کانادا وجود ندارد که آمریکا و مکزیک دیدار با رئیس جمهور در کاخ سفید به بحث CUSMA

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

رئیس جمهور مکزیک در واشنگتن برای دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جشن آمریکای شمالی جدید ایران — جشن است که در آن کانادا نیست.

نخست وزیر جاستین ترودو کاهش یافته است برای پیوستن به مذاکرات با استناد مداوم COVID-19 گیر این هفته فشار دادن پارلمانی کسب و کار و ادامه تهدید مجدد آمریکا تعرفه برابر کانادا آلومینیوم-صادرات.

آمدن به نیروی جدید آمریکا-مکزیک-کانادا توافق یک پیروزی برای هر سه کشور در یک زمان از جدی اقتصادی قطعیت ترودو گفت به او پیشنهاد — بدون بیان مستقیم — که او در نظر دارد به بحث در مورد این موضوع با مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده نزدیک.

ادامه مطلب: باید کانادایی ها نگران ورود بیشتر ایالات متحده لبنی تحت CUSMA?

“من صحبت منطقی به طور منظم و در طول چندین سال گذشته با رئیس جمهور آمریکا و نگاه به جلو به او را تبریک گفت و همه ما در آینده به نیروی جدید نفتا به USMCA” نخست وزیر یک کنفرانس خبری گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من فکر می کنم این واقعا مهم است که در یک زمان از اقتصادی فشار و استرس است که ما همچنان برای دسترسی به مهم ترین در جهان بازار است. این خوب است برای کانادا کارگران و کانادا شغل مناسب در سراسر کشور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواندم ستایش از توافق در ظاهر اولیه خود روز شنبه با مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador و تمدید تبریک خود را به کانادا نیز گفت که او صحبت می کنند با ترودو بعد از آن در روز و آن دو را با مناسبت با هم در فرد در تاریخ بعد.

“این بزرگترین و منصفانه ترین و پیشرفته ترین معامله تجاری تا کنون رسیده توسط هر کشور و آن را عظیم رفاه به هر دو آمریکایی و مکزیکی کارگران — و کانادا,” او گفت:.

مکزیک رئیس جمهوری ترودو نمی خواهد شرکت در مذاکرات در واشنگتن با مغلوب ساختن پیشی جستن

مکزیک رئیس جمهوری ترودو نمی خواهد شرکت در مذاکرات در واشنگتن با مغلوب ساختن پیشی جستن

“ما باید یک روز جداگانه با کانادا — آنها در حال پایین آمدن در زمان مناسب — اما ما می خواهیم برای تبریک کانادا, مردم کانادا و نخست وزیر است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

رسمی اولین قرارداد که در زمان اثر هفته گذشته با اینحال شده است لکهدار توسط نماینده تجاری ایالات متحده ادعا می کنند که در کانادا بیش از حد محدودیت آلومینیوم-صادرات به ایالات متحده تاسیس زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته امنیت ملی و تعرفه ها در کانادا ساخته شده از فولاد و آلومینیوم در مارس 2019.

تهدید مجدد تعرفه “است کمی دشوار به درک” ترودو گفت.

“ایالات متحده را ندارد و تقریبا به اندازه کافی آلومینیوم قادر به پوشش نیازهای خود را به خصوص در زمانی که ما می خواهیم اقتصاد به رفتن دوباره در سراسر شمال امریکا است. چه تعرفه ها را خواهد بود به افزایش قیمت برای تولید کنندگان در ایالات متحده قرار داده و تنش اضافی بر روی آنها در زمانی که تنش وجود دارد.”

ادامه مطلب: ترودو نخواهد بازدید از واشنگتن به علامت جدید نفتا, مکزیک رئیس جمهور می گوید:

قیمت های بالاتر ممکن است دقیقا هدف: ایالات متحده تولید کنندگان است که آنها اصرار به USTR به اقدام کردهاند به سوئیس فلزات شرکت است که دارای حقوق انحصاری به فروش روسیه ساخته شده آلومینیوم در ایالات متحده است. چین و روسیه و هند و کانادا چهار تا از بزرگترین آلومینیوم تولید کنندگان در جهان است.

لوپز Obrador سفر به واشنگتن اولین سفر خارجی پس از انتخاب شدن در سال 2018 است باعث انتقاد گسترده در خانه برای یک رهبر که کمپین قاچاق به شدت در انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از آن رهبر شناخته شده در مکزیک به عنوان AMLO شده است pilloried خود را برای احترام به رئیس جمهور ایالات متحده معروف به صورت تهاجمی ضد سیاست های مهاجرتی در مرز جنوبی.

با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در حال حاضر فقط چهار ماه دور این تهمت که می ایستد به نفع سیاسی از یک دیدار وی از کارشناسان گفت: Wilson مرکز پانل بحث چهارشنبه — و اگر لوپز Obrador امید به امن safe harbour از مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قابل پیش بینی سیاست خارجی هوی و هوس او ممکن است اشتباه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی کشتی سازی قرارداد ویسکانسین کشتی سازی می گوید: کانادا ‘دیگر طول می کشد استفاده در تجارت

مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی کشتی سازی قرارداد ویسکانسین کشتی سازی می گوید: کانادا ‘دیگر طول می کشد استفاده در تجارت

“اگر او فکر می کند که رفتن به واشنگتن در این لحظه … در جریان است برای عایق کردن او و یا حفاظت از او را از اقدامات آینده این رئیس جمهور به ویژه در مبارزات انتخاباتی سال — برابر تعرفه در برابر برخی از انواع دیگر تنبیهی اندازه گیری — من فکر می کنم او خود را فریب دهد گفت:” روبرتا جاکوبسن یک سفیر سابق ایالات متحده به مکزیک تحت هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و سلف خود باراک اوباما ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شاهد این واقعیت است که بدیهی است که ما بحث از آلومینیوم تعرفه vis-a-vis کانادا در حال حاضر به عنوان ما در حال جشن USMCA. این است که یک رئیس جمهور که لزوما می گوید: “این شرکای جدید من نمی خواهد مجازات آنها بدون توجه به آنچه.”‘

رهبر محافظه کار اندرو Scheer ساخته شده مشابه نقطه, اما نه بدون چرخاندن حزبی چاقو کمی.

ادامه مطلب: CUSMA فقط اثر صورت گرفت. اینجا چرا کانادا رو تعرفه های جدید تهدید از آمریکا

“معمولا وقتی جاستین ترودو برگ های کشور, آن لطمه می زند کانادا موقعیت در صحنه جهانی تا شاید این چیز خوبی است او در آنجا ماند صفحه اصلی” Scheer گفت. “او یک کامل از دست دادن رکورد وقتی که می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بنابراین شاید ما بهتر است که او رفتن نیست.”

جدید دموکرات تجارت منتقد دانیل Blaikie در ضمن اصرار فدرال لیبرال دولت به هجی کردن در یک مجلس عوام تجارت جلسه کمیته پنج شنبه چگونه آن را برنامه ای برای محافظت از کانادا آلومینیوم بخش از برنامه های این “خودسرانه حمله کند.”

“دوم تعرفه وارد در یک صنعت است که در حال حاضر در حال صدمه زدن به خوبی می تواند ویرانگر” Blaikie در نامه ای نوشت و این هفته برای تجارت بین المللی وزیر مری Ng. “فعلی جهانی همه گیر تر می کند.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>