کمپبل باقی می ماند در خالص به عنوان برگ دو تا سناتور

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جک کمپبل نشده است با تورنتو افرا برگها بسیار طولانی اما او در حال حاضر ساخته شده یک اثر است.

کمپبل متوقف 24 عکس در یک 4-2 برنده بیش از سناتورهای اتاوا در شنبه شب به بهبود رکورد خود را به 3-0-1 پس از اینکه به دست آورد Feb. 5. با برگها در تلاش برای به دست آوردن یک نقطه حذفی هر نقطه شمارش و کمپبل — که هم تیمی های خود محبت تماس ابکی — می خواهد به بخشی از تورنتو برنده معادله است.

“ابکی بزرگی برای ما بود. او ساخته شده برخی از صرفه جویی گفت:” Auston ماتیوز که او نیز به ثمر رساند برای برگها. “منظورم این است که شما او را در وجود دارد و او با داشتن بسیار سرگرم کننده است. او فقط دوست دارد به رقابت و نبرد برای بچه ها او آمد تا با برخی از بزرگ موجب صرفه جویی در و بدیهی است که یک دو امتیاز را برای ما به بیرون بکشد.”

جیک Muzzin ویلیام Nylander و میچ Marner به ثمر رساند برای برگها (31-20-8) که قرار دادن فضای بین آنها و فلوریدا در اقیانوس اطلس را بدست آورد پس از Panthers از دست داد به ادمونتون 4-1 پیش از آن در روز.

Nylander هدف تعقیب سناتور استارت مارکوس Hogberg از خالص در دوره دوم.

“ابکی بازی یک بازی خوب برای ما است. من فکر کردم تیم ما بازی خوب بازی هاکی گفت:” تورنتو سر مربی شلدون Keefe. “من فکر می کردم ما تا به حال واقعا خوب دوره دوم آنها جلو goaltender این تغییرات شتاب کمی و من دوست ندارم که چگونه ما پاسخ داد که بخش نهایی در دوره دوم.”

سازمان دیده بان | ماتیوز 2-امتیاز کمک می کند تا برگها پایین سنس:

Auston متیوز به ثمر رساند خود را 42nd هدف از این فصل در تورنتو 4-2 برنده شدن در اتاوا. 1:33

کانر قهوه ای و کودی Goloubef به ثمر رساند برای سناتور (19-28-11) که در حال حاضر 1-5-2 در هشت بازی گذشته. Hogberg کشیده شد پس از از دست دادن سه گل در 16 عکس. کریگ اندرسون متوقف تمام 14 عکس او رو در امداد برای سناتورهای.

“من فکر نمی کنم آن را در [Hogberg] در تمام گفت:” سناتور مربی D. J. Smith. “من فقط فکر می کنم pucks در بر داشت راه خود را در یک زن و شوهر بد پرش. من فقط فکر می کردم از آن زمان به تغییر حرکت برای ما بیش از آن را بکشد چرا که او نمی باید آن رفتن.”

‘بدیهی است که بسیاری از آبی و سفید طرفداران’

در حالی که تورنتو بازی همواره تعدادی از برگها طرفداران به کانادا تایر مرکز در این شب آن را سخت برای پیدا کردن یک سناتور نیوجرسی از طریق تمام بخش های ساختمان. این 18,544 در دست بزرگترین جمعیت این فصل است.

“آن چه در آن است” گفت: قهوه ای. “بدیهی است که بسیاری از آبی و سفید طرفداران اما ما نوع تغذیه کردن آن و آن را خوب است برای دیدن ساختمان کامل و آن را به یک محیط سرگرم کننده را به بازی است.”

سناتور متوسط فقط 12,050 طرفداران یک بازی برای پایین ترین میانگین حضور در لیگ خروج بازیکنان با چند فرصت را به بازی در مقابل یک خانه بسته بندی شده.

“انرژی در ساختمان قطعا کمک می کند تا آنجا که گرفتن برای بازی و یا داشتن که آب اضافی در سیستم خود گفت:” اندرسون. “این مایه تاسف است وجود دارد بسیاری از برگها طرفداران, اما ما به شما را کامل ساخت و استفاده از آن انرژی و من فکر کردم ما انجام یک کار بزرگ در اواخر هل دادن به عقب و از دست دادن آن همه ما در پایان.”

انتهایی 3-1 سناتور ساخته شده آن را یک هدف بازی میدوی از طریق سوم به عنوان Goloubef گل اول خود را از این فصل است. این 30 ساله اولین هدف پس Nov. 17, 2015.

Goloubef شده در داخل و خارج از صف در این فصل این بود که فقط 21 خود بازی و به دست آوردن فرصت برای کمک در بازی پاداش.

سازمان دیده بان | 9 بهترین NCAA بازیکنان تمام-زمان:

با NCAA آلوم Cale ماکار و کوین هیوز مبارزه با آن را برای کلدر جایزه راب پیزو به نظر می رسد در 9 بازیکن دیگر که انتخاب یک مسیر شغلی جنوبی از مرز. 2:22

“آن را به حال شده است در حالی که” بستری Goloubef. “این احساس خوبی است. شما فقط انجام آنچه شما می توانید سعی کنید و بچه ها را به این و آن ما را در یک. آن را احساس خوب است.”

Marner مهر و موم پیروزی با خالی-شبکه هدف با بیش از یک دقیقه باقی مانده در قوانین و مقررات. او بدبختانه جن به خالص از درون خود منطقه راه اندازی آن بیش از سناتور دفاع.

Nylander هدف این بود که خود را در 26 فصل مقید پدرش مایکل حرفه ای بهترین با 2006-2007 نیویورک رنجرز.

“من یک راه بهتر شات از آنچه که او تا به حال پس من باید یک زن و شوهر بیشتر از او” Nylander با پوزخند گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>