفر در لس آنجلس به انجام درست آن در مارس اولیه, او گفت:. کالیفرنیا نمی توانیم از تکرار این سناریو است که “به مراتب خطرناک تر از رای گیری, برداشت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>