کالیفرنیا به بازگشایی بسیاری از خرده فروشان جمعه شل قوانین در روستایی شهرستانهای

Category: پلیتیکو Comments: No comments

A car drives through downtown Cedarville in Modoc County | AP Photo

یک ماشین از طریق مرکز شهر Cedarville در Modoc شهرستان | AP Photo

به روز شده


اوکلند رو فشار شدید برای تسریع در کالیفرنیا بازگشایی Gov. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که برخی از استان ها بیشتر به دست آورید استقلال و برخی از خرده فروشان در سطح ایالت پیشنهاد می منظقه وانت به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

اعلام اذعان نصب تنش سیاسی رانده شده توسط coronavirus’ متفاوت تاثیر در کالیفرنیا. حتی به عنوان عمده مراکز شهری هنوز در حال مبارزه با گسترش coronavirus کمتر پرجمعیت و روستایی شهرستان به طور فزاینده clamored برای تسکین داده خود را نسبتا پایین caseloads.

تبلیغات

یک گروه کر در حال رشد از مقامات منتخب محلی به نام به حال برای گریز تر و سه شهرستان باید ئی اجازه کسب و کار به بازگشایی در نقض Newsom این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. در حال حاضر شهرستانهای قادر خواهد بود به بازگشت اگر خود را county health افسران و مقامات منتخب تصویب برنامه که اکانت برای معیارهای مانند تست ظرفیت و فاضلاب Newsom گفت.

“بسیاری از این استان ها در بسیاری از این مناطق انجام داده اند یک تن از کار در این فضا و آنها آماده برای رفتن” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که اضافی گریز می تواند شامل “چشم انداز از رستوران ها با اصلاح, باز, مهمان نوازی به طور گسترده تر.”

Newsom تاکید کرد که مناطق با شدید تر شیوع مانند جنوب کالیفرنیا و منطقه خلیج می تواند همچنان به حفظ محدودیت های سخت تر.

فرماندار به نظر می رسید به ارائه برخی از ستایش این فکر می کردم که Modoc, یوبا و شهرستان سوتر قرار داده و به اجتماعی خود فاصله مورد نیاز با وجود هجوم سفارش خود را, اما گفت که دولت های محلی باید به دنبال رسمی ایالت روند.

“برخی از آنها آماده, آتش هدف به جای آماده, هدف,, آتش, اما ما به شما کار با آنها” Newsom گفت.

Newsom اذعان کرد که برخی از کسب و کار نادیده گرفتن دولت با استقبال مشتریان و “انتظار در این اطلاعیه” از دولت است. او هشدار داد که حمله پیشگیرانه reopenings دعوت می کنیم می تواند “عواقب ناگوار” یادآور میشود که نمرات الکل خدمت میلادی تا به حال عقب نشینی و بسته دوباره بعد از تنظیم کننده دولت را تهدید به جلو و مجوز خود را.

در حالی که مقامات محلی را مسئول تهیه طرح های خود را برای راه اندازی مجدد Newsom گفت: دولت خواهد نظارت بر پایبندی خود را به یک لیست از “بسیار تجویزی” دستورالعمل و حفظ توانایی به “چرخ ضامن دار برگشت” اگر شهرستانهای backslide.

مجلس جیمز گالاگر (R-نیکلاس) — امضا کنندگان نامه درخواست فرماندار اجازه دهید به کمتر متاثر از شهرستانهای استان مانند کسانی که گالاگر نشان دهنده احیای هر چه زودتر — در بیانیه ای گفت که “به نظر می رسد که فرماندار ممکن است در نهایت گوش دادن به آنچه روستایی شهرستانهای شده اند گفت: در چند هفته گذشته است.”

“محلی ما صاحبان کسب و کار کوچک سزاوار یک آه امداد و نمی باید به نگرانی در مورد از دست سنگین از دولت سرکوب آنها را” گالاگر گفت.

Newsom نیز گذاشته ترین بتن هنوز جدول زمانی برای کالیفرنیا شروع به در حال ظهور از آن coronavirus-اقتصادی ناشی از فلج. به عنوان نرخ عفونت کاسته است در هفته های اخیر ترغیب Newsom به غیر روحانی کردن یک چارچوب برای کاهش محدودیت های محلی و مقامات منتخب شده اند به طور فزاینده ای آوازی در تماس Newsom به شل یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

Newsom در حال حاضر شرح داده شده است مرحله بعدی است که اجازه می دهد برخی از خرده فروشی و تولید کسب و کار برای از سرگیری عملیات. روز دوشنبه گفت که کسب و کار است که با یک آینده لیست از الزامات مورد نیاز می تواند شروع وانت معاملات به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

“به عنوان اوایل به عنوان پایان این هفته شما باید از این ظرفیت به عنوان یک خرده فروش” برای انجام معاملات از طریق منظقه پول Newsom گفت: با استناد به لباس فروشی, موسیقی, اسباب بازی, لوازم ورزشی, فروشگاه گل با روز مادر آینده است.”

مرحله به مرحله بازگشایی خواهد گشودن در ماه های آینده با شروع کسب و کار تلقی به پست پایین ترین خطر بهداشت عمومی. California Department of Public Health مدیر سونیا آنجل تاکید کرد که مراکز خرید و نشسته ناهار خوری در رستوران را به صبر کنید.

“ما در حال رفتن به حرکت به سرعت به عنوان ما می توانید با خیال راحت به عنوان ما می توانیم” Angell گفت.

فرماندار اذعان کرد که برخی از کسب و کار در حال نادیده گرفتن امور خارجه با استقبال از بازگشت مشتریان و “انتظار در این اطلاعیه است.” او هشدار داد که حمله پیشگیرانه reopenings دعوت می کنیم می تواند “عواقب ناگوار” یادآور میشود که برخی از مواد غذایی میلادی تا به حال عقب نشینی و بسته دوباره پس از تهدید از دست دادن مجوز خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>