وجود خواهد داشت بسیاری از شب هنوز به آمده در ماه فوریه هنگامی که طرفداران را ارزیابی چقدر خوب شانس برای Montreal Canadiens به پلی آف اما در بسیاری از جهات این می توانست آخرین هورا.

برای گرفتن تورنتو افرا برگها و Florida Panthers برای سومین نقطه در اقیانوس اطلس بخش شما باید به ضرب و شتم آنها.

هفته گذشته در حبس به حال یک پیروزی چشمگیر بیش از پلنگ در شب. این هفته حیاتی بازی در برابر برگها در زنگ مرکز.

این نگاه تلخ برای بسیاری از آن, اما پس از آن آمد پایان کتاب داستان — 2-1 برنده آن را نه برنده در آخرین 12 برای Canadiens.

وایلد اسب

  • آن را یک بازی غیر معمول; هر دو از این تیم شناخته شده برای جرائم بیش از خود دفاع نگاه کرد و مشکل در تلاش برای ایجاد هر چیزی. وجود دارد هیچ اهداف تا سوم دوره زمانی که برگها در نهایت به ثمر رساند خود را تنها در کل قاب. آن را یک دوره قابل توجهی به عنوان حبس تحت سلطه سوم اما آنها نمی توانند به نظر می رسد آن را به حساب. خطرناک ترین Canadiens شد دوباره ایلیا Kovalchuk که نگه می دارد و بالا بردن سهام خود را. Kovalchuk اخراج یک تایمر در حبس powerplay در دوره سوم که مورد نیاز برجسته صرفه جویی کنید. سپس او تا به حال یکی دیگر از فرصت یک دقیقه بعد به نحوی است که نمی تواند در, اگر چه آن را مانند نگاه یک ضربه بزنید. سه دقیقه پس از آن Kovalchuk دوباره که استرلینگ شانس. در نهایت با دو دقیقه باقی مانده از حبس شکست هر چند. آن را مارکو Scandella که پاره پاره یک کف دست زدن شات صفحه اصلی. نیک سوزوکی بود تنظیم صفحه نمایش به صورت 1-1. به حبس outshot برگها 16-1 در دوره سوم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ندای وایلد: Montreal Canadiens نبرد از طریق بیماری به سایه Anaheim Ducks

  • بهترین Canadiens بازیکن برای مدت زمان طولانی شده است و خود را به دروازه بان کری قیمت. او تا به حال یک ماه نوامبر پس از او دریافت کرده است بسیاری از ستایش برای بازیابی است که او تا به حال, اما این شماره ها برجسته سابق هارت برنده جایزه. پس Dec. 1 قیمت تا به حال .924 صرفه جویی در صد. او یک .937 پس Jan. 1. در گذشته نه بازی قبل از این یکی او .950. این تعداد فوق العاده ای. قطعا در میان بهترین در هاکی. که فقط نشان می دهد که چگونه عمیق سوراخ بود که Canadiens ایجاد شده خود را با دو هشت-بازی winless سورتمه. با قیمت بازی هر چند این اسکریپت نوشته نشده به نتیجه آن است. ریاضی است که هنوز هم خوب نیست اما روح است که به وضوح مایل.

ادامه مطلب: ندای وایلد: Montreal Canadiens بیدار اضافه کردن 5-4 در ضربات پنالتی برنده بیش از نیوجرسی شیاطین

  • این بازی برنده در وقت اضافه بود پاک کردن سحر و جادو. آن آغاز شده و با یک مسدود کننده صرفه جویی در قیمت است که فقط ممکن است در واقع به معنای به عنوان یک پاس به نیک سوزوکی. قیمت کارگردانی آن را به گوشه ای اما حق سوزوکی که آغاز شده و در مبارکه. بله, درست است, یک جدایی طلب از نجات از قیمت است که او کارگردانی با مسدود کننده. سوزوکی تا به حال یک نگاه پاک از 175 پا اما او متوقف بر بهم زدن چک. اما Kovalchuk hustled با همان سرعت به عنوان سوزوکی به دنباله این بازی. ارتجاعی رفت و حق را به او و او آن را به راحتی به شبکه به عنوان حبس خود را ذخیره شود. Kovalchuk را جشن کردن نمودار. زنگ مرکز الکتریکی است. همه روی پای خود بایستند. Kovalchuk اسلحه رفت و دست بکمر زده به عنوان او خیلی هیجان زده او به نظر نمی رسد به دانستن چه باید بکنید با آنها. هر کس در حبس بود و در تلاش برای تعقیب Kovalchuk اما او جشن گرفته می شود به طور مستقیم با طرفداران. این بازیکن که واقعا هرگز برنده در هاکی بازار است. او هرگز احساس این جو. او basking در آن است. او احساس که ادویه از زندگی است که یک حرکت نزولی, البته, اما, oh my — این یک حرکت صعودی بیش از حد. محل تاب بود و هادی یکی ایلیا Kovalchuk احیای زندگی حرفه ای او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

وایلد بز

  • ویکتور Mete تا به حال کاملا مبارزه این هفته با همین دلیل خوب. او تا به حال آنفولانزا برای یک هفته و گفت که او خورده بود از دوشنبه. بنابراین او می تواند بخشی از معاف بودن بز در اولین Maple Leafs هدف از این شب. Mete بود بیش از حد احترام به خط عجله و از او حمایت بیش از حد در مقابل خود دروازه بان. اجازه داده است که یک شات از جان توارث است که نمی خواهید به دست با کیفیت بالا شانس را به تبدیل برای 1-0. تنگ بازی هاکی مثل شنبه در زنگ مرکز تنها طول می کشد یک لحظه اشتباه به تغییر به یک اشتباه در شب. Mete بوده است و به عنوان یک حرفه ای. بعضی از شب ها او بازی کرده است در اولین جفت انجام می شود و همه حق و به عنوان یک نتیجه, پیش بینی خود را برای موفقیت شغلی شده اند رفیع. دیگر شب مبارزات او در سومین جفت و آن را به نظر نمی رسد مانند وجود دارد که بسیار صعودی. هنگامی که وجود دارد این است که مقدار تناقض آن است که عاقلانه به انتظار معجزه. این فکر شده است که در اینجا او یک سوم جفت مدافع با gusts به جفت دوم در زمان. زمانی که حبس واقعا یک مدعی در NHL و برگشتی هستند یقین انتظار Mete به یک نقش ثانویه. او اسکیت خوب اما به اندازه یک عامل است که او مشکل برنده شدن به اندازه کافی جن جنگ علیه استعداد با کیفیت بالا. این مشکل فقط به اسکیت بازی کردن به دور از همه. گاهی اوقات شما نیاز به عضله است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ندای وایلد: Columbus Blue Jackets لبه Montreal Canadiens

وایلد کارت

  • چشم انداز ادامه برای قرار دادن در نتایج چشمگیر برای Canadiens. کول Caufield همچنان خود را دانشجوی سال اول فصل ریختن آن در اهداف عاقلانه. Caufield در حال حاضر تنها دو گل کردن سرب در تمام کالج هاکی. برای انجام این کار به عنوان یک دانشجوی سال اول فوق العاده است. Caufield به ثمر رساند تا خود را 18th هدف از این فصل برای منچستر که همچنان وحشتناک با وجود حبس پیش نویس انتخاب برجسته کار می کنند. Caufield هدف این بود که از پشت, خالص, به عنوان او جن در چوب خود را و به سرعت banked آن میشیگان دروازه بان بود که هنوز در تلاش برای دریافت مجموعه. Wolverines برنده 8-4 به عنوان Badgers دفاعی همچنان به عنوان نرم به عنوان کره. ویسکانسین خواهد شد برجسته این سال, اما هیچ کس زندگی می کردند تا به توانایی های بالقوه خود را به جز Caufield. در مزرعه وجود دارد بیشتر مثبت به گزارش. Jesperi Kotkaniemi است که برای یافتن زندگی در لاوال به میل خود. او تنها سه بازی و شش کمک می کند. او شیمی با چارلز Hudon به عنوان اولین پنج Kotkaniemi را کمک شد در اهداف Hudon. ششم کمک به یک زرق و برق دار صلیب-چین تصویب به رایلی باربر. Kotkaniemi به نظر می رسد خیلی راحت در لاوال. او فوق زمان است که او با بهره گیری از. او جن در چوب خود بسیاری است که حیاتی به توسعه است. GM مارک Bergevin با یکی دیگر از تصمیم گیری هوشمند نیز در حال حرکت رایان Poehling به لاوال. این سنت کلود دولت اول طفیلی بود و نه در حال توسعه در مونترال. اسکیت بالا و پایین بال خود را برای 30 بازی به سختی دست زدن به جن است که چگونه به منظور توسعه. باید وجود داشته باشد بدون ترس در مورد هر کدام از این بازیکنان است. Kotkaniemi 19 است و Poehling 20 است. وجود دارد بسیاری از سال را به نگه داشتن در حال توسعه, و این است راه راست را به آن را انجام دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im