خواستار اقدامات بیشتر برای مبارزه با کبک فنتانيل بحران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

پدر 19 ساله St-لازار درگذشت مردی که در 29 ژوئن 2019 پس از مصرف یک دوز کشنده از فنتانيل در یک نوار در St-Laurent بلوار منتظر نه ماه برای دریافت پسرش نتایج کالبد شکافی.

او سنجی تاخیر و خواستار دارو کاربران برای محافظت از خود با آزمایش خود را تامین و حمل پادزهر مانند نالوکسان یا narcan.

“این سخت بود نه ماه انتظار برای دریافت گزارش پزشکی قانونی دانستن است که آن را یک اثر در این آمار برای سال گفت:” راب MacIssac پدر 19 ساله مورچه MacIsaac-Vacon.

“چگونه پاسخگو می تواند ما را به یک بحران مثل این اگر ما اعداد تا پس از واقعیت ؟ که بخش های خسته کننده برای من بود.”

گزارش پزشکی قانونی مورخ 8 آوریل سال 2020 و امضا شده توسط پزشکی قانونی Gehane Kamel تایید چه خانواده مشکوک در تمام طول.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این یادداشت با حضور “سمی” را از فنتانيل شناسایی شده در خون او همراه با حضور الکل.

“دو خالی baggies داشت در محل در کیف پول خود را یکی خالی و پر” می خواند در این گزارش اشاره کرد که پس از آن تجزیه و تحلیل سلامت, کانادا, آزمایشگاهی نشان داد که معشوقت موجود فنتانيل.

ادامه مطلب: مونترال پلیس کمک به از بین بردن بنفش فنتانيل شبکه توزیع

با توجه به کبک بهداشت عمومی موسسه فنتانيل شناسایی شد و در 11 درصد از مرگ و میر ناشی از مصرف بیش از حد مواد مخدر بین ماه های ژانویه 2019 و مارس سال 2020 که به مقدار 49 از 453 مرگ و میر. در واقع اعداد بسیار بالاتر با توجه به رهبر یک کاهش آسیب آژانس.

“معمولا در آن طول می کشد بین 12 و 18 ماه برای پزشکی قانونی گزارشگفت:” ژان-فرانسوا ماری مدیر اجرایی کاکتوس مونترال بزرگترین امن محل تزریق در این شهرستان است.

“بنابراین ما قادر به انجام آنچه انجام می دهند در بریتیش کلمبیا و یک گزارش بسیار دقیق از مصرف بیش از حد و بسیار به موقع گزارش مصرف بیش از حد.”

مریم نگرانی های اخیر افزایش مواد مخدر مصرف بیش از حد از ماه می خواهد به دور بماند و درمان نشود اگر داده ها را منعکس نمی کند این واقعیت است. او خواستار کبک به افزایش بودجه برای خو یش به منظور کامل تر و به موقع نتایج کالبد شکافی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: عزادار کبک خانواده خواستار اقدام بیشتر در مبارزه با فنتانيل بحران

“اگر ما تا به حال به درستی بودجه پزشکی قانونی ما خواهد بود بسیار بیشتر واکنشی در مرگ است که ما در حال حاضر و ما می خواهیم که یک پرتره از افرادی که فوت کرده اند در سال های گذشته که ما لازم نیست” گفت: مریم و اضافه کرد که این مهم در حال حاضر است که تا کنون به اطلاعات دقیق و به موقع.

او ادعا می کند این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده است که کمبود دارو و بدسم عرضه است که می تواند توضیح دهد که افزایش اخیر در اتفاقی استعمال بیش از حد.

“ما دریافت حدود 200 نفر در روز در کاکتوس مونترال و مردم به ما گزارش های متعدد استعمال بیش از حد گفت:” ماری. “فنتانيل در حال حاضر در بسیاری از عرضه هروئین در مونترال در حال حاضر.”

کبک داروخانه ها دست از حداقل 13,600 نالوکسان کیت در سال 2019 زیادی افزایش نسبت به 7,500 کیت دست توسط داروسازان در سال 2018 است. هنوز کبک حال انجام است تا آنجا که استان های دیگر با توجه به مری است.

“اگر شما نگاه کنید در انتاریو تعداد توزیع نالوكسان در مقیاس دیگر امروز. ما تا به امروز است,” او گفت:.

کبک داروسازان به حمل فنتانيل پادزهر

کبک داروسازان به حمل فنتانيل پادزهر

مورچه MacIsaac خانواده را تشویق به شنیدن توزیع نالوکسان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“بیشتر نالوکسان کیت که در خارج وجود دارد در جامعه بهتر” گفت: Rob MacIsaac. “منظورم این است که اگر کسی تا به حال تا به حال برخی از آنها را زمانی که مورچه در زمان خود کشنده و ما ممکن است تا به حال بسیار متفاوت نتیجه.”

عزادار پدر نیز ترغیب مصرف کنندگان مواد مخدر به تجهیز خود را با تست کیت برای پیدا کردن آنچه در عرضه مواد مخدر خود را قبل از آن خیلی دیر است.

“این دشوار است به خصوص در این سال به دلیل با انزوای اجتماعی بیشتر مردم به صرف زمان بیشتری را به تنهایی باعث می شود که مردم و حتی بیشتر آسیب پذیر است چرا که اگر چیزی اتفاق می افتد, شما لازم نیست که دوستان در این نزدیکی هست که می توانید مدیریت (پادزهر),” MacIsaac گفت.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>