تماس برای پشتیبانی بهبود یافته برای بزرگسالان پیری همچنان در ساسکاچوان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این دولت ساسکاچوان کرد که یک بررسی از تسهیلات مراقبت دراز مدت در جریان است “با تمرکز بر کيفيت استانداردهای مراقبت” باعث انتقاد از مخالفان و تماس برای گسترش پشتیبانی از پیری بزرگسالان از ساسکاچوان سالمندان ساز (SSM).

این بیانیه می گوید که به نظر می آید با وجود موجود “مراقبت از استانداردهای جامع و پوشش مناطق مانند resident حقوق و مسئولیت های کارکنان مخلوط ساکن مراقبت های بهداشت حرفه ای و ایمنی و کنترل عفونت”.

به نظر می آید پس از Saskatchewan Health اقتدار 2019 مدیر عامل تور گزارش منتشر شده در اواخر ماه مه با اشاره به تعدادی از نگرانی های ابراز شده توسط مراقبت دراز مدت ساکنان در ساسکاچوان.

ادامه مطلب: ساسکاچوان مادر بزرگ در دراز مدت مراقبت از خانه قادر به شستن دست به طور منظم خانواده می گوید:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در پاسخ به خبری از نقد و بررسی که برای اولین بار گزارش شده توسط ساسکاتون ستاره ققنوس, Saskatchewan رهبر مخالفان Ryan Meili به نام برای رسیدگی به رخ می دهد رایگان از دولت.

“ما نیاز به کسی بدون پوست در این بازی و فقط به ما بگویید که حقیقت از چه گونگ در دراز مدت مراقبت از” Meili گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر جمعه.

“مقدار زیادی وجود دارد که ما می توانیم در سراسر کشور به آمده تا با مستقل نظارت. نکته این است که به کسی که نیست در سیستم. در حال حاضر همه از بررسی های به روز شده اند از کسی که با این نسخهها کار برای دولت است.”

به چه کسی باید اداره یک بررسی Meili داد از جمله پیشنهادات کانادا نظامی که به تازگی به بازخورد در دراز مدت مراقبت از خانه شرایط در انتاریو و پیشنهاد کرد که در ساسکاچوان می تواند تعیین ارشد, مدافع شبیه به آنچه که انجام شده در سال قبل از میلاد.

ادامه مطلب: ساسکاچوان NDP درخواست دولت برای تعیین حداقل مراقبت های استاندارد برای دراز مدت مراقبت از خانه

یک سخنگوی SMM در عین حال می گوید: انتقادات و پیشنهادات خود را سازمان می شنود نشان می دهد کافی است که نیروی انسانی مهم ترین مشکل مواجه ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت.

“اگر بررسی انجام شد به طوری که آن را نه تنها داخلی اما تا آنجا خارج شد چشم و همچنین است که می تواند مولد من فکر می کنم” لیندا اندرسون اضافه شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما اندرسون گفت: تمرکز بر بهبود شرایط زندگی برای افراد مسن نباید باقی می ماند تنها در دراز مدت مراقبت از امکانات.

“دولت نیاز به در نظر گرفتن طیف وسیعی از حمایت و توانمندسازی از افراد مسن,” او گفت:.

“تحقیقات ما نشان می دهد که مردم شادتر و سالم تر زمانی که آنها می توانند اقامت خود را در خانه خود و تصمیم گیری های خود و با عزت را برای کمک به انجام این کار است.”

بازتاب Meili اندرسون گفت: SSM می خواهم برای دیدن ارشد مدافع منصوب در ساسکاچوان. همانطور که در دفتر سایت BC ارشد را مدافع “نظارت و تجزیه و تحلیل سالمندان خدمات و مسائل مربوط به میلاد و توصیه به دولت و ارائه دهندگان خدمات برای رسیدگی به مسائل سیستمیک.”

اندرسون همچنین گفت: بودجه برنامه کمک خواهد کرد که جبران هزینه های خانه تغییرات مانند نصب آسانسور می تواند یک راه طولانی برای بهبود کیفیت زندگی است.

شیوع کروناویروس: Saskatchewan تغییرات سیاست اجازه می دهد بازدید کنندگان در دراز مدت مراقبت از خانه

شیوع کروناویروس: Saskatchewan تغییرات سیاست اجازه می دهد بازدید کنندگان در دراز مدت مراقبت از خانه

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>