کانادا از سن می آید در این بازی از 1990s

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

صعودی به قد و قامت قهرمان المپیک به معنی تبدیل شدن به یک پایدار شخصیت در یک فصل از داستان های ملی. مدال و پیروزی هرگز به طور کامل تعریف یک فرد اما آنها قطعا می تواند ایجاد یک میراث وقتی که می آید به ورزشی دستاورد است.

در طول 1990s جهان جشن پنج المپیک تجمعات و دیدم تجدید بلند تاسیس quadrennial — که تا به حال دیده می شود هر دو فصل تابستان و زمستان بازی ها برگزار شد و در همان سال پس از سال 1924.

ابتدا با آلبرتویل و بارسلونا در سال 1992 و پس از مدت کوتاهی پس از آن توسط لیلهامر المپیک بازی های زمستانی و سپس آتلانتا و ناگانو کانادا ورزشکاران زمانی موفقیت بی سابقه در بازی.

این تحریم بازی های المپیک از سال 1980 شد در آینه و تلاش های شکست خورده برای کسب مدال طلا در خانه در مونترال و کلگری به نظر می رسید به جرقه تمدید ضرورت برای تیم المپیک کانادا به انجام.

سازمان دیده بان | کانادا المپیک را ترک علامت در 1990s:

یک نگاه باور نکردنی المپیک اجرای برنامه توسط کانادایی ها در طول 1990s. 1:22

قسمت شماره 10 از بازی های المپیک پخش منعکس کننده در به یاد ماندنی ترین المپیک کانادا لحظات از 1990s شروع شد.

کلگری علامت توکسبری واکنش نشان می دهد پس از گرفتن طلا در 100 m backstroke در سال 1992 بازی های المپیک تابستانی در بارسلونا. (دیو Buston/کانادا مطبوعات)

دهه دیدم کانادا پس از اتمام تریبون به طور چشمگیری افزایش. در هر نسخه از این بازی ها در ’90s وجود دارد چندین مدال طلا حملات که طنین انداز با کانادایی ها در موفقیت سال است.

شناگر علامت توکسبری دراماتیک مدال طلا در 100 متر backstroke در بارسلونا در سال 1992 قرار داده و او را بر روی جلد مجله تایم و کمک موشک او را به شهرت در پست خود-ورزشی حرفه ای است. او پس از تبدیل شدن به یک مدافع برای ورزشکاران, حقوق رویایی و یک هیئت نمایندگی رهبر در هر دو بازی های المپیک و المپیک ویژه.

“برای من این بود که شادی به دنبال فوری شوک” توکسبری گفت: از طریق زوم. “وجود دارد بسیاری از احساسات در آن لحظه. شادی برای اطمینان و تحقق آن ” آه خدای من…من برنده!’ این رویا است.”

به طور مشابه, Donovan بیلی پیروزی در دو و میدانی 100 متر در آتلانتا بازی در سال 1996 در یک بعد-رکورد جهانی زمان 9.84 ثانیه تبدیل به بخشی از المپیک عامه. بیش از یک نسل از علاقه مندان به ورزش می داند و او roared به ما آگاهی.

“آن را می شود بسیار واضح” بیلی حساب روز دیگر. “من به یاد آن هر وقت من هستم و من مردم. آنها قطعا می تواند با من به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها انجام می دهند و چگونه آنها جشن گرفته می شود و آنچه در این روز به معنای آنها. من در واقع خوشحال است که در آن زمان تقریبا 25 سال پیش من شد سریع ترین انسان در تاریخ است.”

کانادا قابل رویت ترین وقایع از بازی های المپیک در طول 1990s بود CBC تلویزیون میزبان پخش برایان ویلیامز. در طول دوره زندگی حرفه ای او است به سفر 14 بازی های المپیک شده است و اصلی تلویزیون صدای در ده نسخه از بازی.

به او دیدگاه جهانی از این سیاره بزرگترین گردهمایی بود که از اهمیت زیادی برخوردار است.

“به عنوان کانادایی ما, البته, آغوش, تاریخ ما, اما ما همچنین تمایل به فراتر از مرزهای ما” ویلیامز که لنگر در آلبرتویل آتلانتا و ناگانو در طول 1990s گفت.

“به عنوان یک تاریخ مهم در دانشگاه است که برای من مهم است. در اولین بازی های المپیک در مونترال من به طور کامل متوجه اهمیت چشم انداز جهانی و تحقیقات گسترده ای. من دوست دارم زنده تلویزیونی وجود دارد و نه بزرگتر زنده رویداد های ورزشی از المپیک است.”

یاد اجرای

وجود دارد بسیاری از کانادایی دستاوردهای ایستاده است که در 1990s.

این قایقران به رهبری Marnie McBean و کاتلین Heddle آمد به تسلط. قهرمان رشته دوگانه Myriam Bedard را از طریق شکست به ادعای قهرمانی در ورزش تا حد زیادی نا آشنا به کانادایی ها.

اسکی پیوست المپیک خانواده و کانادا Jean-Luc Brassard شد یکی از اولین قهرمانان. در آتلانتا کلارا هیوز دستگیر اولین دوچرخه سواری مدال برنده توسط یک زن کانادایی است. در ناگانو پیچش یا حلقه زنی شد ثابت در بازی با مدال طلا قهرمان اواخر ساندرا Schmirler دستیابی به وضعیت نمادین در این کشور است.

سازمان دیده بان | Schmirler آگهی کانادا به 1st المپیک پیچش یا حلقه زنی طلا:

1998 المپیک 2:40

ویلیامز با اشاره به سه نقطه عطفی اتفاقات از کانادا نقطه نظر.

اولا وجود Kerrin لی-گارتنر پیروزی در سراشیبی مسابقه اسکی در آلبرتویل در یک شوم البته شناخته شده به عنوان “Roc de Fer” یا “سنگ آهن” در Meribel.

“برای سال های بسیاری من تحت پوشش جام جهانی اسکی و در هر کجا که می رفت در اروپا و کانادا ما اسکی بازان [مردان و زنان] شناخته شده بود خود را برای موفقیت در سراشیبی خطرناک حوادث. بسیاری از پیروزی در بسیاری از کشورها به صورت یک ملت از downhillers اما قبل از سال 1992 تنها یک مدال طلا در یک المپیک سراشیبی” ویلیامز بازگو کرد.

“برای من که چه ساخته شده Kerrin لی-گارتنر مدال طلا بسیار ویژه. نه تنها او برنده در چه جهانی اذعان کرد به سخت ترین زنان دوره تا کنون, اما آن را تبدیل به یک کامل البته برای کانادا.”

سازمان دیده بان | Lee-گارتنر ادعا طلا در Meribel را ‘Roc de Fer’:

Kerrin لی-گارتنر تنها کانادا به برنده یک سراشیبی عنوان در المپیک که او در لیگ برتر انگلیس, فرانسه, در آلبرتویل بازی از سال 1992. 3:47

سپس در آتلانتا در صدمین بازی ویلیامز نه تنها شاهد داناون بیلی تبدیل شدن به اولین بار در کانادا برای برنده شدن در مردان 100 متر پس از ونکوور پرسی ویلیامز برنده شده بود هر دو 100 متر و 200 متر در آمستردام بازی های المپیک در سال 1928 او همچنین با اشاره به تاریخی کانادا برنده شدن در 4×100 متر رله.

“در طول سال این رویداد تا به حال متعلق به ایالات متحده است. ایالات متحده تا به حال برنده این رویداد 14 از 19 بار پس از آن به نظر می رسد برای اولین بار در استکهلم در سال 1912 و تنها ضرر و زیان شده بود نتیجه disqualifications” او اشاره کرد.

“کانادا تیم از رابرت Esmie, Glenroy گیلبرت Bruny سورین, Donovan بیلی و کارلتون اتاق [که تا به حال اجرا در گرم] شد برای اولین بار در تاریخ المپیک به ضرب و شتم ایالات متحده به خط پایان برسد و آنها این کار را در آمریکا من را همیشه به یاد داشته باشید اواخر سال نمی Wittman گفت: به عنوان تیم لنگر داناون بیلی عبور از خط پایان… ‘اگر شما در کانادا شما رو به عشق شنبه شب در گرجستان!'”

در نهایت ویلیامز zeroed در هاکی داستان در سال 1998 در Nagano جایی که زنان برای اولین بار در تاریخ المپیک و NHL حرفه ای کردم و طعم اولیه خود را از رقابت در بازی.

کانادا زنان تیم موفق به کسب یک مدال نقره و مردان رهبری Wayne Gretzky مسلما ترین در جهان انجام, بازیکن موفق به ادعای یک مدال بعد از باخت در نیمه نهایی در ضربات پنالتی به جمهوری چک. یک محزون Gretzky تا به حال به طرز حیرت انگیزی شده در سمت چپ بر روی نیمکت برای مرحله نهایی مسابقات نهایی و dispirited کانادا تیم رفت و در به از دست دادن مدال برنز مسابقه به فنلاند.

“با وجود اینکه حذف Wayne Gretzky ماند برای مراسم اختتامیه” ویلیامز به یاد می آورد.

“وقتی از او پرسیدم چرا او پاسخ داد که تا زمانی که شما در واقع حضور و یا رقابت در بازی های المپیک, شما نمی توانید متوجه اهمیت آن و نحوه خاص تجربه است. و او می خواست به تجربه همه او می تواند.”

می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که کانادا المپیک داستان رسیده عمده طرح نقطه در طول این دهه است. این کشور از سن آمد در 1990s و در 2 p. m. و در روز شنبه, مارس 23 21 مدال طلا که کانادا تیم در پنج نسخه از بازی را بازبینی شود. این برنامه خواهد شد به صورت زنده در CBCSports.ca و پخش در سراسر CBC television network. چک لیست های محلی برای زمان در منطقه شما.

به دنبال به جلو به روز شنبه, مه 30, بازی های المپیک, پخش قسمت شماره 11 را به نمایش گذاشتن بازی های المپیک متعلق به دهه اول هزاره جدید. 2000s دیدم کانادایی ایجاد خود را در ورزش های شدید و همچنین ورود فیده افسانه ها و ستاره های بزرگ مانند آمریکا مایکل فلپس شناگر و قهرمان دو سرعت جامائیکایی Usain Bolt.


آیا شما به یاد داشته باشید 90s ورزشی صحنه بود دیروز ؟ اگر شما در آن زندگی می کردند و فکر می کنم شما یک متخصص ما بپیوندید 90s, چیزهای بی اهمیت, پارتی, شنبه ساعت 1:30 p. m. و با اندی Jen و اسکات راسل در ما CBC المپیک Instagram کانال (@cbcolympics).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>