کالیفرنیا دشوار-در-جرم حرکت اجرا می شود به coronavirus فلوید فعالیت

A protester holds a sign calling for the defunding of police at a protest on Saturday, July 25, 2020, in Oakland, Calif. | AP Photo

یک معترض دارای نشانه خواستار defunding پلیس در یک تظاهرات در روز شنبه 25 ژوئیه سال 2020 در اوکلند کالیفرنیا. | AP Photo/مسیحی Monterrosa

اوکلند کالیفرنیا. — آن را در شکل دادن به یک سال سختی برای اجرای یک رابطه جنسی خشن-در-جرم و جنایت مبارزه است.

کالیفرنیا اجرای قانون حامیان دیده بود نوامبر را به عنوان یک فرصت برای reimpose دقیق عدالت کیفری مورد نیاز از طریق یک رای گیری ابتکار عمل در سال های پس از حرکت صعودی در دولت را بدنام دشوار ، حامیان مجازات سنگین تری بر این باور رای دهندگان — منحصر به فرد نیروی قدرتمند در کالیفرنیا خواهد بود پذیرای پس از افزایش در اموال جنایات و دزدی از مغازه.

تبلیغات

اما پس از آن آمد coronavirus که جلب توجه به بسته بندی زندانیان به زندان و زندانها است که به طور نامتناسبی مردم از رنگ. پس از آن پلیس مینیاپولیس قتل جورج فلوید راه اندازی تظاهرات در سراسر کشور و یک جنبش سیاسی است که به دنبال.

حامیان رای گیری ابتکار عمل به اعمال سختگیرانه تر جرم قوانین در حال حاضر ادعا باید با افزایش بی اعتمادی و حتی کینه — در میان تعداد فزاینده ای از کالیفرنیا. آنها همچنان به دنبال عبور از عدالت کیفری سختگیرانه تر از قوانین در حالی که شکل دادن به پیام خود را به تناسب خلق و خوی فعلی.

“بدیهی است که مردم را با توجه به بسیاری از اندیشه در گذشته دو تا سه ماه در مورد مسائل به عنوان آن مربوط به نژاد و پلیس قدرت” گفت: Jeff سنگ چخماق یک سخنگوی اندازه گیری شناخته شده به عنوان گزاره 20. “خوشبختانه ما نمی بینیم که تأثیر بله در گزاره 20 مبارزات انتخاباتی و یا پیام زیرا آنها نسبتا ساده اصلاحات و چیزهایی که ما باور عمومی تا حد زیادی پشتیبانی می کند.”

اما پویایی را اندازه گیری حامیان در دفاعی بیش از اتهامات آنها تنظیم پشت نژادی پیشرفت است. در رسمی رای گیری استدلال است که قبل از رای دهندگان مخالفان هشدار می دهند که ابتکار عمل را در تداوم “ناعادلانه سیاست هایی که به طور نامتناسبی آسیب مردم فقیر و مردم از رنگ است.” یک آگهی از مخالفان حتی سعی کردم به شرم مالی حامیان به خروج پشتیبانی از این ابتکار intoning “بی عدالتی هزینه های ما همه” بیش از تصاویر سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

“آنچه من می بینم این است که مردم با توجه به تخصیص دلار احتمالا در راه است که ما قبل از دیده نمی شود که وجود دارد این اعتراض ملی پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و انتقال وجوه به جوامع” گفت: Tinisch فلوریس دانشیار مدیر کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت که مخالف اندازه گیری.

ضد طرفداران در انتخابات, راهنمای که به ابتکار “محافظت همه کالیفرنیا از جمله مردم رنگ که مطالعات نشان می دهد رنج می برند به طور نامتناسبی از جرم و جنایت خشونت آمیز.” حامیان رد این فرض که آنها undercutting نژادی و عدالت می گویند مبارزات انتخاباتی خود را است دقت متمرکز شده است. فلینت گفت: این اقدام به دنبال آدرس موارد خاص که در آن “تلاش در عدالت کیفری اصلاحات بیش از چند سال گذشته” باید “خیلی دور رفته” با از بین بردن بازدارنده برای دزدی از مغازه و ماشین نمیتوانیم و انتشار مجرم خطرناک بر روی خیابان.

هنوز هم آن لحظه به سختی هر کسی می توانست پیش بینی یک سال پیش زمانی که ابتکار عمل واجد شرایط برای رای گیری.

اتمام سیاسی کالیفرنیا رای ردیاب اینجا.

امریکا مصرف شده است در ماه های اخیر توسط دردناک بحث بر حبس و سمی میراث نژادپرستی در پلیس و کالیفرنیا قوس در بسیاری از تجسم این کشور مسیر است. در پاسخ به گسترده اضطراب بیش از جرم و جنایت دولت پیشگام سخت تر صدور حکم اساسنامه مانند آن بدنام سه اعتصاب قانون است که به کمک باد زندان جمعیت به این نکته که دیوان عالی ایالات متحده در سال 2011 دستور کالیفرنیا برای کاهش تعداد زندانیان.

اما در سال های اخیر در کالیفرنیا به جای آمدن به تجسم یک تغییر در جهت دیگر. کالیفرنیا رای دهندگان تصویب طرح در انتخابات اخیر برای کاهش مواد مخدر و سرقت جملات و آن را آسان تر برای سطح پایین تر مجرم به پیروزی زود هنگام آزادی از زندان. در ماه نوامبر آنها را شانس به پاره بازگشت عناصر آن طرح و همچنین تصمیم بگیرید که آیا به یاغی نقدی به قید وثیقه.

در سال 2014 رای دهندگان کاهش سرقت و بیشتر در اختیار داشتن مواد مخدر از جنایت به جنحه با عبور از گزاره 47. در سال 2016 در رژیم صهیونیستی. جری براون اصرار آنها گذشت گزاره 57 را بیشتر بدون خشونت زندانیان واجد شرایط برای آزادی و یا آزادی مشروط.

اندازه گیری در انتخابات این سال گزاره 20 را عقب هر دو با افزایش مجازات برای برخی از دزدی گسترش فهرست جنایات که مانع آزادی و اجازه می دهد بیشتر عوامل به انکار آزادی مشروط.

مایکل رومانو مدیر سه اعتصاب پروژه در دانشگاه استنفورد مدرسه حقوق شد یک معمار از سال 2012 اندازه گیری ناکارآمدی سه اعتصاب قانون است. در ابتدا رومانو گفت: یک بی اعتقاد ناظر انتخابات گفت: این کمپین تا به حال هیچ شانس upending “محبوب ترین قانون در امریکا است.” اما این اصلاحات به آسانی گذشت که رومانو گفت: بلافاصله راه اندازی گزاره 47 کمپین و “واقعا شروع این هر-دو-سال موج اصلاحات.”

“من فکر می کنم در بسیاری از گزاره 47 بود مرتب کردن بر اساس یک پیشرو برای آنچه که ما در حال حاضر دیده می شود رفت و برگشت در سراسر کشور” رد “بسیاری از شک و تردید است که رای دهندگان خواهد فعالانه انتخاب برای کاهش حبس” کالیفرنیا برای ایمنی و عدالت بنیانگذار Lenore اندرسون گفت.

چند آمار و ارقام در سیاست کالیفرنیا مشاهده کرده اند دولت را طولانی قوس در عدالت کیفری به عنوان کاملا به عنوان به عنوان نمونه ، جری براون که در خدمت چهار نظر و دفاع و پشتیبانی گزاره 57 در بخشی به جبران سفت و سخت در صدور حکم قوانین او نظارت خود را به نوبه خود به عنوان فرماندار.

براون در مصاحبه ای گفت که او آماده به صرف برخی از مازاد میلیون ها نفر در مبارزات انتخاباتی خود در قفسه سینه جنگ به ضرب و شتم به گزاره 20 که او به نام “بسیار بدبینانه” پیشنهاد که محروم کردن زندانیان از مشوق هایی برای توانبخشی. قهوه ای یک ناظر مشتاق سیاسی شیفت گفت: طرفداران بودند miscalculating با استقبال “قفل-em-تا ذهنیت که کاملا در برابر زمان حرکت از حساس بودن به افراد کم درآمد و مردم از رنگ است.”

“ما فقط در مراحل اولیه اصلاحات چه خواهد بود معرفی به پلیس در آمریکا در کالیفرنیا در خاص و وجود دارد مقدار زیادی از کار که باید انجام شود وجود دارد. ما فقط در آغاز” براون گفت. “بنابراین در برخی از راه آنها جنگ دیروز جنگ: چالش برای پلیس در حال حاضر برای انطباق با شرایط جدید که بر روی آنها قرار داده.”

که ملی حساب دیده می شود رای دهندگان و مقامات منتخب تبدیل مایل به سوال و یا سرپیچی از اجرای قانون مانند نیروهای پلیس اتحادیه های کارگری. در لس آنجلس برجسته دموکراتیک اعضای کنگره را انکار وقت دادستان منطقه جکی Lacey و بدبختانه حمایت خود را مترقی رقیب جورج Gascón — قهرمان گزاره 47.

فلوریس گفت که کالیفرنیا رای گیری ابتکار پیشنهاد 20 را به عنوان یک تابع از bellwether برای قدرت سیاسی از اجرای قانون است.

“اگر اجرای قانون اشخاص قادر به reconsolidate پول و قدرت در کالیفرنیا این امر می تواند یک ضربه بزرگ به جنبش ملی” او گفت:, و اضافه کرد که “این طرح بسیار احساس می کند مانند یک قدرت گرفتن از نظر منابع در قدرت. آن را تقریبا یک سیلی.”

پس از مجلس رای دادند و در سال 2018 به منع پول وثیقه, وثیقه صنعت بلافاصله واجد شرایط رای گیری ابتکار به لغو قانون توقف اجرای آن تا زمانی که رای دهندگان تصمیم می گیرید در ماه نوامبر. پول نقد وثیقه مخالفان استدلال می کنند که سیستم ساختاری معایب فقیر متهمان و مردم از رنگ است که به احتمال زیاد دستگیر شد. سازمان زايمان لنت عضله مالی به مبارزات انتخاباتی.

“در زمانی که وجود دارد این ناگهانی از فعالیت و حمایت برای تغییر واقعی و شکستن سیستم های دیگر کار برای مردم کالیفرنیا در حال رفتن برای دیدن آنها باید از این فرصت برای پایین آوردن چکش عدالت در سیستم های که دستبند به دست فقیر و استثمار آنها” کمپین سخنگو جاناتان Underland گفت.

اما سابق مجلس مایک Gatto یک مشاور حقوقی برای مبارزات انتخاباتی برای حفظ پول نقد وثیقه تکرار فعالان مدنی و آزادی خواهان’ نگرانی در مورد کالیفرنیا قانون جایگزین خطر ارزیابی و پیشگیرانه بازداشت برای انعطاف ناپذیر وثیقه برنامه در تصمیم گیری است که می تواند منتشر شود پیش از محاکمه.

“چگونه می توانم شما به سادگی یک الگوریتم است که به لحاظ نژادی مغرضانه?” Gatto خواسته با این استدلال که فسخ از پول نقد به عنوان وثیقه ذاتا نژاد پرست هستند “طراحی شده برای منحرف کردن اذهان و کاستن از مردم رای گیری بر روی میدهند.”

طرفداران در حال شرط بندی که رای دهندگان بیشتر نگران ایمنی. در سال های پس از رای دهندگان به تصویب پیشنهاد 47, جرم و جنایت خشونت آمیز و larceny باید هر دو علامت به سمت بالا در کالیفرنیا اگر چه آنها باقی می ماند بسیار پایین تر از صعود تاریخی با مالکیت جنایات خونتان در سان فرانسیسکو در خاص است.

رای دهندگان “نمی خواهم بدون خشونت felons به گیر در زندان برای همیشه لطفا برای. آنها نمی خواهند خشونت felons را معاف از انتشار” فلینت گفت. “آنها می خواهند سطح پایین مجرم به درمان نمی شود و در زندان قرار داده است. آنها نمی خواهند serial افتاد.”

مخالفان استناد به افزایش دزدی از مغازه جرائم در آن دزد هستند مراقب باشید به باقی می ماند در زیر دلار مجموع که باعث جنایت — یکی از دلایل که مواد غذایی فروشگاه زنجیره ای مانند Albertson و رالف پیوست اجرای قانون در bankrolling اندازه گیری.

“کالیفرنیا, فروشنده, فروشندگان و صاحبان کسب و کار کوچک را تجربه کرده اند شدید و نگران کننده افزایش در سریال سرقت است که رانندگی کردن هزینه ها و ایجاد یک دشمن کار می کنند و محیط را برای مشتریان خود و کارکنان” کالیفرنیا فروشنده انجمن در بیانیه ای گفت. “ضرر و زیان شده اند در میلیاردها دلار است.”

کسانی که هشدارهای موازی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال تمرکز بر جرم و جنایت به عنوان رئیس جمهور و متحدان او به دنبال به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان حزب از بی قانونی است. از بین بردن وثیقه تبدیل شده است به یک مسئله در کالیفرنیا خانه نژادها با نامزدهای جمهوری خواه excoriating دولت برای مواقع اضطراری صفر-وثیقه همه گیر نظم ملی و جمهوری خواه کنگره به دنبال لینک دموکراتیک نامزدها به چه حزب تماس فاجعه وثیقه ممنوعیت فشار در نیویورک است.

این حزبی سیاست عمومی موسسه کالیفرنیا در سال 2018 گفت: پیشنهاد 47 نشده منجر به افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز, اما به احتمال زیاد تحت تاثیر ملک جرم با larceny دزدی افزایش حدود 9 درصد در مقایسه با کشورهای دیگر. این گروه گفت که بخش عمده ای از جرایم جدیدی شد دزدی از وسایل نقلیه است که یک نقطه درد در میان ساکنان که به طور فزاینده به گزارش حوادث در محله صفحات رسانه های اجتماعی و شکایت در مورد تغییرات در قانون دولت است.

اما دانشگاه کالیفرنیا در ارواین گونه که جامعه شناس Charis Kubrin پیدا اندازه گیری هیچ تاثیری در جرم و جنایت خشونت آمیز و گفت: وجود شواهد کافی است که آن را سوار موتور خودرو سرقت و یا larceny گفت که در حالی که برخی از شهرستانهای استان یا شهرستانها دیده می شود افزایش جرم و جنایت “در سراسر کشور انجام داده است بیش از آسیب خوب.” و یک مطالعه اخیر از PPIC یافت گزاره 47 بسته بودند نژادی و نابرابری در دستگیری و رزرو — قوی نقطه داده برای طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynatropical tiki oynagüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escortgates of olympus oynaEvde Paketleme İşi İstanbul