می توانید یک کارولینای جنوبی افسانه نجات جو بایدن مبارزات انتخاباتی ؟

Category: دیلی بیست Comments: No comments

GEORGETOWN, South Carolina—جو بایدن جستجو برای باز گشت نگه می دارد در حال سقوط کوتاه است.

آیووا در کلمات خود روده پانچ او. نیوهمپشایر رد هر گونه احتمال و او را تبدیل به جدید “بچه باز گشت.” نوادا مجاز سابق حزب سوسیالیست به ترک با یک اشاره از امید و دور دوم به پایان برسد.

اما بین یک مناسب و معقول بحث نمایش و خانه اکثریت شلاق تشکر. جیمز Clyburn را (D-SC) تصمیم به حمایت بایدن چهار چرخ در حال حرکت هستند تا در نهایت تحویل معاون سابق رئیس جمهور چیزی که بازداشته و او را در هر سه اجرا می شود خود را برای رئیس جمهور: اصلی پیروزی است.

و کارشناسان در اینجا گفت که پیروزی نیاز خواهد بود.

Clyburn را تایید می کند تحکیم آنچه Bakari فروشندگان سابق خارجه کارولینای جنوبی و نماینده برجسته دموکرات گفت: “در حال رفتن به یک زیبا صدای پیروزی برای جو بایدن.”

“من فکر می کنم جو بایدن را در سراسر قوز به هر حال, اما من فکر می کنم این فشار اضافی از جیم رفتن به مطمئن شوید که آن را بیشتر یک پیروزی قاطع,” فروشنده گفت.

با Clyburn حمایت نیز می آید یک شبکه از ساکنان که باید عمیق و طولانی محبت برای کنگره رهبر. بایدن روزنه های امید محلی در کارولینای جنوبی افسانه وزن در نوسان خواهد undecideds کسانی که منتظر هستند تا پایان به را تشکیل می دهند ذهن خود را.

میلدرد Gallishaw یک 72 ساله بایدن حامی گفت که او امیدوار Clyburn را مهر حمایت خواهد کرد “را از مردم دریافت کند.”

“اگر من بلاتکلیف این امر تاثیر زیادی به من چون من احترام جیم Clyburn زیادی گفت:” رابی Geathers یک خانم 62 ساله, آب, ابزار, سرپرست, حمایت بایدن. “اگر من یک حامی که می توانست به من کمک کرد [را] ذهن من است.”

بایدن نیست فقط نیاز به پیروزی در کارولینای جنوبی گفت: Scott Huffmon, یک استاد علوم سیاسی در Winthrop دانشگاه. او نیاز به یک پیروزی قاطع.

“این می تواند نجات او به دنبال” Huffmon گفت: از Clyburn را تایید. “یا آخرین تلاش خندق اگر پایان آن را شکست.”

حمایت از Clyburn بالاترین رتبه بندی سیاه و عضو کنگره حمل “مقدار زیادی از وزن” Huffmon گفت. که تمایلات تکرار شد توسط دموکرات ها اعم از دولت و رهبران محلی روزمره رای دهندگان. بیش از 60 درصد از کارولینای جنوبی دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه رای دهندگان سیاه و سفید است, با توجه به Huffmon.

“من فکر می کنم آن را بسیار مهم” کارولینای جنوبی حزب دموکرات رئیس Trav رابرتسون گفت: پیش از Clyburn تصمیم. “این یکی از پرطرفدار ترین پیشنهادات در ایالت کارولینای جنوبی است.”

Clyburn آمده است بایدن کمک در زمانی که سابق حزب سوسیالیست در خطر است از موثر بودن زدم به 2020 مسابقه.

به همین دلیل است که در طی یک رویداد در جورج تاون در بعد از ظهر چهارشنبه بایدن مطمئن ساخته شده به تکیه در Clyburn اعتیاد به مواد مخدره گفته او “مهیجی حمایت” ساخته معاون سابق رئیس جمهور “کمی احساسی است.”

“هیچ کس وجود دارد که من به احترام بیش از جیم از این همه سال می شود.”

دیگر آمار و ارقام در دولت بیشتر شده است شک و تردید در مورد بایدن Clyburn را تایید وجود.

به دلیل تصدی خود کار تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و بایدن “باید بهتر از این و او را” Rep. جاستین Bamberg یک آمریکایی آفریقایی تبار در ایالت کارولینای جنوبی نماینده مجلس که دارای تایید بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) گفت: در اوایل این هفته.

“من فکر نمی کنم که جو بایدن در حال رفتن به انجام این کار و همچنین برخی از آمریکایی های آفریقایی تبار دموکرات در این حالت ممکن است فکر می کنم” بامبرگ گفت: قبل از Clyburn تایید رسمی شد.

آن را کمی در مورد عملکرد خود را تا کنون. اما من امیدوار هستم. داده نشده تا امید.

لی ترنر 70 ساله بازنشسته

بسیاری از رای دهندگان در روز چهارشنبه نژادی متنوع جمعیت در جورج تاون بود سریع به ستایش Clyburn و تایید شده به نظر می رسد تنها اضافه کردن به محبت خود را به صورت بایدن به عنوان ریاست جمهوری خود را اجرا کنید در برابر یک آزمون بسیار مهم.

بازدید بایدن گرفته تا کنون در مقدماتی حزب دموکرات نیز نبودند از دست رفته در برخی از رای دهندگان. لی ترنر 70 ساله بازنشسته گفت: او قصد دارد برای رای بایدن “مگر من با توجه به یک دلیل نیست.”

“این یک کمی در مورد عملکرد خود تا کنون” ترنر گفت. “اما من امیدوار هستم. داده نشده تا امید.”

کارولینای جنوبی بود و به عنوان دیده می شود بایدن فایروال با این فکر که حمایت از دولت را کلید جمعیت از رای دهندگان خواهد فشار او را به پیروزی.

این بدان معنا نیست که یک بایدن پیروزی نمی آمد بدون چالش بین ساندرز’ شتاب و میلیاردر تام Steyer تمرکز بر دولت است. ساندرز که از دست دولت به هیلاری کلینتون در سال 2016 بیش از 47 امتیاز می آید را به روز مسابقه به عنوان جدید حزب سوسیالیست ملی با قانع کننده برنده در نیوهمپشایر و نوادا و توازن خود را در سال 2020 مورد.

بایدن رویداد در جورج تاون بود با خال خال آشنا ضربه در ساندرز بیش از مدیکر برای همه و گذشته مواضع سیاست رویکرد بایدن همچنین سعی در آخرین روزهای قبل از مقدماتی نیوهمپشایر فایده ای نداشت.

اما او ممکن است برای غلبه بر بیش از رقبای خود را’ شتاب.

Clyburn است “به طور گسترده ای تحسین در سراسر کشور” گفت: دبی اسمیت صندلی جورج تاون شهرستان حزب دموکرات منطقه که در آن بایدن مبارزه کرد و بعد از ظهر چهارشنبه.

“من فکر می کنم آن را به یک اثر خوب,” او گفت: تایید. “من فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت بزرگ.”

روز قبل از بایدن ظاهر اسمیت گفت که او فقط “نبوده است در اینجا زیاد است.”

“من فکر می کنم شاید مردم احساس کرد که نوع مصرف آن را برای اعطا” اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>