سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman وکیل شدت به عقب رانده شنبه در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن علنا به تساوی استیضاح شاهد’ فردی گری به نافرمانی و نشت اطلاعات است.

در بیانیه دادستان David ماشین کار گفت: تهمت ادعای “جنگ با روشن پرسنل ثبت و تمامیت استیضاح رکورد که رئیس جمهور به خوبی آگاه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح که Vindman بود که بالا اوکراین مسئول سیاست در شورای عالی امنیت ملی “تا به حال مشکلات با قضاوت پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات است.”

“او بسیار سرکش گزارش مطالب من کامل’ تماس های نادرست & داده شد وحشتناک گزارش خود برتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد Vindman به ظاهر با اشاره به نوامبر استیضاح شهادت داده شده توسط شورای امنیت ملی رسمی تیم موریسون Vindman ناظر, که گفت که او تا به حال “نگرانی” در مورد تزئین جانباز قضاوت و پیشنهاد او نبود “برش” برای سیاستگذاری.

Vindman موقع توجه کرد موریسون ارزیابی در شهادت او گفت: دو تا به حال کار نکرده با هم بلند و نظامی خود را در پس زمینه ممکن است نقش مهمی در تعیین. Morrision رفتگان از موقعیت خود در مجلس بررسی است.

Pressman نیز به نام قانونگذاران برای “silent” در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن “در ادامه مبارزات انتخاباتی خود از تهدید و ارعاب.”

Vindman — همراه با استیضاح شاهد گوردون Sondland سفیر ایالات متحده به اتحادیه اروپا برداشته شد و از کاخ سفید ارسال در روز جمعه در پاکسازی مشخص به عنوان “بازپرداخت” توسط مقامات کاخ سفید در برابر کسانی که شهادت در برابر رئیس جمهور است.

دیگران از جمله سابق آمریکا در سوریه به اوکراین ماری Yovanovitch و سابق آمریکا به اوکراین فرستاده بیل تیلور باید سمت چپ پست های خود را در روزهای اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im