خواستار تنظیم در اطراف جمع آوری پلیس متعلقات در پی N. S. تیراندازی

جمع آوری پلیس متعلقات یک عمل رایج در سراسر جهان و اینجا در کانادا وجود دارد ده ها تن از Facebook گروه های که در آن جمع می خرید, فروش و تجارت اقلام است.

ویلیام Roy زندگی در ادمونتون و شده است یک عضو چند گروه پس از او آغاز شده و پلیس جمع آوری تکه های نزدیک به یک دهه پیش و پس از خود را گسترش مجموعه شامل موارد دیگر با امید ایجاد یک بین المللی پلیس موزه.

بیشتر بخوانید: چگونه یک زن واقعی و ماکت ماشین پلیس کمک Nova Scotia مسلح نایافته

“آن خواهد بود و آوردن تاریخ اجرای قانون از سراسر جهان همه به یک مکان چیزی را برای مردم برای لذت بردن از برای نسل های آینده” گفت: Roy.

اما در سال های اخیر روی می گوید: او تا به حال نگرانی برخی از فعالیت های در حال وقوع در آنلاین مجموعه گروه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من بزرگتر نگرانی شد برخی از زمان RCMP گشت لباس دفع در Facebook و بی مبالاتی چگونه این چیزها بودن توزیع شده است.”

روی می گوید انگار همه چیز از RCMP کت به مدالها به جلیقه ضد گلوله.

“این یک موضوع ایمنی گفت: Roy.

پرینت این

Collector Roy William says he often sees current police uniforms being sold online, including vests, jackets and pants.
جمع آوری Roy William می گوید که او می بیند اغلب زمان لباس پلیس آنلاین به فروش می رسد از جمله جلیقه کت و شلوار. ویلیام Roy

گونه که جامعه شناس در دانشگاه سیمون فریزر در سال قبل از میلاد, دکتر Rylan سیمپسون مطالعات ادراک پلیس و می گوید: مردم با تکیه بر نشانه های بصری مانند مشخص شده وسایل نقلیه و لباس برای کمک به شناسایی ،

“ما در طول تاریخ معتقد بودند اگر ما متوقف شده توسط کسی که با استفاده از آنچه به نظر می رسد به یک وسیله نقلیه پلیس باید آن را یک افسر پلیس است. اگر می بینیم کسی که با پوشیدن لباس پلیس باید آن را یک افسر پلیس و لذا ما اطاعت از دستورات اعتماد آنها و رفتن به آنها را در زمان نیاز” گفت: سیمپسون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: طولانی 2-اسلحه مورد استفاده توسط N. S. تیرانداز تحت پوشش ‘حمله به سبک اسلحه ممنوعیت بلر می گوید:

“این بسیار مهم است که این نمادها از پلیس مشروعیت باقی می ماند به طور انحصاری در دست پلیس پس [impersonators] نمی تواند مرتکب این گونه عمل می کند.”

و هنگامی که این اتفاق نمی افتد سیمپسون می گوید: از آن می تواند مضر مانند آنچه که اتفاق افتاده در نوا اسکوشیا.

مسلح گابریل Wortman با استفاده از یک پلیس و ماکت RCMP وسیله نقلیه خود را در طول عکسبرداری داد و بیداد که در سمت چپ 22 نفر مرده. RCMP مقامات گفته اند که استفاده از این موارد به او یک مزیت بیش از پلیس و مردم است.

ادامه مطلب: کودکان N. S. قربانیان تیراندازی ‘مبارزه’ پس از فاجعه

RCMP کاهش یافت یک مصاحبه اما در یک بیانیه گفت: “RCMP سیاست در مدیریت و دفع و تجهیزات (به عنوان مثال کیت و لباس) مستلزم آن است که لباس های یکنواخت موارد که دیگر قابل استفاده و یا مورد نیاز توسط یک عضو بود محکوم نابود شده و یا تغییر یافته به طوری که آنها نمی تواند شناسایی و یا re-فرسوده به عنوان یک مقاله از RCMP ،

RCMP همچنین توجه داشته باشید که این یک جرم فدرال برای جعل هویت یک افسر پلیس است. اما وجود دارد هیچ قانون منع افراد از واقع داشتن پلیس متعلقات و سیمپسون می گوید در حال تغییر است که می تواند یک چالش است.

ادامه مطلب: نیمی از کانادایی ها در شهرستانها پشتیبانی کامل ممنوعیت سلاح گرم

“شما نمی توانید مردم را از دوخت لباس های شما نمی توانید جلوگیری از آنها را از داشتن برخی خودروها پس از آن در نزدیکی غیر ممکن است برای جلوگیری از ساخت و آنها را به پلیس دنده” گفت: سیمپسون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سیمپسون همچنین می گوید که آن را همیشه یک چیز بد نیست به جمع آوری اقلام و وجود دارد بسیاری از دلایل قانونی برای انجام این کار از جمله آموزشی و یا سرگرمی مقاصد اما او می گوید این مهم است که جامعه با هم کار می کند برای جلوگیری از موارد از افتادن به دست اشتباه است.

سوالات مطرح شده در مورد مازاد تجهیزات پلیس پس از تیراندازی

سوالات مطرح شده در مورد مازاد تجهیزات پلیس پس از تیراندازی

به همین دلیل Roy خواستار محدودیت بیشتر. در حالی که او می گوید که بسیاری از مجموعهداران مشروع او نگران است که موارد بیش از حد به راحتی در دسترس است و می گوید هیچ دلیلی وجود ندارد که مردم نیاز به زمان جمع آوری اقلام لباس.

او می خواهم برای دیدن پلیس سرکوب خرید و فروش پلیس دنده و اگر آن را در نهایت به معنی او را مجبور به توقف جمع آوری اقلام خود را, او گفت: این چیزی است که او خوب با.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر