کالیفرنیا به آسانسور ایالت ممنوعیت ترین فعالیت های هفته آینده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

Lone runner in the Bay Area. | AP Photo

تنها دونده در منطقه خلیج است. | جف Chiu/AP Photo

به روز شده


اوکلند — کالیفرنیا را به دراماتیک گام به سوی بازگشایی طیف گسترده ای از بخش ها در هفته آینده از جمله ورزشگاه بارها و بولینگ alleys, دولت, مقامات بهداشت عمومی جمعه اعلام کرد.

پس از باقی مانده محتاط تر از بسیاری از ایالت کالیفرنیا مقامات بهداشتی ارشاد صادر شده است که نشان می دهد چگونه شهرستانهای استان می تواند بازگشایی آرایه ای از فعالیت های شروع ژوئن 12, از جمله بسیاری از محبوب هستند که در ماه های تابستان. که شامل اردوگاه های روز بدون تجویز محدودیت های اندازه; استخرهای شنا; اردو; اجاره تعطیلات; باغ وحش و موزه ها.

تبلیغات

هدایت نیز پوشش می دهد, موسیقی فیلم و تلویزیون صنایع و همچنین هتل ها و قبیله ای قمار و حرفه ای, رویدادهای ورزشی, بدون مخاطبان است.

به طور کلی دولت خواستار مختلف اجتماعی فاصله شیوه ها و روش های تمیز کردن با یک چشم به سمت کاهش موقعیت های که در آن مردم می توانند جمع. در میان فعالیت های که باقی می ماند ممنوع هستند سینما استادیوم با طرفداران کنوانسیون مراکز و هتل اتاق جلسه.

هنوز هم آن است که گسترده ترین طیف وسیعی از بخش های دولت مجاز است در یک روز پس از آن آغاز شده اجازه می دهد شهرستانهای استان برای بازگشایی بر اساس رسیدن به معیارهای در زمینه هایی مانند عفونت نرخ و تست ظرفیت. دولت در حال حاضر مجاز دیگر صنایع را به حرکت به جلو از جمله خرده فروشی و رستوران ناهار خوری, مراقبت از کودک و دفاتر.

حرکت تغییر مقدار قابل توجهی از قدرت به شهرستانهای که می توانید تصمیم بگیرید که چه و زمانی که برای باز کردن سالن.

به آن نقطه تعدادی از خلیج مساحت آن تا کنون شده است در میان کمترین در دولت برای بازگشایی, در روز جمعه صادر آبشار از تغییرات که به سهولت خود را به اقامت در خانه سفارشات.

آالمدا کانتی صادر راهنمایی که می رود به اثر دوشنبه که اجازه می دهد تا برای “اجتماعی, حباب” و یا تجمع بیش از 12 نفر از خانواده ها. در شهرستان کنترا کوستا ایالت اصلاح آن به منظور اجازه می دهد برای تجمعات مذهبی تا 100 نفر و بازگشایی استخر شنا, در حالی که سانتا کلارا کانتی است که اجازه ناهار خوری.

مطابق با آالمدا کانتی “اجتماعی حباب” محدودیت تجمعات باید برگزار شود و مردم نمی توانند در بیش از یک “اجتماعی حباب” به غیر از کودکان در به اشتراک گذاشته ترتیبات بازداشت.

در همان شهرستان و محکم آن صورت پوشش جهت نیاز مردم به پوشیدن ماسک در هر زمان که آنها کمتر از 30 فوت از افراد خارج از خانواده خود را از جمله در خارج از منزل در حالی که انجام فعالیت های فیزیکی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری. سان Francisco مشابه صورت پوشش سفارش در محل.

آالمدا کانتی تبدیل به یک نقطه داغ برای coronavirus ورود به سیستم در حال رشد مورد تعداد 3,725 و در روز جمعه عبور گریم نقطه عطف 101 مرگ و میر. با وجود کاهش برخی از محدودیت آالمدا کانتی مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال هیچ برنامه ای برای ارائه مستندات به دولت است که می تواند مانع باز گسترده تر.

تا کنون 51 از 58 شهرستانهای باید اسناد و مدارک ارائه شده به دولت اجازه می دهد تا آنها را به باز کردن با سرعت بیشتری با تنها استثناها بودن شش منطقه خلیج شهرستانهای استان و شهرستان امپریال در انتهای جنوبی دولت تجربه است که مرز مربوط به شیوع بیماری.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو در مرحله 2 از بازگشایی برنامه ما افزایش سطح قرار گرفتن در معرض عفونت در میان آالمدا کانتی ساکنان” گفت: Alameda County Health افسر اریکا تابه. “این است که هنوز هم بسیار مسری ویروس و پزشکی شکننده ساکنان و ما disproportionally نهفته جوامع هنوز هم در معرض خطر ابتلا به این بیماری است.”

مفهوم اجتماعی حباب نسبتا جدید است, هر چند از آن استفاده شده است به طور موثر در نیوزیلند و همچنین برخی از کشورهای دیگر. در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات بهداشت آغاز شده و در روز چهارشنبه به اجازه “گروه های کوچک از عزیزان” به جمع آوری را به آنها تماس بگیرید “اجتماعی حباب.” مقامات دولتی را به عقب رانده ماه گذشته زمانی که Sacramento County پیشنهاد گردهمایی های اجتماعی تا 10 نفر است.

وقتی پرسیده شد که اگر جمع آوری اجتماعی اجازه داده شد در انتخابات از دولت وزارت بهداشت اشاره شده یک صفحه از دولت سایت که توصیه می کند که کسانی که اتصال خود را با خانواده و دوستان حفظ اجتماعی فاصله شیوه از جمله اقامت شش فوت از هم جدا.

زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه خواسته بود در مورد بازگشایی ناخن سالن او گفت که او تا به حال مشغول به کار در طول چند هفته گذشته با اعضای صنعت و آسیایی و آمریکایی حزبی و انتظار می رود به موضوع هدایت به زودی. اما ناخن سالن شدند و جمعه.

Newsom گفت: در روز جمعه در نشست خبری “هنگامی که ما از قرار دادن دستورالعمل در هر بخش … ما را از یک سند است که ‘چگونه’ سند اما نمی تجویز ‘که’ این شهرستان به جلو حرکت می کند. خواهد شد که بر اساس شهرستانهای ساخت که عزم را برای خود بر اساس شرایط منحصر به فرد خود را در جوامع مربوطه.”

دولت بهداشت عمومی افسر سونیا Angell هشدار ساکنان نه به فرض این خطر وجود دارد که ویروس از بین رفته است “فقط به خاطر برخی از کسب و کار باز هستند.”

“همانطور که ما همچنان به انتشار راهنمایی در مورد چگونه بخش های مختلف می تواند بازگشایی با تغییرات مهم است به یاد داشته باشید ارشاد به این معنا نیست ‘بروید. بهداشت محلی خود را مامور خواهد شد و تصمیم نهایی در مورد آن بخش باز خواهد شد هدایت داده های خاص به خود و جامعه است.” او در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>