منچستر N. H. — پیشرو دموکراتیک انتخاباتی باید بی سر و صدا با هم متحد برای اجرای مشترک رای دهندگان برنامه حفاظت از روز سه شنبه — یک برنامه طراحی شده برای دور زدن یک عملیات مشابه اجرا شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات و نیوهمپشایر حزب دموکرات است.

در نشانه ای از ناخرسندی با کمیته ملی حزب دموکرات در مبارزات استفاده خواهد شد خنثی در اتاق دیگ بخار تنظیم گروگان بوستون وکیل کوئنتین مرکوب سابق مشاور اوباما به, گزارش از حقوق رای دهندگان تخلفات از ناظران حقوقی در سراسر کشور.

“اگر چه نه همه مبارزات فعالانه ما استقبال داوطلبان وابسته هستند هر دموکراتیک مبارزات انتخاباتی و یا با هیچ کمپین و که می خواهند برای محافظت از حقوق رای دهندگان. این تلاش است با هماهنگی نیوهمپشایر حزب دموکرات و یا DNC اما یک ad hoc تلاش با مبارزات خود” مرکوب نوشت: در یک ایمیل به داوطلبان که به دست آمده توسط سیاسی.

این ایمیل شامل اطلاعات تماس برای مبارزات الیزابت وارن مایکل بنت جو بایدن پیت Buttigieg Amy Klobuchar و Deval پاتریک. کمپین های مختلفی تایید بخش خصوصی که با آنها درگیر هستند.

مبارزات Bernie Sanders, Tulsi Gabbard و تام Steyer نیز با حضور در ad hoc عملیات. به گفته یک منبع با آگاهی از برنامه های.

اندرو یانگ کمپین نه به طور فعال درگیر شده است اما در تماس با گروه.

در حالی که DNC ارائه کرده است رای دهندگان حفاظت کمک به هر کمپین در نیوهمپشایر — و چند تن از جمله ساندرز کمپین در حال شرکت در برخی از ظرفیت با DNC — کمپین های مختلفی بودند با احتیاط از همکاری با کمیته ملی به دلیل الزامات مورد نیاز برای شرکت گفت: منبع.

برای شرکت در DNC را رای دهندگان حفاظت از تلاش و مبارزات تا به حال به توافق برسند که تنها DNC می تواند به راهپیمایی سفارشات به داوطلبان اگر آنها مواجه می شوند مسائل مربوط به توانایی برای رای دادن. این نگرانی در میان برخی از مبارزات بود که افراد وابسته به یک نامزد را به رعایت سکوت به جای دخالت, اگر یک مسئله وجود دارد.

Ad hoc رای دهندگان حفاظت از گروه بود که در آثار قبل از هرج و مرج آیووا قفقاز اما دولت و حزب ملی را از دست داده و وضعیت را کمی برای الهام بخشیدن به ایمان است.

دموکرات ها به خصوص با تمرکز بر رای دهندگان به خاطر حفاظت در شلوغ پر مخاطره اولیه برنده می تواند تصمیم گرفت با یک حاشیه باریک.

“جمهوری خواهان را ساخته اند استراتژی خود را برای جلوگیری از دسترسی به پای صندوق های رای کاملا روشن است. برای اولین بار DNC حصول اطمینان از وجود یک هماهنگ رای دهندگان حفاظت از تلاش در دوران اولیه برای هر کمپین است که باید آن را” DNC سخنگوی مایا Hixson گفت: در یک بیانیه سیاسی.

نیوهمپشایر حزب دموکرات زدم خنثی اتاق دیگ بخار به عنوان یک “چهار کمپین تلاش” و گفت: از آن خواهد شد در حال اجرا خود را در رای دهندگان حفاظت از تلاش.

“این چهار کمپین تلاش می کند و شامل تمام دموکراتیک ریاست جمهوری مبارزات و همانطور که ما در حال خنثی در تمام مقدماتی ما قادر به شرکت مگر اینکه تمام مبارزات دعوت شده بودند و شامل و که نمی شد در این مورد گفت:” نیوهمپشایر حزب دموکرات سخنگوی هالی Shulman. “در شب انتخابات این NHDP خواهد شد در حال اجرا آن را به عنوان همیشه در هر انتخابات های اتاق دیگ بخار با NHDP کارکنان DNC کارکنان و NH وکلای مدافع است.”

مسئله ای است که در بالا از ذهن در نیوهمپشایر یک 2018 اقامت قانون که تغییر تعریف قانونی از یک نیوهمپشایر مقیم و آن را مشکل تر برای خارج از کشور دانش آموزان برای رای دادن. اگر یک دانشجو می خواهد به رای آنها نیاز به یک نیوهمپشایر مجوز و ثبت نام خود را در دولت است. قبلا نیوهمشایر مجاز دانش آموزان و دیگر ساکنان پاره وقت به رای دادن.

رای دهندگان حفاظت از وکلای مدافع همچنین برای صف های طولانی در, نظر سنجی, پارکینگ و ترافیک مسائل در سایت های رای گیری و متناقض اجرای شناسایی مورد نیاز است.

در ad hoc رای دهندگان حفاظت از خواسته داوطلبان اولیه را بعد از کار در شرکت آموزشی باقی می ماند و مستقر در یک مکان سنجی برای روز کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im