می توانید یک زن به نیوهمپشایر دو مرد مسابقه ؟

“من احتمالا یک ضربه در اینجا” جو بایدن گفت: در آغاز شب جمعه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. او به نظر می رسید به صحبت کردن در مورد چشم انداز یکی دیگر از جایگاه چهارم به پایان برساند به عنوان برنی ساندرز و پیت Buttigieg پیشرو پای صندوق های رای پس از دوئل مدعیان به پیروزی در آیوا قفقاز. اما اگر ما باید صبر کنید تا شنبه به ببینید که چه کسی رای دهندگان تعیین برنده مقدماتی نیوهمپشایر حداقل ما باید صاحب نظران به ما بگویید که چه کسی برنده و از دست بحث است.

POLITICO Magazine پرسید: 15 کارشناسان خودی فعالان سیاسی و حرفه ای برای دیده بان و به ما افکار خود را. اجماع: ctq را نگه می دارد برنده مناظره, اما او می تواند به نوبه خود آن پیروزی به رای ؟ Buttigieg تبدیل در یک عملکرد قوی اما مبارزه خود را برای رسیدگی به چالش های خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار در جنوب خم می تواند به او صدمه دیده است پایین جاده در کارولینای جنوبی است. بایدن به نام برای یک حرکت ایستاده برای سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman اما یک لحظه به او کمک کند خود را دوباره موجو ؟ ساندرز و الیزابت وارن همچنین بازدید. تام Steyer و اندرو یانگ وجود دارد هر چند, آن را سخت به بگویید که چرا. مایک بلومبرگ وجود ندارد اما نامزد مورد بحث او را به هر حال.

دفعات بازدید در تاریخ برای ما کارشناسان بینش.

***

می توانید هر یک از این نامزدها ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

Larry J. Sabato بنیانگذار و مدیر دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست و یک ویرایشگر کمک در POLITICO Magazine.

برای بهتر یا بدتر از نامزدها در مرحله در نیوهمپشایر در حال نهایی را برای حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزدی. و حداقل در حال حاضر به نظر می رسد تنها چهار یا شاید پنج واقع بینانه مدعی: Sanders, Buttigieg بایدن وارن و Klobuchar. شاید بلومبرگ به آن تعلق دارد در این گروه اما ما نمی خواهد او را در یک رای گیری تا 3 مارس.

فینالیست’ نقاط قوت و ضعف شد بر روی صفحه نمایش در بحث است. ساندرز دارای شور و شوق و هدف با یک پیام سازگار است; او همچنین دموکراتیک سوسیالیستی است که سختی نوامبر به فروش برساند. Buttigieg هر دو جوانی و بلوغ فراتر از سال خود را; اما او در فصاحت و بلاغت است platitudinous و اعتبار خود را نازک هستند. بایدن مخالف است—تجربه عمیق و حافظه سازمانی و در عین حال هیچ فوتی و فوری چشم انداز آینده. وارن دارای ایده های انبوه و تیز داشته باشید که دفاع از آنها را به خوبی; اما او رنج می برد و برخی از همان معلولیت که آلوده به هیلاری کلینتون از جنس (متاسفانه) به استادی ، Klobuchar شده است بسیار چشمگیر و استواری در یک سری از بحث های به خصوص این یکی در عین حال او گرفتار نشده به اندازه کافی برای شکستن به بالا دایره و او به نظر می رسد به توان بیشتر به عنوان نامزد معاونت از POTUS انتخاب است.

این بحث بود تا 2019. این 2020 و بسیار اتفاق افتاده است. فک انداختن بی کفایتی از آیووا قفقاز بود یک هدیه به ایران است که در دادن نگه داشتن. (“چگونه می تواند یک حزب و اجرای مراقبت های بهداشتی اگر آن را نمی تواند اجرا شود و یک جلسه?”) دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط ضرب و شتم رپ در استیضاح. او تثبیت موقعیت خود به عنوان آلفا و امگا حزب جمهوری خواه و او بروکس هیچ مخالف است. جامد اقتصادی گزارش در ادامه به سرپا نگه داشتن برگ برنده انتخابات شانس.

رئیس جمهور تهمت شروع مبارزات انتخاباتی به عنوان مورد علاقه—نه سنگین مورد علاقه, اما, فانتزی, وانمود کند که همه یا حتی بیشتر از دموکرات ها هنوز هم در حال اجرا می شکست وقت. دموکرات ها باید یک کوه به حرکت می کند و من نمی بینم یک حزب در مرحله ای که نزدیک بود به ملاقات با این چالش است.

‘این زمینه است که دست کم گرفته بلومبرگ’

بث هانسن یک جمهوری خواه استراتژیست سیاسی سابق و مدیر کمپین برای جان Kasich.

مشاهدین هفته از تاب و چرخش در سیاست های ملی امشب را بحث شد در مقایسه حادثه. برنده شد ساندرز که شور و عقل و شرم پشتیبانی از سوسیالیسم بود که زوج با اعتماد به نفس و قدرت.

برک آوت ستاره از شب بود Klobuchar که غریزی حس مشترک و عمل گرایی بود زوج با احساسات و aspirational چشم انداز یک دولت دموکراتیک است که می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان مستقل در غرب و در نوسان می گوید که دموکرات ها به شدت نیاز به پیروزی در کالج انتخاباتی است.

Steyer تا به حال به طور مشابه قوی اما بدون ارتباط شخصی است که Klobuchar ساخته شده است.

Buttigieg و وارن بودند بیشتر مقهور اگر چه شهردار سابق عملکرد حمایت خود را از مسیر رو به بالا در حالی که وارن چیزی برای دستگیری او رو به پایین اسلاید.

من همچنان به لذت بردن از یانگ پاسخ که واقعا به نظر می رسد به درک که در آن کشور ما به رهبری می تواند اگر ما را در آغوش نه یک “انسان محور سرمایه داری” و آماده کردن کارگران برای تغییرات در اقتصاد است که تکنولوژی آوردن است. متاسفانه سیاست های پیشنهادی در حال تک بعدی و فاقد تخیل از نقد او از آینده اقتصاد است.

به اعتقاد من در این زمینه است که دست کم گرفته بلومبرگ. نامزدها به نظر می رسید سریع به محکوم شهردار به عنوان یک میلیاردر خرید راه خود را به مسابقه—که او است که ممکن است کافی انتقاد اگر ایده های خود را ضبط و تجربه (و 1.5 میلیارد دلار) شروع به گرفتن.

بایدن چیزی—دیگر از درخشان خود را “ایستادن و کف زدن برای سرهنگ Vindman” لحظه امشب خود را به اثبات برساند در آیووا و به احتمال زیاد پایان در نیوهمپشایر هستند بدون استحقاق.

‘Buttigieg موفق به سرمایه گذاری در آیووا حرکت’

آلن شرودر استاد در دانشکده روزنامه نگاری در دانشگاه در بوستون. شرودر است که نویسنده چندین کتاب از جمله بحث ریاست جمهوری: کسب و کار مخاطره آمیز در کمپین بلیزرز.

این بحث خسته کننده به دلیل آن احساس به طور کامل بیش از حد جدا از freaked خارج و خوی این کشور در حال حاضر است. در پایان این احساسی طاقت فرسا هفته از جنون سیاسی نامزدها یک فرصت برای بالا بردن حس فوریت های اطراف 2020 انتخابات ریاست جمهوری به counterprogram در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. به جای آنها rehashed خود را در برنامه های مراقبت های بهداشتی.

برخی از شرکت کنندگان دستگیر تشویش از لحظه ای بهتر از دیگران است. Steyer گذاشته مخاطرات در دست کاملا lucidly هر چند به هیچ وجه او قابل قبول راه حل برای این مشکل. Klobuchar بود همین طور هماهنگ به واقعیت های جاری که برای اولین بار به مرجع استیضاح محاکمه. و بایدن بهترین لحظه زمانی بود که او roused مخاطبان به تشویق ایستاده برای سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman.

در غیر این صورت بایدن به حال یکی دیگر از پست بحث مردد بین گوش خراش و رام اما همه اذعان نیوهمپشایر به عنوان یک علت از دست رفته. وارن و ساندرز نیز تحویل داده متوسط عملکرد. بعد از این همه سال در کسب و کار, چرا نمی توانید برنی صحبت به میکروفون و بدون صدایی مانند او را همراه خود در سازهای کوبه ای ؟

با بسیاری از چشم او Buttigieg موفق به سرمایه گذاری در آیووا شتاب. به جای بردن بحث بازی او لرزاند به عنوان او تلاش برای دفاع از باریک خود را ضبط به عنوان یک انتخاب رسمی—نه یک شاخص برای اطمینان می توان از شرکت کنندگان در انتخابات عمومی بحث.

اگر این بحث وسیع و قانع می توان گفت که برنده آن شد Klobuchar—دوباره. اما پس از هشت اقساط این سری نیاز به تزریق چیزی تازه است. آن را وارد و در قالب بلومبرگ ، 12 روز از در حال حاضر در نوادا بحث ؟

‘Klobuchar بی سر و صدا به عنوان اسب’

سوفیا A. Nelson نویسنده آمریکایی و استراتژیست سیاسی, نظر, نویسنده و خانه سابق جمهوریخواه کمیته مشاوره.

برنده روشن امشب Klobuchar. نه به این دلیل که هر کس دیگری شود و یا تصادفا. اما از آنجا که او آن را به عقب به جایی که من فکر می کنم اکثر مردم: این مرکز است.

او به آرامی swatted Buttigieg در مورد عدم وجود خود را از تجربه و یادآوری رای دهندگان است که ما انتخاب یک مرد به عنوان رئیس جمهور در سال 2016 با تجربه و شما ببینید که در آن است که بدست ما. شهردار پیت چشمگیر است اما او به سادگی فاقد جهانی و اجرایی تجربه به اجرا گذشته جهان بزرگ ابرقدرت. Klobuchar همچنین خاطر نشان کرد رای دهندگان از او فروتن ریشه و توانایی خود را برای جذب رای دهندگان در سراسر شکاف سیاسی.

من فکر می کنم وارن تا به حال یک شب خوب. ساندرز و بایدن مخلوط آن را اما نه امتیاز از دست داده و یا نقاط. بایدن است هرگز به هیجان انگیز است. او حكيم در مرحله سالمند دولتمرد. یانگ خاموش بسیاری از مردم هنگامی که او معمولی را رد کرد رئیس جمهور جرایم عنوان كرده است ، Steyer تا به حال یک لحظه خوب وقتی که او رفت و در یک تنوع بیهوده گویی اما فراتر از آن او تعلق ندارد در این مرحله است. ساندرز است که در آن به آن را برد, اما من فکر می کنم او اصطبل هنگامی که مبارزات انتخاباتی حرکت جنوب.

Klobuchar بی سر و صدا به عنوان اسب در این مسابقه برای کاخ سفید است. آن جالب خواهد بود تا ببینید که در آن او به پایان می رسد تا در نیوهمپشایر.

این بحث نمی تواند نجات این هفته

جولیان شجاع NoiseCat یک نویسنده است معاون رئیس جمهور از سیاست و استراتژی برای مترقی فکر می کنم مخزن داده ها را برای پیشرفت و روایت تغییر مدیر در موزه تاریخ طبیعی.

این یک هفته بد به یک دموکرات فعال: از نه هنوز حل و فصل آیووا قفقاز به استیضاح به خزنده احساس است که حزب و اخبار رسانه ها و نامزدها و توییتر خود را حامیان—ممکن است شکست بخورند همه ما در پایان دم از انتخابات چهار سال از مردمی سازماندهی. بحث قرار برای جمعه شب تلویزیون slot—که در آن آنها را نشان می دهد قبل از اینکه آنها لغو آنها و زمانی که تنها پرشورترین و متعهد آبی رای دهندگان لحن در نبود رفتن به رفع زیاد است.

Buttigieg موفق به جلب کردن ناراحت کننده پشت و جلو با ABC مدیر Linsey Davis, که سیاه و سفید است, بیش از افزایش ماری جوانا مربوط به دستگیری از ساکنان جنوب خم ایندیانا در طول تصدی خود به عنوان شهردار در لحظه دقیق زمانی که او نیاز به برنده شدن در سیاه و رای دهندگان. بایدن نیست به اندازه کافی برای رد این طور فزاینده ای تاثیر گذار تئوری در اصل پیشرفته توسط کامالا هریس و Cory Booker, کمپین که او یک ببر کاغذی. (به جز در حال حاضر آن را Buttigieg به عنوان به خوبی به عنوان میلیاردرهای بلومبرگ و Steyer که ایستاده به دست آوردن.)

به سهم خود از ترقی خواهان—ساندرز و وارن—در قرار سازگار اجرای برنامه. اما هر دو هنوز هم نیاز دیگر رای دهندگان و نمایندگان—اگر آنها می خواهند به نفع خود. و آنها ممکن است داستان از این حزب حکم بزرگ. تیم آبی را تکه تکه برخی از با استعداد ترین سیاستمداران و برجسته سیاست در جاده ها به Milwaukee. این بحث را ما قوی تر است ؟ یا ما نگاه در این هفته به عنوان آنهایی که در آن رهبران ما و حزب ما از دست رفته ما انتخابات ؟

‘شاید Opie تیلور چیزی که برای او در جریان’

میشل برنارد یک تحلیلگر سیاسی, وکیل, نویسنده و رئیس جمهور و مدیر عامل برنارد مرکز زنان در سیاست و سیاست عمومی.

یک هفته پس از آیووا برنده شب شد ABC Linsey دیویس. عملکرد خود را در دو بحث او co-تعدیل به راحتی او را انتخاب بعدی ما فرمانده. او را درخشان هیچ و بی معنی می شود به نقطه نیروهای نامزدها برای پاسخ به این سوال پرسیده شده و می پرسد سوال است که واقعا مهم برای مردم آمریکا. او یک زن که به نظر می رسد کاملا قادر به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر تنها او یک دموکرات نامزد شده است. بهتر است اگر تنها DNC به تصویب رسید که قوانین اجازه می دهد یک بینهایت واجد شرایط زن آمریکایی آفریقایی تبار را به مرحله. اما 2020 بنابراین با وجود خواسته های من, حتی اگر Davis می تواند دید را به پیوستن به این جنون است که در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری فصل DNC را پاک او آن را به عنوان کامالا هریس, Cory Booker و جولین کاسترو.

پس او را نامزد آن را مانند به نظر می رسد برنده شب بود—(فکر می کنم واجب رول درام در اینجا)—Buttigieg. و احتمالا ساندرز به دنبال Klobuchar.

به عنوان بایدن برای آن را به دنبال خوب در همه. در واقع آن را به دنبال واقعا بد است. اوباما سحر و جادو به نظر می رسد کار تنها زمانی که بایدن ایستاده است به معنای واقعی کلمه در کنار باراک اوباما ، اوباما در غیاب ماده کنار خاصی وجود دارد “je ne عالی تفتیش quoi” در مورد بایدن که به نظر نمی رسد به خوبی جواب برای سال 2020 است.

بازگشت به Buttigieg: شاید Opie تیلور چیزی که برای او در جریان است. هر آنچه در آن است که حداقل برای زمان حال آن کار می کند. در هر موضوع مطرح شده او به طور مداوم تحویل یک پیام است که ترکیب همدلی و احترام برای مردم آمریکا و امید به آینده است که نامزدهای دیگر فقط دست علامت در بیان. زمانی که او صحبت از مدیکر من در واقع می خواستم به گوش دادن. هنگامی که دیگران صحبت در مورد مدیکر من می خواستم برای خاموش کردن تلویزیون است. آن را مانند این برای هر موضوع مورد بحث در طی نزدیک به سه ساعت بحث و. شاید کلید 2020 است نه ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازی خود را. آن را ضرب و شتم او را با دادن همه آمریکایی ها به کسی و چیزی در باور دوباره.

بایدن این کمپین در حمایت از زندگی

Michael Starr هاپکینز یک استراتژیست دموکرات بوده و در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از باراک اوباما و هیلاری کلینتون و جان Delaney.

به عنوان نیوهمپشایر اولیه بایدن کاری نمی کند برای متقاعد کردن هواداران خود را که او می تواند این چرخه را بچه باز گشت. بایدن حمایت بوده است اما آن می تواند غیر موجود اگر او نمی re-ایجاد electability استدلال شده است که پایه و اساس مبارزات انتخاباتی خود. با مبارزات انتخاباتی خود را در حمایت از زندگی سابق معاون رئیس جمهور تا به حال یک عملکرد مناسب و معقول اما او در حال رفتن به یک زمان سخت قانع کننده ای هواداران خود را به شهردار پیت دوم یا سوم نگاه کنید.

برنده شد Buttigieg. او عینک سناتور وضعیت خوب و عقب ننشستند از رقبای خود. Buttigieg صدا آرام و راحت در این بحث در حالی که گرفتن ورودی از تقریبا همه از همکار خود را نامزد. او به وضوح حرکت و یک داستان فوتی و فوری و ضربه زدن به گشاد گشاد راه رفتن او در زمان مناسب. که یک دستور برای یک ماه خوب.

ساندرز و بایدن هر دو دارای یک اپتیک مشکل است که آنها ممکن است قادر به رفع. اپتیک از دو 70-به علاوه در سال مردان پس از 37 سال frontrunner—استدلال برای نسل تغییر کمک خواهد کرد که هر دو نامزد به نفع خود بیش از رای دهندگان جدید.

دموکراتیک اولیه است که هیچ جا در نزدیکی بیش از, اما آن را به سرعت منتقل شده به دو فرد مسابقه بین ساندرز و Buttigieg با بلومبرگ انتظار در بال.

‘Klobuchar به وضوح رز به بالا’

جنیفر Lawless یک استاد سیاست در دانشگاه ویرجینیا که تحقیقات بر جاه طلبی های سیاسی, کمپین و انتخابات و رسانه و سیاست است.

اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودند معمولی جمهور به دنبال انتخاب مجدد اگر او نگران در مورد نیاز به ایستادن در بحث مرحله در کنار حزب دموکرات نامزد اگر او در زمان به طور جدی حمله به سیاست های خود را به شایستگی و شخصیت و سپس او نمی خواهد خواب خوب امشب. نیوهمپشایر دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری به نمایش گذاشت بازیگران از شخصیت های که در حال جلا آگاه همدلانه و زرنگ و دانا. مجموعه ای از رقیب که به وضوح در این یک سال و آموخته اند که بسیاری در این فرآیند است. یک گروه از زنان و مردان که هنگامی که زمان می آید آماده به ایستادگی در کنار هم به این رئیس جمهور. در بسیاری از راه های جمعه شب بود و یک پیروزی برای دموکرات ها.

چگونه می تواند از آن نمی شود شما ممکن است فکر کنید ؟ تنها دموکرات به رقابت پرداختند! خوب یک هفته است که برجسته حزب دموکرات هرج و مرج در آیووا یک استیضاح تبرئه یک قابل ملاحظه ای به خوبی دریافت دولت از آدرس اتحادیه و مثبت شغل گزارش آن را از این سوال که بحث خواهد بازی را به تهمت دست نامزد اختلافات حزب اختلال و ناتوانی در بیان یک چشم انداز برای آینده است.

این اتفاق نمی افتد. مطمئن Klobuchar و Buttigieg در زمان jabs در هر یک از دیگر. بایدن و ساندرز با اشاره به نقاط ضعف در یکی دیگر از سوابق گذشته و برنامه های آینده. وارن نمی عقب نگه دارید که در مورد خواسته Buttigieg و عدالت کیفری. اما حتی بیشتر گرم می شود اختلافات بودند مدنی.

بیشتر از آن نامزدها نشان داد توانایی برای رسیدگی به مسائل دشوار در یک راه اندازه گیری. Klobuchar به وضوح رز به بالا. او قانع کننده و مختصر و با اعتماد به نفس صرف نظر از اینکه او در صحبت کردن در مورد مراقبت های بهداشتی, تجارت, استیضاح یا استراتژی مبارزات انتخاباتی. بقیه اجراهای اما هیچ چیز به عطسه در است. Buttigieg دفاع از جو و هانتر بایدن و بایدن را تشکر و قدردانی از “فروشي” او در آیووا خاص منعکس شفقت و فروتنی است که هر نامزد در مرحله معتقد است که باید ترمیم شود به دفتر بیضی. شاید قانع کننده ترین لحظه—و روشن ترین مجاورت برای مغلوب ساختن پیشی جستن—بود که بایدن در تماس برای تشویق ایستاده برای تشکر از سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman برای خدمات خود را.

پس آیا امشب پیروزی برای حزب اند ؟ معلوم نیست. خواهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دادن خواب ؟ احتمالا نه. اما اگر تهمت بود در حصار در مورد اینکه آیا به بحث نهایی نامزد جمعه ممکن است نوک مقیاس.

بازنده شد هیلاری کلینتون

مت Bruenig موسس و رئيس جمهور از مردم, پروژه سیاست مترقی فکر می کنم تانک.

بازنده از جمعه شب بحث شد هیلاری کلینتون ، زمانی که مدیران از نامزدان ریاست جمهوری خواست در مورد کلینتون اخیر گفته است که “هیچ کس را دوست دارد” ساندرز Klobuchar گفت: او دوست داشت او را و بایدن راه می رفت و به ساندرز در آغوش گرفتن. این بود که در بسیاری از سخت ترین لحظه در یک بحث که در غیر این صورت جای تعجب دوستانه. کلینتون سنا شکل دموکراتیک استقرار است که در حال حاضر آشکارا مسخره عمده در تلویزیون بحث. یکی به تعجب که آیا او را به اشاره و توقف تلاش برای پرتاب بمب به مسابقه.

‘بیش از حد از punditry متمرکز شده است فقط چند نامزد’

استفانی Schriock سیاسی استراتژیست و رئیس جمهور از امیلی لیست.

شب جمعه ما شاهد چرا جریان رسانه ای روایت است که نادیده گرفته شده و یا اخراج زنان در مسابقه برای بیش از حد طولانی است فقط ساده اشتباه است. Klobuchar نشان داد رسید و دوباره در انجام کارها و جذاب به رای دهندگان در وسط. وارن بارها و بارها نشان داده توانایی برای تعریف علل زمینه ای برای چالش های ما: فساد در دولتی که بیش از حد اغلب در خدمت ثروتمند و منافع خاص. من خیلی خوشحالم که رای دهندگان رو به دیدن قدرتمند خود را برای اجرای خود را به دلیل بیش از حد از punditry متمرکز شده است فقط چند نامزد از جمله یکی که underperformed (بایدن) و یکی که حتی نشان داده شده است تا در یک رای گیری نشده است (بلومبرگ).

نیویورک تایمز تایید به آخرین خط تا به حال آن را حق: ممکن است بهترین زن برنده شوید. آنها هر دو را شب جمعه.

‘این زمینه به سرعت در حال کاهش’

یعقوب Heilbrunn سردبیر منافع ملی است.

در اینجا معامله: New Hampshire مشخص شده نقطه عطفی برای دموکرات ها. این رشته به سرعت در حال کاهش به عنوان وارن ثابت به یک رمز و بایدن موفق به کوه منسجم مورد نامزدی خود را. نقطه بالا برای او آمد به سمت ابتدا: به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عازم بر پاکسازی او movingly التماس مخاطبان به ایستادن و تحسین سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman به ثمر رساند و با بیان این که Vindman نه Rush Limbaugh, شایسته یک مدال. اما آن Buttigieg Sanders, و, بالاتر از همه, Klobuchar که تحویل قوی ترین اجراهای. با مسلسل تلاوت تهمت را بد بخت کمبود Klobuchar ساخته شده قوی را برای خودش. Buttigieg نیز در آمد قوی در دفاع از بایدن از مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و جرح بیشتر از توانایی بایدن همیشه خود را. می توانید هر یک از آنها را به مقابله و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن? هنوز رتبهدهی نشده است. اما آنها در حال گرفتن وجود دارد.

یک شب برای آسایش سیاست

جنیفر ویکتور استاد علوم سیاسی در دانشگاه جورج میسون یک co-سردبیر Oxford Handbook of سیاسی شبکه و عضو هیئت مدیره غیر انتفاعی مرکز سیاست پاسخگو.

مشاهدین هفته از آشفتگی درام و اضطراب پر از سیاست در آمریکا این بحث دموکراتیک بود کاملا آرام است. بر خلاف بقیه چه اتفاقی می افتد در سیاست این بحث کاملا طبیعی است. نامزدها بودند شدید اما مودبانه. آنها به چالش کشیده و یکی دیگر با استفاده از احترام و بس. آنها بی دلیل وعده های آنها گاهی تحریف سوابق خود را و آنها pandered به خانه مخاطبان با انواع نیوهمپشایر چاپلوسی—و آن همه شکوه پرتره از کتاب درسی مبارزات سیاسی. چه تسکین! و چنین مقایسه با دیگر سیاسی عینک این هفته است.

با توجه به تمام این درام سیاسی این هفته این احتمال وجود دارد که تنها جان سخت politicos قادر به پرداخت توجه به این شب جمعه مراسم که بیش از حد بد است به خاطر آن بود که معمولی ترین چیزی که اتفاق افتاده است در سیاست تمام هفته. اما کم بینندگان نیز بدان معنی است که این بحث احتمالا تاثیر زیادی در نتیجه از نامزدی روند و یا مقدماتی نیوهمپشایر. همه نامزدها انجام هست. وجود دارد هیچ عمده gaffes یا اشتباهات. هفت در این مرحله به نظر می رسید, اما, مثل یانگ و Steyer شد خارج از محل. سهم خود را گرفتند اساسی و مهیجی اما آنها نیز به طور مداوم در تلاش برای ایجاد خود را به نظر می رسد معادل آن به سایر نامزدها در این مرحله با وجود عدم تجربه در خدمات عمومی و یا تعهد به حزب.

پنج باقی مانده—Buttigieg بایدن Warren Klobuchar و ساندرز—مشغول به شدت با یکدیگر در مسائل سنتی مانند تفنگ و خشونت نژادی و عدالت اجتماعی و رفاه و امنیت و سیاست خارجی است. یک بلاتکلیف نیوهمپشایر رای دهندگان ممکن است دیده می شود یک بحث است که کمک خواهد کرد که آنها را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد نحوه رای گیری در روز سه شنبه اما آنها را دریافت کنید برای دیدن رشد و عملکرد سیاست آمریکا دوباره که در آن تمام بازیگران پیروی از هنجارهای تجویز شده از این بازی است.

Buttigieg تصادفا در مسابقه و سیاست خارجی

جان Neffinger یک سخنران و مربی مدرس در ارتباطات سیاسی در دانشگاه جورج تاون و کلمبیا مدرسه کسب و کار سابق ارتباطات و مدیر کمیته ملی حزب دموکرات و همکاری نویسنده فوتی و فوری مردم: مخفی کیفیت است که ما را با نفوذ.

این بود که یک شب بزرگ برای حزب پس از یک هفته آن را واقعا و نه فراموش. پر جنب و جوش و جذاب در سراسر این بحث تا به حال بیش از سهم خود را از لحظات مهم: بایدن باز کردن مقالات با فروتنی اذعان نیوهمشایر ساندرز با یک محرک فراخوان حزب وحدت Buttigieg دفاع از یمن در برابر تهمت تلاش به نوبه خود به پدر در برابر پسر و بایدن احضار تشویق ایستاده برای سرهنگ Vindman. به طور کلی Klobuchar و ساندرز خوشبخت ترین رزمندگان روی صحنه و همراه با Steyer به طور مداوم ساخته شده پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن.

یکی از قابل توجه تلو تلو خوردن: شهردار پیت به حال بسیاری از فصیح لحظات اما او مردد در مورد ترور رهبران خارجی و آمادگی برای قابل پیش بینی حمله به رکورد خود در مسابقه, نوع اشتباهات است که باید قطع نامزدهای قبل است. یک حماسه پیروزی: پس از کرک کردن مخاطب با یک سری از “چه کسی است ؟” خطوط کارگردانی در مغلوب ساختن پیشی جستن Klobuchar اقتباس یکی از بهترین داستان ها در سیاست—مرد گریه در FDR را funeral procession—به سادگی نزدیک برای سنین. آن هنوز هم باقی مانده است دیده می شود آن است که آیا به اندازه کافی به او نگاه دوم از رای دهندگان.

فشار برای Klobuchar

Atima Omara سیاسی استراتژیست و رئیس جمهور سابق از حزب دموکرات آمریکا است.

با وجود داشتن کمتر صحبت زمان وارن ضربه تمام نقاط بالا و در خدمت گوشت قرمز به پایه دموکرات و به عنوان مثل به رسمیت بهترین از این بحث است. با در معرض خطر در نیوهمپشایر است Klobuchar. او تایید شده توسط عمده, نیوهمشایر, روزنامه, و آن را سخت تر برای او برای توجیه ماندن در مسابقه اگر او مجبور نیست یک پایان قوی و یا پیروزی در این آمدن سه شنبه پس از کسب مقام پنجم در پایان در آیووا.

سایهای نوادا در قفقاز جنوبی کارولینای اولیه و بسیاری از شنبه متحده موضوع مسابقه و نژادی عدالت معناداری گفتگو برای بیشتر سفید بحث مرحله. این نشان دهنده گذشته اذعان چقدر مهم جوامع از رنگ به حزب دموکرات پایه به خصوص سیاه و سفید و قهوه ای رای دهندگان و چه در خطر است در سال 2020 مشارکت مردم اگر نامزدها (و در نهایت نامزد) صحبت نمی کنم به مسائل مربوط به این جوامع نیز هست. انتظار بیشتر از این در آینده اولیه بحث و در بیخ و بن.

از چهار متحده, New Hampshire است ‘را فراموش کرده وسط خواهر و برادر’

چارلز الیسون یک استراتژیست سیاسی و بحث-رادیو میزبان.

این یک نیوهمپشایر بحث که خیلی تلاش کرد به یاد رای دهندگان در پی کثیف آیووا حزبی که “اوه درست است که” اول ابتدایی بعدی است. ناگهان گرانیت دولت می شود را فراموش کرده وسط خواهر و برادر ساندویچ بین آیووا و آینده نوادا و کارولینای جنوبی است. مانند آیووا آن را بیش از حد گرفتن برای ربط داده معتبر انتقادات از عدم تنوع. وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز برای مثال در رای دهندگان دستور در جمعیتی هزینه نیوهمپشایر به عنوان نامزد ظاهر شد برای آمادگی بیشتر برای آینده دو کشور است. شما تقریبا می تواند شنیدن سفید مردم در نیوهمپشایر آه کشیدن “آنچه در مورد ما؟”

این بحث یک نبرد نسل. وجود دارد خیلی بیشتر عضله خم و مقدار زیادی از سیاست گوشت برای رای دهندگان به جویدن. هنوز, آن را نمی کند به وضوح ایجاد کسی که می تواند ترساندن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اگر بحث واقعا تغییر این دوره از مقدماتی جمعه شب ممکن است دگرگون و به دور از فرض دو طرفه نژاد به سه راه نژاد—از Buttigieg مقابل ساندرز به حال Buttigieg مقابل ساندرز در مقابل Klobuchar.

Klobuchar قطعا تا به حال یک standout عملکرد به نگه داشتن مردم شیفته (شاید اولین نامزد از حزب دموکرات بحث تا کنون به ایجاد یک بیانیه قوی در سرکوب رای دهندگان). اما او نیاز به جلوگیری از بسته شدن هر سخن گفتن با یک وب سایت پلاگین زیرا این شاخی.

وارن فقط نمی تواند بیرون از خط و نشده است به دست آورد باز گشت گشاد گشاد راه رفتن. Buttigieg تلاش در پرسش از نژاد و سیاه و سفید خود را مشکل در ساوث بند و همچنین در حالی که پرداختن به سوالات کلیدی در تجربه. ساندرز ماند به طور مداوم برنی به راحتی glossing بیش از سوال او نمی خواست برای پاسخ به. بزرگ از دست رفته لحظات بودند رقبای شکست را در ساندرز بیشتر پرخاشگرانه در او دلتنگ کنترل اسلحه رکورد (که در آن او می تواند “تغییر” در حالی که دیگران به طوری که اغلب باید به تصویب خود را مترقی خلوص آزمون) و به همین دلیل ورمونت چنین بالا, سیاه, حبس نرخ. بایدن تلاش سخت به بزرگتر خود دولتمرد “نگاه آنچه که من انجام داده ام” رزومه, اما نمی تواند مدیریت را از طریق فشار. Steyer ناشی از یک کمدی, قدیمی, کنایه بیش که بیشتر سیاه حزبی تاییدیه. یانگ نمی مشق شب خود را در مصرف مواد مخدر, اما نگه می دارد و فشار یونیورسال اساسی درآمد و به جامد ضعیف پاسخ در کودکی با فقر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort su tesisatçısıGorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesLevitraMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetJetbahisPiabetBetvolemobil ödeme bozdur 7/24Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaTavuk kesme makinesikronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir