کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, انتقاد شدید تهمت توییتهایی در پست الکترونیکی رای گیری به عنوان تلاش برای “تضعیف اعتماد به نفس’ در انتخابات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Alex Padilla | AP Photo

الکس پدیللا. | AP Photo/غنی Pedroncelli

اوکلند — کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین tweetstorm تهدید به کشش بودجه فدرال به نوادا و میشیگان اگر آنها را در ادامه با رأی-با-ایمیل درایوهای خواستار آن مغلوب ساختن پیشی جستن “روشن ترین مثال در عین حال با استفاده از دروغ را امتحان کنید و تاثیر انتخابات ماه نوامبر.”

مالاگا که در خدمت به عنوان رئیس حزب دموکرات انجمن وزرای امور خارجه روز چهارشنبه در گفتگویی گفت که تهمت توييتها رنگ یک عکس از یک رئیس جمهور که “رفته کامل اوکراین در میشیگان و نوادا” با تهدید به قطع بودجه فدرال باید متحده ادامه با پست الکترونیکی رای گیری درایوهای.

تبلیغات

“آن را به خصوص هولناک به دلیل وجود بسیاری از آبی متحده که یک مقدار خوبی از رای-توسط-mail مانند کالیفرنیا — به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از ایالت های مانند یوتا” زیدیه گفت. اما روز شنبه توييتها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است “به وضوح متمرکز در میدان نبرد متحده” است و نگران خود را در رای گیری به عنوان نوامبر انتخابات, او گفت:.

این نظر توسط پدیللا که مسئول نظارت بر انتخابات در این کشور پرجمعیت ترین ایالت سیگنال که دموکراتیک وزرای امور خارجه ممکن است آماده شدن بیشتر پرقدرت مقاومت در برابر تهمت را به طور فزاینده تهاجمی دیدگاه — و در برخی موارد misstatements — نشان می دهد رای دهندگان تقلب به انتخابات ماه نوامبر روش.

مغلوب ساختن پیشی جستن mischaracterized میشیگان پست الکترونیکی-در رای گیری سیاست روز چهارشنبه هنگامی که او در توئیتر خود نوشت: “میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر پیش از انتخابات مقدماتی حزب و انتخابات عمومی ، این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه!”

میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون در بیانیه ای گفت که این روز را در دولت فرستاده خواهد شد برنامه های کاربردی برای پایین-رای اوت اولیه و نوامبر انتخابات یک رای گیری به طور مستقیم به دولت رای دهندگان.

تهدید کاخ سفید در می آید به عنوان میدان نبرد میشیگان — یک دولت بسیار مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند — چهره هر دو به خصوص شدید coronavirus شیوع و اثرات گسترده سیل روز شنبه که باعث یک حالت اضطراری و فوری تخلیه ده ها هزار نفر از منطقه میدلند که سه سدها شکست خورده و به عنوان نتیجه باران های سنگین.

رئیس جمهور همچنین روز شنبه تهدید کرد, نوادا است که ارسال ایمیل رای خود را برای ماه ژوئن اولیه به tweeting: “ایالت نوادا ‘فکر می کند که آنها می توانند ارسال غیر قانونی رای از طریق پست رای ایجاد یک تقلب انتخابات سناریویی برای ایالتی و آمریکا نمی توانند! اگر آنها “من فکر می کنم” من می توانید نگه دارید تا بودجه به دولت است. اما شما نباید تقلب در انتخابات است.”

کالیفرنیا در اوایل این ماه به حالت اول تبدیل شد در طول Covid-19 pandemic به سوئیچ به تمام ایمیل های رای با توجه به نگرانی در مورد مشارکت رای دهندگان و سلامت. پدیللا اوایل این ماه اعلام کرد که پرجمعیت ترین ایالت کشور خواهد ارسال ایمیل آراء به 20 میلیون رای دهندگان در کالیفرنیا برای انتخابات ماه نوامبر به ارائه یک جایگزین امن برای کسانی که نگران Covid-19. در شخص رای گیری مراکز نیز در دسترس خواهد بود در کالیفرنیا است.

یک سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی انجام شده در اوایل این ماه نشان داد که نزدیک به سه در پنج رای دهندگان آمریکایی گفت: آنها هر دو به شدت و یا تا حدودی حمایت از یک قانون فدرال که دستور است که می گوید “ارائه پست الکترونیکی-در برگه های رای برای رای دهندگان برای انتخابات رخ داده در طول coronavirus بیماری همه گیر.” اما پشتیبانی تقسیم شده است در امتداد خطوط ایدئولوژیک. یک فمن از رای دهندگان که در حال ثبت نام یا لاغر دموکراتیک — 77 درصد — حمایت از ایده. جمهوری خواهان بیشتر تقسیم می شود: 48 درصد مخالف بودند و 42 درصد به نفع.

پدیللا گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته است “به وضوح هدفمند کالیفرنیا” با تکرار ادعاهای دروغین از گسترده رای دهندگان تقلب — و به تازگی در توئیتر خود نوشت که CA-25 خانه ویژه انتخابات شد “تقلب.” او گفت: کسانی که ادعا هرگز ثابت شده است “پس از آن هیچ چیز جدید” که او را به غلط ادعا می کند در مورد کشورهای دیگر.

اما “هر زمان که وجود دارد فدرال پیشنهاد برای نوسازی انتخابات جمهوری خواهان — شروع با [رهبر اکثریت سنا میچ] مک کانل برای اولین بار جیغ از کوه است که اجرای انتخابات” زیدیه گفت. “بنابراین من در انتظار برای دیدن اگر آنها را به ستون فقرات به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن در این یکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>