می توانید مایک بلومبرگ نگه داشتن خود را سرد ؟

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مایک بلومبرگ رایگان-هزینه های اجرای کمپین به فلک کشیده و او را به مباحثه برای نامزدی حزب دموکرات — اما او در حال حاضر با چالش مواجه ایمنی بدن به ثروت خود را.

چند میلیاردر است یک نظرسنجی دور از راهیابی به مرحله ملی مناظره تلویزیونی در لاس وگاس پنج شنبه شب و اگر او نمی کند روشن است که آستانه او تقریبا قطعی به آن را به کارولینای جنوبی faceoff Feb. 25. یا تنظیم تهدید به وضع لخت یک آسیب پذیری ثروت خود را نمی تواند محافظت در برابر: خود را.

سابق شهر نیویورک شهردار تحریک پذیری و سوالات او بداند بی جا و مجادلات او احساس می کند او در حال حاضر قرار داده و به رختخواب می تواند به تضعیف اولین بازی خود را در بحث مرحله که در آن آمریکایی ها معرفی خواهد شد برای این مرد را در همه جا حاضر مبارزات انتخاباتی آگهی.

رقبای خود را که ستون بندی شده اند در روزهای اخیر سعی خواهد کرد به سر و صدا او را با حمله به رکورد او در مبارزات انتخاباتی مشاوران سیاسی گفته اند. تیم خود نگران است که ناپایدار نشان در کنار تمرین نامزدها می تواند در غرفه خود حرکت و سود خود را.

“ما انتظار دارند که او در حال رفتن به یک مقدار زیادی از توجه به او — او حمله شود” بلومبرگ گفت: با توجه به سیاسی اشاره کرد که این امر می تواند اولین بحث از سال 2009. رسمی که کاهش یافته است به صحبت می کنند در رکورد با اشاره به نامزدهای دیگر است که تا به حال ماه از عمل در هشت بحث و متعدد انجمن ها و “را بدست بهتر است به عنوان آن را رفته است.”

بنابراین بلومبرگ صرف هفته آماده.

“شما می دانید من; من می خواهم یک مبارزه و بنابراین من فکر می کنم آن می تواند سرگرم کننده برای رفتن و رقابت او گفت:” طی مصاحبه ای در دیترویت در اوایل این ماه. تشبیه آن به خود گاهی اوقات ستیز کنفرانس های مطبوعاتی خود را در طول 12 سال به عنوان شهردار او افزود: “من همیشه فکر می کردم که سرگرم کننده بود به مبارزه.”

بالا بلومبرگ lieutenants و کارشناسان سیاست شده اند و آماده شدن او را برای آنچه که می تواند بیشتر unscripted رویداد در عین حال خود را از سه ماهه مبارزه است. به عنوان دبستان جلسات یافت, افزایش در فرکانس تیم او در حال کار برای رسیدن او به پروژه آرامش و خونسردی در خط آتش در حالی که تصویر او را به عنوان سخت ترین دموکرات را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هوارد Wolfson کهنه دموکراتیک استراتژیست که پیوست بلومبرگ مدار در سال 2009 پس از کار بر روی هیلاری کلینتون در سال 2008 ریاست جمهوری ایفای نقش برنی ساندرز; Julie چوب بلومبرگ ملی دبیر مطبوعاتی است که به تصویر می کشد الیزابت وارن; و مشاوران ارشد مارک La Vorgna و مارسیا حال در حال stand-ins برای پیت Buttigieg و ctq بود.

Wolfson شوخی که خود الهام بخش برای ساندرز آمد از تماشای “Statler و والدورف” این چموش سالمندان Muppets که تنبلی و سنگینی حرکت کردن انتقادات خود را از بالکن صندلی. خواسته در مورد رقبا در تلاش برای تحت بلومبرگ پوست خود او پکتیا میباشد “Haters gonna hate. آن را در آورد.”

بلومبرگ در تلاش است تا با سنگ تیز کردن ترد و پر انرژی تجدید نظر به رای دهندگان است که در مقابل با بایدن— یکی دیگر از سفید نر septuagenarian در مرحله, با توجه به مشاوران.

دیگر مشکلات بالقوه برای بلومبرگ هستند تمایل خود را به استفاده از مورخ زبان — کلماتی مانند “بی عفت” به عنوان مثال — به اخراج نگرانی خود را در مورد اخبار مالی سرویس فرهنگ کار برای کارکنان زن.

بلومبرگ دارای سابقه از دست دادن سرد خود را ، او پس از رشد مشخصه اذیت یک خبرنگار در یک صندلی چرخدار که قطع کنفرانس مطبوعاتی خود وقتی که او کاهش یافته و به یک دستگاه ضبط. اخیرا او خواست یک خبرنگار به “با آن” هنگامی که او فشرده مورد بحث توقف-و-frisk پلیس تاکتیک.

خوراکی در نامزدهای دیگر و یا یک مدیر می تواند به تضعیف تلاش های خود را برای انتقال همدلی و ندامت.

“او فوق العاده underwhelming در بیخ و بن تا کنون. [I] فکر می کنم مردم با دیدن او از نزدیک او می تواند از رنج می برند از یک کمی ‘بایدن سندرم است.’ یعنی او را نه به عنوان قابل توجه است که او تولید شده و او را نیز هل دادن 80 که هیچ کس به نظر می رسد به صحبت کردن در مورد گفت:” مستقر در نیویورک مشاور سیاسی نیل melissa sweet, که است معرفی کارش در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. بلومبرگ فقط تبدیل 78.

ترک تشکیل شده در بایدن را درک frontrunner وضعیت هنگامی که او گرفتار کردن گارد در بحث مرحله. و در حالی که بلومبرگ به اشتراک نمی بایدن خاص نقاط ضعف او به ارمغان می آورد خود را melissa sweet اشاره کرد: “او بی تاب او اذیت کننده می شود و او را اذیت.”

“بسیاری از این کشور دیدن است قادر به تاجر, با, شیرین, مختصر و مفید تبلیغات بمباران بیش از همه تلویزیون و اینترنت و وجود یک نام تجاری خاص است که در حال حاضر پدید آمده است” melissa sweet گفت. “در این مرحله از این بازی هر چیزی که در تضاد با آن و یا رهبری که این خطرناک است.”

یک زمان بلومبرگ دستیار سابق معاون شهردار دنیس والکات توصیف بیشتر مهربان طرف تاجر.

“من دیده ام این واژه در ارتباط با او را به عنوان توهم است و همه چیز و بله ‘مایک خواهد آن را انجام داده,'” والکات گفت: در مصاحبه ای در اشاره به کمپین موضوع صلاحیت بالاتر از همه چیز. “اما من می دانم که [او] است که شور و شوق عمیق در اطراف مسائل … و من فکر می کنم که مهم است که مردم در سراسر کشور را بشنود.”

بلومبرگ در حال آمدن است تحت افزایش موشکافی به تازگی برای پلیس شیوه به عنوان شهردار که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین در مردان و به صورت یک فرهنگ سازمانی که موضوع پرونده های حقوقی از زنان در شرکت بلومبرگ L. P. خود اسراف صرف نیز باعث تجدید حملات از رقبای ادعا می کنند که او در تلاش برای خرید نامزدی.

وجود دارد یکی دیگر از سوال از او چگونه دستگیره بحث اپتیک. او در حال حاضر شده است با تمسخر مغلوب ساختن پیشی جستن بر ارتفاع sidetracking بلومبرگ تیم به گودال ماسهبازی که در آن آنها pilloried رئیس جمهور وزن, پوست و مو رنگ. در دوشنبه, مهر افتتاح یک جبهه جدید علیه ساندرز و حامیان او نسبت خود را آنلاین تاکتیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

این واقعیت است که بلومبرگ نیست رقابت در نوادا قفقاز در روز شنبه و کارولینای جنوبی اولیه هفته بعد برگ کمی در راه فوری بازده برای او. “من فکر می کنم او باید اجازه Buttigieg و Klobuchar اجرای دوره خود گفت:” جان Zogby دموکراتیک pollster.

اما مشاوران او تاکید کرد که رای دهندگان انتظار و خواست که او به نظر می رسد اگر او واجد شرایط.

“او به انجام آن است” یکی از آنها گفت.

قبل از اینکه کمیته ملی حزب دموکرات حذف دهنده آستانه اجازه می دهد تا او را به واجد شرایط صرفا بر اساس نظر سنجی عمومی بلومبرگ گفت: او می خواست به بحث و حتی به عنوان او اظهار تاسف کرد: “پیش از کنسرو صدا” آنها را تولید و اخراج سنت به عنوان کمی بیش از اسکریپت تلویزیون و تئاتر است.

که ممکن است درست باشد. اما با شرایط سخت ویژه آموزش دیده در گذشته خود رادیو فردا را مجبور به نشان می دهد او می تواند انجام دهد

“شصت میلیارد دلار خرید می تواند به شما مقدار زیادی از تبلیغات” بایدن گفت: در یک آخر هفته مصاحبه در “ملاقات با مطبوعات” با اشاره به بلومبرگ را برآورد ارزش خالص “اما آن را نمی توانید پاک کردن رکورد خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>