Capitol Hill

کاپیتول هیل | J. Scott Applewhite/AP Photo

کالیفرنیا

“ما از طریق این” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: “من خوش بینی است مشروط بر این: بیشتر حمایت دولت فدرال.”

به روز شده


اوکلند — کالیفرنیا رسیدن به یک نتیجه گیری در اطراف آن بودجه در pandemic عصر: تنها فدرال می تواند ما را نجات دهد.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و مشاوران مالی به مدت طولانی هشدار داد که دولت فدرال باید دفاع از کسری بودجه آن صرف قدرت برای پر کردن عظیم مالی کسر و پس از coronavirus فلج اقتصاد است. که پیام بلندتر شد در روز پنج شنبه پس از Newsom بینی عظیم $54 میلیارد فاصله این سال مالی.

تبلیغات

“ما از طریق این” Newsom گفت: “من خوش بینی است مشروط بر این: بیشتر حمایت دولت فدرال.”

بر خلاف دولت فدرال کالیفرنیا نمی تواند اجرا شود کسری بودجه و Newsom اشاره کرد که با وجود کالیفرنیا مباهات یکی از بزرگترین اقتصادهای “چیزی که ما لازم نیست که به عنوان یک دولت-ملت است که چاپ مطبوعات است.” دموکراتیک و قانونی رهبران بودند در همان صفحه.

جمهوری خواهان در ساکرامنتو مدت طولانی است که تنزل به بودجه چیز بی اهمیت داده دموکرات کنترل هر دو مجلس قوه مقننه است. اما تکیه بر واشنگتن برای جلوگیری از یک فاجعه مالی می تواند از یوغ کالیفرنیا و اقبال به جمهوری خواهان و از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل که خوب بکار بردن کنترل فدرال کمک.

مک کانل قبلا پیشنهاد کرد که آمریکا و دولت های محلی باید سقوط در ورشکستگی باعث Newsom به تقاضای عذرخواهی و گفت: کمک های مرتبط باید به مسئولیت برای کمک به کسب و کار. و تهمت بارها پیشنهاد یک حزبی محک برای فدرال کمک کرد و گفت “جناح” آبی متحده هستند که نیاز به کمک.

Newsom تحت فشار قرار دادند که اتهام روز پنجشنبه تاکید کرد که نابسامانی اقتصادی شد یک نتیجه از Covid-19 و “سوء مدیریت” به او التماس دولت فدرال برای کمک به.

کالیفرنیا را یک متحد قدرتمند در کاپیتول هیل: مجلس نانسی پلوسی آنها Newsom زمان برای شناخت نیاز به کمک محاصره متحده است. اما پلوسی بارها برخورد با رهبران جمهوری خواه بیش از نیاز حوزه فدرال کمک به افزایش شانس که کمک کردن در یک حزبی بست.

پلوسی و lieutenants در حال تلاش برای جمع آوری یک multitrillion-دلار بسته امداد است که عبارتند از 1 تریلیون دلار برای وضعیتی وخیم متحده است. اما در نشانه ای از ادامه crosscurrents, پلوسی روز پنج شنبه سرزنش جمهوری خواهان به دنبال یک مالیات بر سود سرمایه را کاهش دهد.

“بحث در مورد سیاست های مالیاتی ذخیره کنید که برای یک روز دیگر” پلوسی گفت: در مصاحبه با بلومبرگ.

کریس Hoene مدیر اجرایی کالیفرنیا بودجه و سیاست مرکز در مصاحبه ای گفت که آن را “سخت بود به تصور” چگونه کالیفرنیا می تواند مدیریت آن بودجه گلایه بدون فدرال کمک کند. Hoene پیش بینی کرد که توجه گرفتن اندازه کالیفرنیا سوراخ بودجه را هر دو galvanize توجه و پیش بینی ملی که درد را وادار خواهد کرد که رهبران از کشورهای دیگر به عمل می کنند.

“من فکر می کنم آنچه در کالیفرنیا تخمین امروز در حال رفتن به ماشه خواهد شد توجه بیشتر به متحده به طور کلی” Hoene گفت و به بیشتر کشورهای انتشار وخیم مالی برآورد “که برای قرار دادن فشار بر رهبران سیاسی از تمام طبقات جامعه برای کمک به جوامع آنها را نمایندگی کند.”

هنوز Hoene گفت: این امکان وجود دارد که جمهوری خواهان “سعی کنید برای انجام برخی از چیزهایی که برای محدود کردن واجد شرایط برای مزایای” مانند گره زدن آنها را به وضعیت مهاجرت. “اگر دولت فدرال در تلاش برای ارائه این کمک در راه که در آن آنها می توانند کنترل برخی از اهرم است که می تواند تبدیل به مشکل” Hoene گفت.

گروه های کسب و کار در حال لابی کردن برای خود فدرال بسته کمک به کاهش خود coronavirus نگرانی. بالای لیست در حال مهار مسئولیت و تضمین پول کمک می کند تا برای دوباره پر کردن یک صندوق بیمه بیکاری است که می تواند در غیر این صورت بود restocked توسط فدرال وام های بازپرداخت توسط کارفرمایان گفت: جان Kabateck کالیفرنیا مدیر فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

“ما بسیار نگران افزایش مسئولیت بنابراین ما بدون شک به دنبال یک راه برای آدرس که” Kabateck گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که مسئولیت یک اولویت در هر بحث بین دولت فدرال و مقامات است.”

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه دقیق $54 میلیارد دلار کسری بودجه طرح است. این مقدار نشان دهنده نزدیک به 37 درصد از کالیفرنیا بودجه صندوق به طور کلی بزرگترین کمبود پس از رکود بزرگ. اما درآمد پیش بینی در یک بیماری همه گیر است که مملو از چالش ها با توجه به این که خیلی بستگی به این دوره از عفونت و نحوه انتخاب مدیران پاسخ دهند.

در واقع حزبی قانونی تحلیلگر را روز جمعه منتشر شد به طور قابل توجهی کاهش کسری بودجه طرح مختلف با استفاده از روش فرض بر این است که کالیفرنیا را حفظ خواهد کرد زمان خدمات سطوح دست نخورده نیست بیشتر هزینه های بلند پروازانه که Newsom پیشنهاد شده در ژانویه. این تحلیلگر گفت: کالیفرنیا کسری به جای خواهد به سقوط بین 18 میلیارد دلار و 31 میلیارد دلار.

Newsom منتشر کسری رقم در هفته پیش رو خود را برنامه ریزی شده ممکن است بودجه تجدید نظر در یک مقدمه نادر است که در خدمت به نخست ساکنان برای قدیسان هزینه های طرح. اما آن را نیز روشن در عرض چند دقیقه که توجه گرفتن مقدار را تبدیل به یک بخش کلیدی از کالیفرنیا تلاش لابی در واشنگتن است.

علاقه گروه شروع پوشش پشت این پیام است که دولت فدرال باید کمک به جلوگیری از کاهش دردناک.

SEIU کالیفرنیا تقویت Newsom درخواست برای $1 تریلیون فدرال نجات, هشدار در بیانیه ای در برابر بازآفرینی رکود بزرگ آبشار که در آن “عقب نشینی در سرمایه گذاری های عمومی و شتاب اقتصاد مارپیچ رو به پایین.” کالیفرنیا انجمن معلمان یکی از ساکرامنتو قدرتمند ترین گروه های ذینفع و که اعضای آن باید بسیار به از دست دادن از ياوه درآمد دولت به نام برای $1 تریلیون بسته با 175 میلیون دلار برای مدارس.

“وجود دارد هیچ راه حل که شامل کمک از دولت فدرال همراه با تولید بیشتر درآمد دولت,” فرهنگ و هنر با رئیس جمهور E. توبی بوید در بیانیه ای گفت.

به طور مشابه, مصرف کننده وکلای کالیفرنیا جمهور Micha ستاره لیبرتی هشدار داد که بدون فدرال تزریق برای ایجاد ثبات در دادگاه عملیات “مالی ضعف تقریبا قطعا outlast ویروسی را انتخاب کنید.”

یک plateauing عفونت نرخ کالیفرنیا در آستانه مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد با قبلا بیکار تولید و منظقه خرده فروشی آماده به recommence به عنوان اوایل به عنوان جمعه. تحت یک چارچوب Newsom در حال حاضر منتشر کسب و کار نیاز به کافی کارمند پادمان در محل.

اما Newsom به نظر می رسد محتاط تر نسبت به سایر فرمانداران برای بازگشایی اقتصاد در یک مقیاس گسترده و موقعیت است که در صورت افزایش فشار در هفته های آینده به عنوان بیکاری و کاهش بودجه آمده به خرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر