کانادا را بدست آورده 1st پیروزی در L. A. راگبی 7s جیغ وداد بازی کردن در بیش از کنیا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

جاستین داگلاس به ثمر رساند سه تلاش می کند که کانادا بسیج از اوایل ضرر و زیان به بازی شنبه با 24-0 برنده بیش از کنیا در HSBC لس آنجلس Sevens.

کانادا مردان را باز کرد بعد با یک 17-12 از دست دادن به ایرلند قبل از دادن تا 33 امتیاز بدون جواب در یک 33-5 دست دادن به آفریقای جنوبی.

ایرلند بسته آفریقای جنوبی 19-19 در فینال گروه B مسابقه را به پایان برساند در بالای گروه و دست کشیدن کانادا از یک چهارم نهایی جام مشاجره. ایرلندی نگاه به برنده بازی در 19-12 اما تری کندی mistimed و پا زدن خود را از تماس به پایان مسابقه.

توپ بیرون رفت و با یک دوم باقی مانده و آفریقای جنوبی به ثمر رساند تبدیل سعی کنید خاموش متعاقب آن lineout برای مساوی کردن بازی.

کانادا می ایستد 10 در رده بندی کلی در حالی که آفریقای جنوبی است No. 2, ایرلند, No. 9 و کنیا شماره 11 بعد از چهار متوقف می شود در 10 رویداد HSBC World Rugby Sevens Series.

این کانادایی ها را بازی اسکاتلند در روز یکشنبه.

در جام حذفی یک چهارم نهایی فیجی را انگلستان و استرالیا در ایرلند و نیوزیلند نقش فرانسه و آفریقای جنوبی در دیدار میزبان آمریکایی است.

سازمان دیده بان | کانادا thumps کنیا برای 1st پیروزی در L. A. راگبی 7s:

سازمان دیده بان کانادا نبرد کنیا در HSBC جهان مردان Rugby Sevens سری از لس آنجلس. 21:46

کنیا اندرو Amonde شد گناه-binned در نیمه اول و کانادا در زمان استفاده با داگلاس عبور برای امتحان کنید. داگلاس در اولین دوره از مسابقات را از پای شکسته به ثمر رساند دوباره در اواخر نیمه برای یک 10-0 منجر شود.

سازمان دیده بان | آفریقای جنوبی نمرات 33 پاسخ داده نشده به ضرب و شتم کانادا:

سازمان دیده بان کانادا را در آفریقای جنوبی در HSBC جهان مردان Rugby Sevens سری از لس آنجلس. 21:08

این بادپا از Abbotsford, B. C., کاهش از طریق کنیا دفاع در نیمه دوم برای سوم خود را امتحان کنید. فیل برنا اضافه اواخر بیمه سعی کنید در حالی که ناتان Hirayama بوت دو تبدیل شده است.

کانادا بهبود آن حرفه ای ضبط در برابر کنیا به 25-16-1.

کونور Trainor بازگشت به sevens برنامه پس از بازی 15s حرفه ای در فرانسه به ثمر رساند تنها سعی کنید برای کانادا در مقابل آفریقای جنوبی.

کانادا به ثمر رساند اما trailed 14-5 در نیمه.

مولر du Plessis به ثمر رساند دو تلاش می کند و Stedman Gans, سیسیل آفریقا و کورت-لی Arendse اضافه مجرد برای آفریقای جنوبی است. Selvyn داود لگد چهار تبدیل.

از دست دادن کاهش کانادا مردانه تمام رکورد زمان در مقابل آفریقای جنوبی به 5-48-0.

سازمان دیده بان | ایرلند ضربان کانادا برای باز کردن بعد:

سازمان دیده بان کانادا با ایرلند در HSBC جهان مردان Rugby Sevens سری از لس آنجلس. 19:52

کندی به ثمر رساند به عنوان ساعت زخم به به ایرلند پیروزی بر کانادا در ابتدای مسابقه برای هر دو تیم. اردن Conroy و گرگ اوشی نیز به ثمر رساند و تلاش می کند برای ایرلند در اوایل بازی. بیلی Dardis لگد تبدیل.

تئو Sauder و دیوید ریچارد به ثمر رساند و تلاش می کند برای کانادا که منجر 12-7 در نیمه. Hirayama بوت تبدیل.

کندی ضرب و شتم پنج کانادایی به عنوان او شتاب مورب برای هدف خط پس از یک رشته از کانادا مجازات مجاز ایرلندی به وضع محاصره به کانادا پایان.

کانادا مردان 6-3-0 تمام وقت در مقابل ایرلند.

این کانادایی ها باز فصل با یک نهم-محل عملکرد در دبی قبل از اتمام 10 در شهر کیپ تاون یک فصل-بهترین پنجم در همیلتون, نیوزیلند و 10th, در, سیدنی, استرالیا.

اسپانیا که مخفف 14 در رده بندی کلی ناراحت, No. 4, انگلستان 22-5 زودتر شنبه.

ایالات متحده متوقف شده است بازگشت به عزت بهداشت ورزشی پارک در کارسون, کالیفرنیا., پس از یک دهه در لاس وگاس است که آخرین رویداد قبل از HSBC کانادا Sevens در ونکوور در ماه مارس 7-8.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>